Yasemin Kutsi’den 2015 Genel ve 2015 Nisan ayı burç yorumları!

  • 02 Nisan 2015
  • 643 kez görüntülendi.
Yasemin Kutsi’den 2015 Genel ve 2015 Nisan ayı burç yorumları!
Reklam
KOÇ GENEL 2015

Çok verimli bonkör bir yıla girmiş bulunuyorsunuz uzun zamandır gökyüzü bu kadar verimli olmamıştı büyük şansların size döndüğünü farkedeceksiniz o kadar bariz olacak.

Çokta uğraş vermeniz gerekecek büyük ilerleme kaydetmek için son ve kesin kararlar yılı diyebiliriz büyük fırsatlar yeni hadiseler gerçekten yüzünüzü güldürecek gelişmeler…

Jüpiter Aslan’da Satürn Yay’da Uranüs’le uyum içerisinde size selamlar sevgiler aile içi barış ve hasta olanlarınız için şifalar gönderecek…

Jüpiter’in olumlu etkileri beklenmedik maddi kazançlar sağlayacak yine jüpiterin etkisiyle duygusal hayatınızda gelişme ve değişim yaşayacaksınız jüpiter bu konumdayken sizi ve sevdiklerinizi korumaya alacak Yani geçen yıl yaşadığınız olumsuzluklar sona erdi!!

Bu sonu belli olmayan maceralara atlayın demek değil tabii ki!!!

Gökyüzünün etkilerini takip etmeniz gerekir ay be ay!!

Özellikle Şubat ortasında uranüs Pluton karşılaşması yine Tam güneş tutulması Eylül’de burcunuzda sağlığınıza çok dikkat etmeniz gereken süreçler Aman!!

Bu yıl herşey değişiyor küçük engeller toptan kalkıyor yolunuzdan kendinizi en güzel şekliyle ifade ediyorsunuz iş şansları yükseliyor ama yinede maddi konularda herzaman temkinli olmanız gerekiyor macera kokan projelerden uzak gerçekçi işler yatırımlar herşeyİ ince eleyip sık dokuyarak Haziran ortası ike Eylül sonu arasında hatta yılın bazı aylarında kaderin büyük maddi ödüllerini almaya hazırlanın Yurtdışı bağlantılarada hazır olun Eylül ortasından itibaren ekim ayı dahil olmak üzere Koçlar sanatsal ve düşünce ve spor dallarında çok önemli knumlara gelebilirler ve yılı büyük başarı ve arkalarında sevgi seliyle bitirecekler…

Uranüs yıl boyunca deneyimleyecek tatlı dilli ikna gücünüzü sabrınızı kullanarak…

Herşeyin üstesinden geleceksiniz büyük güçlü değişimlere hazırlanın olaylara önceden sıkılıp üzülebilirsiniz gelişmeler  canınızı sıkabilir ancak daha sonra lehinize döndüğünü görecek ve çok sevineceksiniz  En şanslı süreç yılbaşı ile 11ağustos arası…

Eylül ayından itibaren iş değiştirme  isteği doğabilir kader burda elini işlere atacak sizin veya eşinizin veya çocuğunuzun işyeri değişecek  bu konum yine miras bölünmesine işaret ediyor bu bir yakınınızı Kaybedeceksiniz anlamına gelmez!! Var olan bir servetin paylaşılması veya önemli bir ilten ayrılan birini yerine geçmeniz gibi bir durum!!

Şayet inşaat veya emlak sektöründe çalışıyorsanız yatırımcılara büyük yardım sağlarsınız…

Jüpiterin 11ağustostan sonra başak burcunda seyretmesi sizinde yurtdışı bağlantılı işleriniz olacağına işaret ediyor…

Şimdi Şubat ile Mart arası Haziran ile Ağustos arası bazı zorluklarla karşılaşmanız sözkonusu…

Bu zorlukların aynısını geçen yıl yaşamıştınız ve derin bir hüzün bırakmıştı hafızanızda anca bu konudan kendinizi en güzel biçimde sıyıracaksınız  o hüzün o acı dinecek Çokgüçlü kişilerin desteğini alacak vede geriye dönüp bakmayacaksınız uygun zamanlarda uygun kişi ve işler!!!!

Duygusal hayatınıza gelince yeni gelişmeler var ve mutlu olacaksınız gökyüzü sizi cesaretlendirecek ve çok büyük sürprizler sunacak siz sıcak kanlı ateş parçası koçlar soğuk ilişkiler size göre değil sıcak ilişkiler kapıda içiniz ısınacak sizin kadar samimi içten ve dobra biri heran hayatınıza girebilir Bu yıl sürprizler yılı söz nişan evlilik  hatta bebek hepsi vaki!!

Büyük aşk gezegeni Venüs aralıksız dört ay Aslan burcunda seyredecek Haziran Ekim arası özellikle ikinci devre koçlara geleceği belirleyen kararlar verdirecek  İleri yaşlardaki koçlar çocuklarıyla ilgili mutlu sürprizler yaşayacak yine nişan evlilik Doğum gibi…

Bazı koçlar bu yıl ev değiştirme kararı alacak bazıları bıraktıkları yerden eğitimlerini tamamlamak üzere okula dönecek  şayet geçmiş iki yılda aşk acısı ayrılık boşanma ihanet duygusal anlamda zor bir süreç yaşamışsanız vede bir boşluktaysanız bu boşluk sıcacık bir ilişkiyle dolacak..

