Küçük Ada’nın Büyük Şaşkınlığı

  • 03 Nisan 2015
  • 385 kez görüntülendi.
Küçük Ada’nın Büyük Şaşkınlığı
Reklam

“Hayalindeki tatil” temalı resmini uçağın üzerinde gören Ada, şaşkınlıkla baktığı Ali Sabancı’ya “Aman Allah’ım çok güzel olmuş” demekten kendini alamadı.

Pegasus Hava Yolları, filosuna yeni katılan uçaklara çalışanlarının son doğan kız çocuklarının ismini verme geleneğini, 2011 yılından beri ‘Dünyanın En Güzel Hediyesi’ kampanyası ile yolcularıyla paylaşmaya başladı. Pegasus yetkilileri kampanyayı bu yıl düzenledikleri “hayalindeki tatil” temalı resim yarışması ile zenginleştirdi. Bu çerçevede Pegasus ’un filosuna katılan Boeing 737-800 model yeni uçağı, resim yarışmasının birincisi 9 yaşındaki İzmirli Ada Eminağaoğlu ’nun çizdiği resim ile giydirildi ve ismini de Ada ’dan aldı. Pegasus, plaket vermek üzere davet ettiği Ada ’ya sürpriz yaparak kendi çizdiği resimle giydirilmiş uçak ile buluşturdu.

VİDEOSU DA HAZIRLANDI

Yönetmenliğini Ali Demirel ’in yaptığı Autonomy imzalı videoda, Pegasus ’un Ada Eminağaoğlu ’na hazırladığı sürprize ve üzerinde Ada ’nın çizdiği resim yer alan dev uçakla karşılaşma anına yer veriliyor.

Video, kendisine hazırlanan sürprizden habersiz bir şekilde birincilik plaketini almak üzere İstanbul ’a gelecek olan Ada ’nın, İzmir ’deki evinde hazırlanması ile başlıyor. Ada ’nın kendi odasında gerçekleştirilen çekimde Ada ’nın ve ikiz kız kardeşinin çizdikleri resimler dikkat çekiyor. Videoda ailesi ile havaalanına gidişi ve uçaktaki yolculuk görüntülerinin ardından Ada ’nın uçak hangarına giriş anı görülüyor. Ada ’nın annesi ile birlikte sahneye çıkıp plaketini aldığı sırada, videoda yer alan dış sesin Pegasus Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı ’ya ait olduğu anlaşılıyor. Videoya renk katan detaylardan biri de sürpriz bir şekilde videoya dahil olan Ali Sabancı ’nın ilk kez bir Pegasus filminde seslendirme yapmış olması.

Videonun en büyük özelliklerinden bir diğeri ise Ada ’nın plaketini alacağı andan sonra neler olacağını hiç bilmiyor olması. “Maketin dışında sana ufak bir sürprizimiz daha var” diyen Ali Sabancı ’nın arkasında yer alan dev perdenin açılması ile Ada, unutamayacağı bir sürpriz ile karşılaşıyor. Karşısında çizdiği resmi ile giydirilmiş kocaman bir uçak gören minik Ada ’nın mutluluğu ve heyecanı yüzüne yansıyor. Şaşkınlığı gözlerinden okunan küçük Ada, Ali Sabancı’ya “Aman Allah’ım çok güzel olmuş” demekten kendini alamadı.

DHA

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.