Youtube Videolarını Programsız Online İndirebileceğiniz Siteler

  • 02 Mayıs 2014
  • 838 kez görüntülendi.
Youtube Videolarını Programsız Online İndirebileceğiniz Siteler
Reklam

youtube videolarını programsız online indirÖnceden youtube videolarını  müzik dosyası (mp3) formatında olarak indirebileceğiniz bir online aracı sizlerle paylaşmıştım(Ahanda şu yazıda).Bu online araç sayesinde youtubede izlediğiniz bir videonun arka planında çalan müziği kolaylıkla cukka yapma imkanına sahip oluyordunuz.Bu yazıda da yine buna benzer faydalı birkaç araç paylaşacağım.

Başlıkta da gördüğünüz üzere bu sefer youtubeda izlediğiniz videoyu kısa sürede bilgisayarınıza indirmenize imkan sağlayacak birkaç online aracı sizlerle paylaşacağım.Bu siteler sayesinde youtube izleyip indirmek istediğiniz videoları, bilgisayarınıza virüs bulaştıran saçma sapan programları kurmanıza gerek kalmadan online olarak indirebileceksiniz.

Aşağıdaki online video indirme siteleri aracılığıyla youtube videolarını indirirken yapmanız gereken işlem; youtubedan indirmek istediğiniz videonun linkini kopyalayıp,sitelerde karşınıza çıkan çubuğa yapıştırıp butona tıklamak.

Youtube Videolarını -programsız- Online İndirebileceğiniz Siteler

 – indirvideo.net:  Bu konuyla ilgili olarak çok iyi olmasa da iş görecek bir site.Fakat videoları indirirken sonra kalitesini düşürüyor.Site aracılığıyla sadece youtube değil,facebook,dailymotion,vimeo gibi birçok sitede izlediğiniz videoları bilgisayarınıza indirebiliyorsunuz.Site videoyu mp3 formatında indirmenize de imkan veriyor.


– keepvid.com: Bu sitede youtube videolarını indirmek için popüler sitelerden bir tanesi.Youtube haricinde vimeo desteğide bulunan sitenin diğer siteleri destekleyip desteklemediğini bilmiyorum.Deneyip görmek lazım.


– clipconverter.cc: Youtube videolarını bilgisayarınıza indirmede kullanabileceğiniz en kaliteli siteye geldik.Videoların kalitesinde hiç değişim olmaksızın bilgisayarınıza indirmenize olanak sağlayan bu site ile HD,Full HD çözünürlüklü videoları bilgisayarınıza indirebilirsiniz.Sitede ayrıca videoları farklı formatlarda müzik dosyasına dönüştürebiliyorsunuz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.