Şayet geçen iki yıl içinde sağlık sorunlarınız olduysa Bu yıl iyileşme ve şifa yılı…

KOÇ NİSAN 2015

Ayın adresi: Sürpriz teklifler, çok fazla mesai ve değişiklikler… Olumlu anlamda hayatınızı kökünden değiştirebilir. Hiç durmadan çalışmak zorunda kalabilirsiniz tüm isteklerinizi gerçekleştirmek adına hedeflerinizi belirleyin hazır olunki gelecek fırsatlardan yararlanma şansınız yükselsin!

Ayın en verimli süresi 1/14 arası Merkür burcunuzda büyük bir özgüven sağlıyor iletişimini fevkalade yakın ve de uzak çevreyle büyük maddi kazançlar elde edecek hatta bir kısmnı biriktireceksiniz.

4 Nisan’da ay tutulması Terazi’de bazı ilişkilerinize işaret ediyor adeta sınavdan geçecekler sizde deneyimden geçebilirsiniz buyüzden sabırlı olmakta yarar var.

Duygusal hayatınız Venüs’ün İkizler burcunda seyrinden dolayı size büyük bir karizma güzellik cazibe vadediyor. İsteklerinize cevap alacaksınız. Çevrenizi dostlar saracak onlara da bazı projelerinizde yer verecek ya da olumlu yollar göstereceksiniz! Bazı kültürel veya spiritüel çevrelerde bulunacak ve bu çevrede biriyle yakınlaşma ihtimali yüksek. 

*****

BOĞA GENEL 2015 
 
YENİLİK VE KESİN KARARLAR YILI
 
En güzel haberi en başta vermem gerekiyor oda yaklaşık iki buçuk yıldır burcunuzla ters etkileşimde olan zaman zaman nerdeyse her konunuzun ters ve olumsuz gittiği bir süreçten kurtuluyor olmanız. Kendinizi çok daha iyi ifade edebilecek özgürlüğünüze kavuşacak korku ve endişelerinizden kurtulacaksınız isteklerinizi sıralayın gerçekleştirmek üzere hazırlanın.
 
Dış dünyaya yabancı ülkelere açılma şansınız çok yüksek büyük bir özgüvenle sizden saklanan gizlenen herleyi öğrenme fırsatınızda olacak kısaca nerdeyse tüm konular iyiye doğru yol almış durumda Ağustos ayında özelliklede büyük şans gezegeni Jüpiter  dost burcunuz Başak burcunda seyretmeye başlayacak işte  bu tarihten itibaren şanslar katlanacak ve çok güzel fırsatlar karşınıza çıkacak…
 
Şayet geçmiş iki yılda büyük sorunlarınız olduysa Sağlık, Ailevi veya İşle ilgili artık rahat bir nefes alacaksınız Hiç merak etmeyin düşüncelerinizle engel koymayın!
 
Yılın ilk yedi ayı maddi durumunuzda çalkantılı bir dönem yaşama ihtimali yüksek bu yüzden bütçenizi ayarlamakta gecikmeyin İşlerinizi bizzat kendiniz kontrol altına alın hiçbir maddi maceraya kalkışmayın çok dikkatli davranın yatırım yaparken tedbiri elden bırakmayın en ince detaylara vakıf olun herşeyi okuyun öyle imzalayın yazılarımda aybe ay tehlikeli ve şanslı süreçleri bildireceğim.
 
Ağustos ortasından itibaren şanslar yükselecek çok daha istikrarlı bir sürece gireceksiniz uzun zamandır hayal ettiğiniz işi elde etme fırsatınız olacak Çok güzel iş anlaşmaları imzalar uzun yollar büyük maddi kazançlar alım satım yatırımda yükselen şans ve kazançlar çok büyük bir servet sahibide olabilirsiniz bekarsanız çok varlıklı biriyle evlilikte yapabilirsiniz talih oyunlarında bile şansınız yüksek. loto piyango Gibi kim bilir gökyüzü bu konumdayken denemekte yarar var.
 
BİRİNCİ DEVRE BOĞALAR büyük şans gezegeni jüpiterin nimetlerinden Mayıs ayından itibaren yararlanmaya başlayacaklar çok başarılı iller sunacak çok güzel teklifler alacaksınız bir yakınınızın doğumu veya çocuklarınızdan birinin başarısı sizi sevindirecek…
 
İKİNCİ DEVRE BOĞALAR neptün ve pluton ve jüpiterin desteğini Ekim ayından itibaren hissedecekler tüm eğitim ve kültürel ve sanatsal ve medya ile ikgili konularda büyük başarı var…
 
ÜÇÜNCÜ DEVRE BOĞALAR  Bazı fedakarlıklar yapmak durumunda kalabilirler bazı aile içi ihtilaflar yaşayabilir bazı değişiklikler gündeme gelebilir Satürn Haziran ayında tekrar akrep burcuna dönüş yapacak Eylül ayına kadar akrepte seyredecek aman farkında olun etkileri sert olacağı için  evlilikler ortaklıklar ikili ilişkiler bu süreçte bozulabilir neyseki Jüpiterin desteği bu tehlikeli aylarda sizinle olacak sağlıklı kararlar vermenizi dilerim…
 
ŞUBAT 2015 veya ARALIK ayında çok büyük bir isteğiniz veya  hayaliniz gerçekleşecek 2015 yılını çok mutlu sevinçli bitireceksiniz!
 
