Yonca Evcimik’ in Başlattığı HAKUT Projesinin Gerçek Yüzü!

  • 24 Mayıs 2014
  • 1.252 kez görüntülendi.
Yonca Evcimik’ in Başlattığı HAKUT Projesinin Gerçek Yüzü!
Reklam

slide4Çok kısa bir süre önce hayata geçirilen HAKUT Projesi, insanlar tarafından oldukça güzel karşılanmıştı. Haberlerde ve televizyonlarda sıkça yayınlanan Yonca Evcimik önderliğinde HAKUT Projesinin montajlı fotoğraflarla ve yalanlarla dolu bir proje olduğu ortaya çıktı.

Hakut resmii facebook sayfası, resmii web sitesi ve tanıtım videoları heryerde yayınlanmış olup, güzel ve masum duygularla gelen insanların tamamını kandırmaya yönelik olmuştur. Fotoğrafların orjinalleri ile neden oynandığını düşündüğümüz zaman bu işin arkasında masum duygular olmadığı gerçeği gözler önüne serilmektedir.

Hakut projesinin resmii bir dayanağı olmayıp, bir dernek kuruluşu ya da bağış toplama yetkisine sahip herhangi bir oluşum içinde olmadığı açıkça görülmektedir. Öyleyse HAKUT Neden kuruldu?

www.hakutgercekleri.com isimli siteden gerçekleri öğrenebilir, masum duygularınıza yenilip bu tip medyatik insanların vermiş olduğu güvenle kandırılmadan tepkinizi gösterebilirsiniz. Masum hayvanlar üzerinden yapılan prime DUR Demelisiniz..

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.