2018 Yazına Damga Vuracak Güneş Gözlükleri

  • 28 Aralık 2017
  • 569 kez görüntülendi.
2018 Yazına Damga Vuracak Güneş Gözlükleri
Reklam

2018 Yazına Damga Vuracak Güneş Gözlükleri

Güneşin sıcaklığını hissettirmesiyle yazın geldiğini iyice anlamaya başladık. Yaklaşan yaz günleri kadın portalı sayfalarında yaz modası haberlerinin de çıkmaya başlamasına neden oldu. Biz de 2016 yazının güneş gözlüğü modasından biraz bahsetmek istedik.

Göz sağlığımız kadar kıyafet kombilerimiz için de önem taşıyan güneş gözlükleri her yıl farklı modellerle çıkıyorlar karşımıza. Aslında güneş gözlüğü kullanımını yaz mevsimiyle sınırlamak doğru değil, artık yılın dört mevsimi gözlerimizi korumak kadar aksesuar olarak da kullanıyoruz güneş gözlüklerini.

Bu yazın güneş gözlüğü modasında, geçmiş yıllarda çok popüler olan aynalı güneş gözlüklerini göremiyoruz. Aynı zamanda büyük çerçeveli, yüzün büyük bir kısmını kaplayan güneş gözlükleri de eskisi kadar göze çarpmıyor. 2016 sezonu güneş gözlüklerinde çerçevelerin daha küçük ve yuvarlak olması dikkat çekiyor.

Kedi Tarzı Güneş Gözlükleri

Güneş gözlüğünüzle dikkat çekmek istiyorsanız, iddialı bir model olan kedigözü güneş gözlüklerini tercih edebilirsiniz. Siyah ve beyazın ön plana çıktığı model, sıra dışı, şık ve çekici görünmenizi sağlayacak.

Yeniden Kemik Gözlükler

Tarih en çok moda konusunda tekerrür ediyor galiba. 80’li yılların kemik gözlükleri yeniden karşımızda. Daha çok yuvarlak modellerde kullanılan kemik çerçeveler parlak renkleriyle şık ve dikkat çekici.

Doğal ve Pastel Renklerde Güneş Gözlükleri

Soluk mavi, gri gibi doğal renklerin verdiği sakinleştirici his, pembe, lavanta rengi gibi pastel renklerin verdiği ruhani havayla yarışıyor adeta. Tarzınıza göre minimalist doğal renkler ya da bohem pastel renklerden birini seçebilirsiniz.

Pembenin Cazibesi

Pembenin her tonu kadın dünyasında kendine yer bulmayı başarıyor. Dünyayı tozpembe görmek için ne kadar etkili olur bilinmez ama bu sezon pembe tonlarında kalın çerçeveli güneş gözlükleri pek çok kadının tercihi olmaya aday gibi görünüyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.