Sezgileriniz yatırımlarla alım satım inşaat sektörüyle ilgili çok yüksek olacak ve büyük kazançlar sağlayacaksınız Aynı şanslar sanayide  ve ticarette yükselecek Şayet geçtiğimiz iki yılda bazı iş şansları gerilediyse başarı ibresi aşağıya indiyse Jüpiter istikrarlı bir yükseliş ve başarı vadediyor uranüslede çok uyumlu içiniz rahat olsun.
 
Duygusal hayatınızda artık içinizin rahat etmediği samimi bulmadığınız herkesi hayatınızdan çıkartacaksınız Geçen yılda aynısını yapmıştınız Duygusal bir sorununuz bu yıl son bulacak daha istikrarlı ilişkilere yelken açmak isteyeceksiniz tabiki bekarsanız aşk kapınızı her an çalabilir!
 
Bu kişi sanat dünyasından veya Mali konularla ilgili olabilir ksaca çok güzel işler ilişkiler kazançlar mutlu maceralar…
 
Sizi sadece ve de özellikle yılın ilk aylarında sağlığınıza dikkat etmenizi önereceğim yaza doğru Hasta boğalar çok yemi ilaçlarla şifa bulacaklar!
 
 
BOĞA NİSAN 2015
 
Venüs ve Mars burcunuzda seyrediyor. Bazı dosyaları konuları sıkıca inceleyecek takipçisi olacak ve de çok güzel kazançlar sağlayabileceksiniz. Çalışma temponuz yükselebilir, ek mesai yapabilir ve yorulabilirsiniz ama yorgunluk meyvelerini toplama zamanı!!!

Nisan 15’ten sonra Merkür’ünde burcunuzda seyretmesiyle birlikte güçlü maneviyat, güçlü düşünceler ve cazibenizle her konunun üstesinden rahatlıkla geleceksiniz!

Aybaşında sakladığınız herhangi bir durumu veya konuyu açıklayacaksınız kendinizle de karşı taraflarla da yüzleşmeye tartışmaya hazır durumda olacaksınız.

Ay tutulması 4 Nisan’da bazı endişelere sebep olabilir…

Kendinizi güzel kazançlara güzel dostluklara arkadaşlara zengin varlıklı kişilerin desteğine hazırlayın açık olun bu çok güçlü kişilerle ortak işlerde büyük destekler var!

Bu süreçte iş değişikliği veya çalıştığınız kurumda değişiklikler veya birlikte çalıştığınız veya yanınızda çalışanlarla ilgili değişiklikler sözkonusu her türlüğü değişikliğe hazır olun daha sonra bu değişikliklerin ne kadarda hayrınıza olduğuna şahit olacaksınız.

Duygusal anlamda venüs karizmanızla insanları büyüleyeceğinize işaret ediyor bazı duygusal engellerle karşı karşıyaysanız bu ay çareler çözümler bulunacak özellikle de 1/12 arası mars ve venüs burcunuzda kavuştuğu günlerde….

Arkadaşlarla eşle sevgiliyle veya çocuklarınızla ilk defa gideceğiniz bir yerde çok mutlu olacak hatıralar arasına girecek kadar olumlu bir gezi tatil yolculuk!!!

Nisan 11 istemediğiniz bir haberle karşılaşabilirsiniz ancak ay sonuna doğru isteğinizi elde edeceksiniz!!!


*****

İKİZLER GENEL 2015
 
Devrim niteliğinde değişikliklere hazır olun bazı gezegenlerin etkisi çok güçlü olacak üzerinizde hayatınızı tekrar gözden geçirmek zorunda kalabilirsiniz neler istediğinize nelerden vazgeçmeniz gerektiğine gelecekle ilgili kendinize bir yığın sorular sorabilir hayatınızdan bazı yerleri veya kişileri çıkarabilirsiniz Önemli bir yıl 2015 daha önceki yıllarda büyük önem verip başlattığınız konuları tamamen yok sayabilecek  durumda kalacaksınız Yeni bir sayfa açmak isteyeceksiniz 
Bu değişiklikler bazı kargaşalar yaratabilir bazı tartışmalara sıkıntılara yol açabilir ama her köklü değişiklik yaptığımızda bazı kargaşalarla tenkitlerle Karşılaşmaz mıyız????
 
Yeni yılın ilk gününden 11 Ağustos’a kadar iş ve maddi konularda düzelmeler yapabilirsiniz hiç vakit kaybetmeyin daha iyiye doğru atağa geçebilmek için sakin ve doğru düşünün ve uygulamaya geçin Bu yıl tamamen değişmek isteyecek nerdeyse herşeye yeni bir yön vereceksiniz Kararlarınızı iyi düşünerek vermeniz gerekir bu sayede yatırımlar ve maddi konularda büyük başarı kazanacaksınız İlkbahar geldiğinde yabancı biriyle yeni bir iş ortaklığı yeni bir proje gündeme gelecek belkide yabancı bir ülkeye gidip uzun süre orda ikamet edecek ve çalışma fırsatı bulacaksınız Bazı ikizler çok sım seyahat ederken bazılarınız yabancı kurumlarda çalışmaya başlayacak Bazı devrim niteliğinde davranışlarınız yüzünden işinizle ailenizle duygusal hayatınızla ilgili bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz dikkatli olun!!
 
