YouTube Music Downloader 7.3.4

  • 30 Mart 2015
  • 743 kez görüntülendi.
YouTube Music Downloader 7.3.4
Reklam

Pratik Kullanım Özellikleri Sunan Bu Program ile YouTube Videolarını İndirebilirsiniz

Youtube müzik indirme programı olarak bilgisayarlarınız üzerinde kullanabileceğiniz YouTube Music Downloader ile Youtube üzerinde izlemiş olduğunuz ve beğendiğiniz herhangi bir videoyu farklı ses veya video formatlarında bilgisayarıza indirme şansına sahipsiniz.

Oldukça şık ve sade bir arayüze sahip olan programın kullanımı da oldukça kolaydır ve her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

Popüler video sitesi Youtube üzerinde yer alan müzik videolarını, komik videoları, TV şovlarını ve beğenmiş olduğunuz herhangi başka bir videoyu AVI, MP3, WMV, MOV, MP4 ve 3GP formatlarında sabit diskiniz üzerine indirebilirsiniz.

Aynı zamanda program içerisinde yer alan taşınabilir cihaz desteği sayesinde, indirmek istediğiniz video dosyalarını iPod, MP3 çalar, PSP veya diğer taşınabilir cihazlar için hazırlanmış olan profiller yardımıyla indirerek, indirmiş olduğunuz dosyaları doğrudan taşınabilir cihazlarınız üzerine aktarabilirsiniz.

Youtube üzerinden müzik veya video indirmek için oldukça kullanışlı bir program olan YouTube Music Downloader’ın, tek kötü yanı piyasada ücretsiz benzer rakipleri olmasına rağmen programın ücretli olmasıdır.

Yine de programın deneme sürümünü indirerek bilgisayarlarınız üzerinde kullanabilir ve memnun kalmanız durumunda tam sürümünü satın alabilirsiniz.

YouTube Music Downloader Özellikleri:

Youtube video indirme Youtube müzik indirme Youtube üzerinden iPod için müzik indirme Youtube üzerinden PSP için müzik indirme Youtube üzerinden akıllı telefonlar için müzik indirme

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.