Bazı ikizler işkerinde büyük konumlara getirilecek hükumet sözcüsü  sefir konsolos veya bulunduğu kurumda müdür seviyesine yükselecek Davranış ve konuşmalar önemli !!
 
Bazı ikizler ara verdikleri eğitimlerine dönüş yapabilirler veya herhangi bir konuda kendilerini eğitmek üzere özel dersler alabilirler Jüpiter hem çok çabuk öğrenmenizi sağlayacak hemde büyük şanslar sunacak Ağustos 11 den itibaren Jüpiterin sert açılarından etkilenmeniz sözkonusu işlerinizle malınızla mülkünüzle ilgili bazı aksiliklere maruz kalabilirsiniz ancak kazanma arzunuz o kadar güçlüki kaderin uyarılarına  kulak verirseniz karlı çıkarsınız.
 
Mart ayı yenilik ve değişim ayı Haziran güzel haberler sürprizler ve kazanç ve başarı ayı Temmuz yine değişim yenilik ve başarı bu böyle Ağustos ortasına kadar devam edecek…
 
Sezgiler çok güçlenecek Ağustostan Eylül ortasına kadar yeni kapılar açılacak yeni işler iç sesinizi dinleyerek neyin daha hayırlı olduğunu bulacak bileceksiniz.
 
Satürnün aksi etkileri geçen yılın son ayından itibaren hissedilmeye başlanmıştı bu süreç biraz uzun 14 Haziran’a kadar sağlığınıza özen göstermeniz gerekecek!!! Daha sonra Eylül ortasından itibaren dikkatli olmanız gereken bir zaman dilimi yıl sonuna kadar sağlıkla ilgili hiçbir konuyu ihmal etmeyin bir doktora görünün !!!! Önemli!!
 
Bu yıl bir ev satıp başka bir ev alma ihtimali yüksek bu konuda stres yaratabilir seçici olacaksınız yada zor seçim yapacaksınız tüm alım satım borç işlerinde dikkatli olun zarara uğramayın!
 
Ters işleyen birşey varsa hemen müdahale edin özellikle birinci derece ikizlerseniz Uranüs ikinci devre ikizlere bazı şanslar sunacak geçen yıldan daha güzel fırsatlar yakalayacaklar ancak bazı yargı hükumet ve yüksek mercilerle ters düşecekler!
 
Üçüncü devre ikizler Uranüs tarafından desteklenecekler yeni güçlü kişilerle tanışma dayanışma fırsatları olacak özellikle yılın ilk yedi ayında bu şansları kullanmanız gerekecek!
 
Duygusal hayatınızda artık esaslı dostluklar arkadaşlıklar birliktelikler ararken size hiçbir yararı olmayan dost arkadaş görünen kişileri hayatınızdan çıkaracaksınız Artık özel hayatınızda istikrarlı bir döneme giriyorsunuz Şimdi ikizler ikiye ayrılacak 1.Bölüm aşık olup evlenip çocuk yapmak isteyecek 2.Bölüm yolunda gitmeyen ilişkilerine son vererek ayrılığı boşanmayı seçecekler Ya öyle Ya böyle Ortası yok Satürn yedinci evinizde seyrederken ikili ilişkilerde evlilikte ortaklıkta bazı sınavlara tabi tutacak ya devam eder bu ilişkiler yada uygun değilse siler bitirir. Umarım hangisi hayırlı ise onu yaşarsınız…
 
İKİZLER NİSAN 2015 
 
Yüksek maneviyatla nisan ayına girecek işlerinizde zirveyi zorlayacaksınız. Hangi işe el atarsanız atın ikna gücünüz çok yüksek ve başarı sizinle olacak! Belki bu süreçte yeni bir proje yeni bir işin tanıtımını yapıyor olacaksınız. Size göre mal gezegeninizde Nisan 4’te tutulma var! Direkt malınızla, mülkünüzle, paranızla bağlantılı bu tutulma… Herşeyi tekrar gözden geçirmeniz gerekiyor ayrıca zaruri değilse uzun yollara gitmeyin. Sağlığınıza ekstra dikkat edin hiçbir konuda maceraya atılmayın özellikle maddi konularda çevrenize dikkat edin!!

Belki birlikte çalıştığınız kişilerde veya işinizde veya işyerinizde değişiklikler olabilir hazırlıklı olun olumsuz hiçbir etki sizi yıldırmayacak maneviyatınızı bozmayacak.

Özel bir nasihat felekten size işlerinizi tasarımlarınızı projelerinizi kimseyle paylaşmayın!

Yine önemle işaret etmem gerekiyorki cazibenizle parlayan bir yıldız gibi olacak isteklerinizi gerçekleştirebileceksiniz. Bu nisanda önemli bir konuma gelebilirsiniz. Bir ödül, mevki veya yeni bir iş teklifi gündemde!!

Duygusal anlamda ayın 12sine kadar sakin olmalısınız. Evhamın, şüphenin, tedirginliğin zamanı değil böyle hissedebilirsiniz ama gerçek değil!

Nisan 12’den sonra hediyelerinizi sabrınızın meyvelerini bekleyin! Venüs burcunuzda seyrederken geçmiş hayal kırıklıklarını telafi edin.


*****

YENGEÇ GENEL 2015
 
Geçen yıldan çok daha verimli bir yıl olduğunu söyleyerek başlamak isterim değişik olaylarla karşılaşacak yeni girişimlerde bulunacaksınız tekdüze yaşamdan yeni ufuklara maceralara işlere özgürlüğe yelken açacaksınız.
 
Yılı ikiye  bölün Ocak Ağustos arası geçen yılın nerdeyse aynı devam eden bir süreçte olacaksınız sürekli değişim isteyecek ve yeni bir yer veya konum veya iş peşinde olacaksınız Mart ayına işaret eden gökyüzü sizi malınız ve mülkünüz sağlığınızla ilgili uyarıyor sakın tehlikeli ülkelere yolculuk yapmayın yine münakaşaların tartışmaların arasına girmeyin şiddet içeren kişi ve ortamlardan uzak durun aynı etkiler temmuzdan ağustos ortasına kadar devam edecek Dikkatlice bu tehlikeli süreyi geçirmekte yarar var!!
 
Yılın ikinci bölümü Ağustosta başlıyor olaylar lehinize dönüyor gökyüzünün konumu tamamen değişiyor büyük şans gezegeni Jüpiter Başakta seyrine başlıyor bu konum size çok uygun şanslar yükseliyor beklenmedik maddi kazançlar geçmiş yılın ve ayların stresini üzerinizden atıyorsunuz kapalı kapılar artık açılıyor isteyin gerçekleşecek Ağustos ile yılsonu arasında çok güzel teklifler alacaksınız yeni  bir konuma getirileceksiniz eskisinden daha yüksek daha verimli Yatırımlardada çok şanslı olacak maddi kazançlarınızda artacak büyük şans gezegeni Jüpiter yaz ayları da size büyük şanslar sunacak Nerdeyse tüm yengeçler kendilerini çok şyi konumlarda maddi seviyenin yükseldiği bir süreçte bulacaklar.
 
Büyük gezegenler sizi düşmanlarınıza karşı koruyacak Yapmanız gereken yılın ilk yarısında işlerinizi ve yapacaklarınızı tasarlayın ikinci yarısındada meyveleri toplayın böylelikle Astrolojiyi kendinize çalıştırmış olursunuz okuduğunuz bu sağlam bilgileri hayatınızı değiştirmek geliştirmek şansları kullanmak için değerlendirmiş olursunuz.
 
Satürn yay burcunda yılın ilk gününden Haziran ortasına kadar daha sonra geri seyrederek akrep burcuna geçiş yapacak tekrar yay burcunda 7 eylülde seyrine devam edecek…
 
Bu sürede Sağlık önemli çok dikkatli olmalısınız ancak endişe edilecek bir durum yok herhangi bir belirtide doktora başvurmak gerekli !!
 
Satürn size göre aşk gezegeniniz altıncı evinizde seyredecek eşinizin yakınlarınızın sağlığına işaret ediyor Yine duygusal hayatınızda ilişkilerinizde olumlu ılımlı olmaya yönelmelisiniz pozitif düşünün bu çok önemli. Şayet bir doktorsanız Jüpiter yılın ilk aylarında büyük fırsatlar sunacak…
 
Yine yılın ilinci yarısında yurtdışı projeler ve işlere işaret ediyor köklü değişiklik yapma arzunuz çok yüksek olacak Duygusal hayatınız yaz aylarına kadar durağan olabilir daha sonra dışarıya açılma ihtiyacınız olacak yeni arkadaşlar yeni ortamlar şayet bekarsanız ve evlenmek istiyorsanız yaz aylarını tercih edin  Aşk gezegeniniz Satürn altıncı evinizde bütün yıl daha uzun bir sürede bu konumda olacak işyerinde özel hayatınızın değişimine işaret ediyor  ediyor yine işyerindenbirliktelik tanışma fırsatları hatta evlilik zaten bu yıl bir çoğunuz sğrpriz evlilikler yapma imkanı bulacak…

Haziran-Ekim arası bazı maddi sorunlar duygusal hayatınızla bağlantılı olabilir bunu da bir kenara not edin…

 
YENGEÇ NİSAN 2015 
 
Ve nihayet Mars’ın ağır baskısından kurtulacak özgürleşeceksiniz. Kendinizi toparlayacak, eski özgüveninize kavuşacak, gücünüzü toparlayacak ve de 15’inden itibaren Mars boğa burcunda size göre çok uyumlu konumda olacak.

Yine merkür 15’inden itibaren sizin burcunuzda seyirde olacak. Adımlarınız kader tarafından desteklenecek. Sürprizlere, güzel haberlere, güçlü dostluklara maddi kazançlara hazırlıklı olun.

Sağlığınız, işleriniz, maddi durumunuz hepsi iyiye gidiyor…

Yeni bir projeye imza gündemde olacak. Sanki nüfuzlu bir kişi eski tanıdığınız sizi arayarak tam da istediğiniz gibi bir mevki iş konum temin edecek ya da gökyüzünün bu konumu yeni bir iş anlaşması ve bu işten sağlanacak bol kazanç!!!

Duygusal hayatınıza gelince; bekarlar için bağlanabilecekleri bir süreç evliler için çok uzun zamandır yapmak isteyipde yapamadıklarını gerçekleştirecekleri bir zaman dilimi. Şayet aile içinde özellikle çocuklarla ilgili tartışmalar gündeme gelirse sakın sesinizi yükseltmeyin itidalli olun böylesi sizin için daha iyi.

Şayet duygusal anlamda bir yeniliğe adım atmak isterseniz bunu mutlaka ayın 11’inden önce başlatın Venüs’ün ikizlerde seyri başlamadan böylesi daha olumlu daha uzun süreli bir ilişki olacaktır. 4 Nisan’da ay tutulması terazide gerçekleşecek. Esas gezegeniniz ay olduğu için tutulmalar sizi daha değişik etkiler mesela daha stresli daha sinirli olabilir!! Hayatınızda artık olmayan gitmiş biri için sıkılabilir veya onu aramaya koyulabilirsiniz.

Belki de aile içinde bir sırrı ortaya çıkarır belki de uzun zaman dargın olduğunuz akrabalarınızdan biri veya kardeşlerle tekrar bir araya gelmek isteyebilirsiniz. Ebeveynlerden birinin sağlığıyla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz genellikle güzel bir nisan tadını çıkarın!

*****

ASLAN GENEL 2015

Çok olumlu bir yıla girmiş bulunuyorsunuz. İşte Jüpiter Burcunuzda Satürn ile uyumlu hayatınızı kolaylaştıracak ve kapalı kapılar ardına kadar açılacak…

Şanslar yükseliyor Gökyüzü artık destekçiniz aile içinde işlerinizde duygusal hayatınızda maddi konularınızda Jüpiterin Ağustos ayına kadar burcunuzda seyretmesi köklü değişikliklere sebep olacak davranışlarınızda kişiliğinizde bile değişiklik olacak. Bir arkadaşın önerisiyle çok yeni bir işe veya projeye başlayaca ve umulmadık başarı sağlayacaksınız her konuyu inceleyerek  başlayacaksınız.

En güvenilir olanı seçeceksiniz büyük bir özgüvenle her zorluğun üstesinden geleceksiniz. Zaten çok önemli zorluklarda çıkmayacak karşınıza…

Satürn yay burcunda destekçiniz şayet yenilik yapma yeni işlere girme düşünceniz varsa şimdi tam zamanı başlayabilirsiniz…

Astrolojinin en önemli bölümü şanslı günleri olumsuz süreçleri belirleyip davranmak değil mi??? İşte şimdi sizin süreciniz Jüpiterin Ve Satürnün olumlu konumundan istifade etmelisiniz!

Tüm yenilikler bu yıl bol kazanç ve şans getirecek hepsi çok hayırlı bu yüzden start vermelisiniz düşüncelere asla engel korku endişe ve Acaba? Koymadan BAŞLAYIN!

Sanatsal faaliyetler siyaset medya ticaret ve emlak sektöründe uluslararası başarıya ulaşabilirsiniz
Kader büyük fırsatlar sunacak güzel maddi kazançlar yeni ufuklara yelken açacaksınız doğru düşünecek doğru kararlar alacaksınız Bu yıl en dikkatli olmanız gereken konu Emniyetiniz Sağlığınız bunun dışında uyaracağım hiçbir konu yok herşey çok güzel…

Satürnün hiçbir olumsuz etkisi olmayacak sadece Temmuz ağustos arası ve bazı günler eylül ayında birtakım engeller veya gecikmeler sözünde durmayan kişilerle bazı olumsuzluklar yaşayabilirsiniz çok kısa bir süreç!!

Yıl sonuna doğru Satürn Jüpiter’in yanı sıra Uranüs’ün büyük desteğini alacak ve bulunduğunuz mevkiden başka mevkiye taşınacaksınız hareketiniz genişliyor istediğiniz gibi olacak daha doğrusu istediğiniz yerde olacaksınız.

Büyük aşk gezegeni Venüs Aralıksız Haziran ve ekim ayı arasında burcunuzda seyredecek ve duygusal hayatınızla ilgili büyük değişiklik sunacak özellikle Jüpiterle kavuşum yaptığı zaman Haziran Ağustos arası hiçte hesapta olmayan olaylar meydana gelecek ikinci devre adlanlar venüsün ziyaretinden en çok yararlananlar arasında olacaklar inanılmaz ancak hayallerde yaşanan hikayeler gibi bir macera birliktelik yaşayacaklar ilkbahar  yaz arasında bu süreç!!

Yıl boyunca Arkadaşlar dostlar davetler hediyeler ödüller Aileiçinde son bulacak tüm sorunlar havada aşk evlilik şans ve uzun yollar var Gökyüzünün Sürprizleri bu yıl sizindir.

Nisan Mayıs atasında Mars gezegeninin sert açılarına değinmek isterim yine Satürnün haziran ayında Tekrar akrep burcuna birkaç aylık dönüş yapması ve burcunuzdaki jüpiterle uyumduz konumda olması eski bir konuyu tekrar gündeme taşıyabilir olumsuz bir süreç olduğunu söylemeliyim sağlık ve selametinize dikkat edin!!

Olumsuz süreçlerde dikkatli olup kendinizi ve çevrenizdeki dostlarınızı korumaya aldıktan sonra Satürn ve Jüpiter’in nimetlerinden yararlanıp bu yılı inşaat sektöründe Alım Satım Tanıtım Sanat Medya sektöründen büyük kazançlar hatta bir servet elde ederek sonlandıracaksınız yıl boyunca mekan şehir ülke değiştirme arayışınız olacak size göre en uygun olanı kader sunacak…

ASLAN NİSAN 2015

Bu ayın adresi: Sağlık, emniyet… Sağlığınıza, emniyetinize, tehlikeli yerlerden uzak durmanıza işaret ediyor gökyüzü Dikkatli olun !! Bazı tehlikeli konuları tekrar gözden geçirmeniz gerekecek daha sonra rahat çalışabilmeniz işlerinizin devamı için gerekli!

Yine çok sabırlı olmanız gereken bir süreç bazı gecikmeler engeller yaşayabilirsiniz. Bunu bir felaket haberi gibi algılamayın sadece işler istediğiniz şekilde gelişmeyebilir biraz sabır!!

Genellikle Nisan ayı aslan burçları için güzel bir aydır güneş dost burcu koçta doğar…

Bu durumda aslanlara ayrı bir aktivite güzellik cazibe katar ancak bu nisanda Marsın sıkıştırıcı etkisi biraz canınızı sıksa da süre geçici ve peşinden çok sevindirici olaylar devam edeceği için rahatınızı kaçırmayın!

Sağlıkla ilgili ufakta olsa bazı ağrılar acılar yaşanabilir kendinize dikkat edin!

Merkür koç burcunda birçok olaydan tartışmadan olumsuz anlaşma ve işlerden sizi korumaya alacak bu da bu zorlu süreçte güzel bir şans… Hatta bu konum bir davanızı kazanmanıza neden olacak. Bu ayın başından ortasına kadar böyle bir durum yaşanabilir.

Nisan 4’teki Ay tutulması terazi burcunda bu da sizin için köklü değişikliğe işaret ediyor. Tutulma terazide olduğu için olumlu değişiklik olarak yorumlayabilirim. Uzun süren bir baskıdan kurtulmak gibi özgürleşmek gibi ama yine de tedbiri elden bırakmayın! Emniyetiniz, sağlığınız ve selametiniz için uyardım bu ay bu konular önemli!

Duygusal hayatınız 12 Nisan’dan itibaren güzellikler vadediyor ancak ayın ilk iki haftası size göre aşk gezegeni uranüs güneşle kavuşuyor ayın ilk haftası güzel romantik günler saatlere rağmen siz yine de dikkatli olun!

Havada ‘skandal niteliğinde olaylar yaşanabilir’ durumları var ancak venüsün ikizlerde seyrine başlamasıyla birlikte yenilikler olabilir evlilik nişan söz gibi…

Bazı aslanlar uzun süren ve tartışmalar sürtüşmelerle devam eden birlikteliklerine son verebilirler.
Bu da Ay tutulması günlerine denk gelebilir. Yine bu günlerde başlayacak ilişkilerin uzun süreli olmayacağını hatırlatmak isterim…

*****

BAŞAK GENEL 2015

Değişik deneyimlerden geçeceğiniz bir yıl olacak Ocak ve Haziran ayı arasında daha sonra Eylül ortasından yılsonuna kadar Satürn bazı konu ve kişileri ve olayları tekrar gözden geçirmenizi sağlayacak hem özel hemde iş hayatınızdaki yaşamış olduğunuz olumlu olumsuz tüm konulara yeni bir bakış açısıyla çareler bulacak yada sonlandıraca hayatınızdan çıkaracaksınız köklü değişiklikler yapmak üzere hazırsınız bunu size Yayda iki buçuk yıllık yolculuğuna başlayan Satürn yaptıracak iyi düşünün itidalli ve adaletli olsun kararlarınız…

Artık astrolojinin içindesiniz verilen yanlış kararların cezasını çekmek yerine doğru düşüncelerin olumlu kararların Mars ve Satürnden büyük ödüllerini Hak edelim…

Jüpiter Büyük şans gezegeni 11 Ağustos’ta burcunuzda bir yıllık yolculuğuna başlayacak…

Nimetlerinden illaki yararlanacaksınız kader size büyük sürprizler sunacak özelliklede yıl sonuna doğru çok güzel düşünün güzel olsun  düşüncelere koyacağımız engeller endişeler Unutmayın!! Yapmak istediğimiz herşeyi tepetaklak eder Dikkat!!!

Satürnün etkileri birinci devre başakları diğerlerinden daha çok etkileyecek Nasıl?? Sağlıkla lgilenmeniz gerektiğine ufakta olsa uyarılar yapacak sizi seven insanları dinleyin kendinize iyi bakın tehlikeli yerlerde ülkelerde bulunmayın oralara yolculuk yapmayın sezgiler çok güçlü olacak ancak bazı zamanlar  dikkatli olmanız sezgilerinizede güvenmemeniz gereken süreçler olacak buyüzden sabır ve sebatla sakin bir biçimde tüm olayları konuları evrakı inceleyerek !!!!

Çevrenizdeki insanlara karşı ılımlı davranarak yaz aylarını ödüllerle geçirebilirsiniz Ancak EYLÜL ayına Dikkat!! Bazı tuzaklar düşmanlıklarla karşılaşabilirsiniz!!!!!

Yılın ilk aylarında barış ve istikrarı sağlamakta zorlanabilirsiniz tanımadığınız yada iyi tanımadığınız insanlara asla güvenmeyin tehlikeli olabilirler malınıza mülkünüze sahip çıkın!

En ince detayına kadar incelemeden hiçbir yatırıma yanaşmayın Ağustos’u bekleyin herşey çok daha verimli ve kolay gerçekleşecek şanslar yükselecek ödüller var!!

Mart ayında başlayacağınız projelerin semeresini yazın toplayacaksınız…

Kuşkusuz bu yıl bazı gerçekleri keşfedecek yepyeni bir düzen kuracak köklü değişikler yapmak isteyeceksiniz Yine yıl içerisinde yargıyla idareyle hükumetle ters düşeceğiniz konular olaylar meydana gelebilir kendinizi savunmak durumunda kalabilirsiniz Yine size tuzak kurmak isteyenler malınıza zarar vermek isteyenler aile içinde ihtilaflar yaşanabilir!!

Şayet Ağustos doğumlu bir başaksanız Jüpiter devrim niteliğinde yenilikler ve güzel sürprizler sunacak şayet uzun zamandır bir hedef uğruna büyük uğraşlar verdiyseniz ödülüde bu yıl alacaksınız Buarada tüm başaklar herkes hikayesine göre bir tür değişiklikler yaşayacak bazı başaklar bazı tedavilere maruz kalacak bazıları stresten kaynaklanan yorgunluklarını gidermek üzere yolculuklar rehabilitasyon merkezlerine başvurabilir!!

Maddi konulara ılık tutmak istersek yine büyük sürprizler yaşayabilirsiniz hiç beklenmedik kazançlar Aileiçinde birinin çok güzel güçlü konumuna çok sevineğinizin habercisi özellikle Nisan ayında bu gelişmeler yaşanabilir ve bu konuma göre bazı kararlar verebilirsiniz!!

Duygusal hayatınıza gelince bazı kişiler hakkında düşünceleriniz değişebilir Eylül ayı yeni kişiler ilişkiler gündeme gelebilir Jüpiter sizi yıldızlaştıracak  Ekim özel ilişkiniz hakkında son kararı vereceksiniz iyi düşünün bazılarınız ailevi sorunlarla eşle sevgiliyle bazı sorunlara maruz kalabilirler bazılarınız hiçbir eylemde bulunmadan sessiz durabilir herkes hikayesine göre ama baştada söylediğim gibi kararlar çok uzun düşüncelerin ürünü olmalı!!

Birinci devre başaklar yılın ilk aylarında gökyüzünün olumsuz konumundan etkilenmeyecekler
Jüpiterin nimetlerinden fazlasıyla yararlanacaklar Sadece aileiçindeki tartışmalardan uzak durmanız gerekecek … Özellikle de ilk iki ayda kendinizi eskisi gibi güçlü hissedemiyor olmanız..

İkinci devre başaklar Satürnün olumsuz etkilerine Ekim kasım aylarında maruz kalabilirler psikolojik sorunlar veya işlerle ilgili çözümsüz durumlar meydana gelebilir veya bir yakınınızın sağlık durumu endişe yaratabilir ..

Üçüncü devre başaklar sakin bir yıl geçirecekler Satürn’ün hiçbir etkisi olmayacak  sadece yaptığı yanlış varsa cezalar alabilir kendini savunmak durumunda kalabilir veya evliliğinde ihanet nedeniyle bazı olumsuzluklar yaşayabilir.

BAŞAK NİSAN 2015

Acele bildirmem gereken haberlerim var… Olumlu hemde çok verimli bir ay Nisan ayı sizin için…

Nerdeyse tüm sorularınıza cevap, sorunlarınıza çareler çözümler bulacaksınız! Köklü değişim sürecindesiniz. Anlaşmalar, imzalar… Sorunlu olduğunuz her konuya el atacak düzelteceksiniz.

Uzun yol ve maddi sürprizler var. Mali konularınızı tekrar gözden geçireceksiniz. Özellikle ay sonuna doğru rahatlama, ferahlama eski baskılardan kurtulma heyecanını yaşayacaksınız.

Mars ay başında boğa burcunda seyrediyor olacak venüsle kavuşacak işlerinizde büyük başarıya işaret ediyor bazı hayallerin gerçekleşmesine … Acele edeceksiniz fırsatları kaçırmamak için şayet bir sanatçı veya tasarımcıysanız büyük bir anlaşmaya imza atacaksınız.

Ve bu konuyla ilgili yıldızınız parlayacak sizi alkışlayacaklar…

4 Nisan’da ay tutulması terazi burcunda gerçekleşecek yani mal evinizde bu da bu konuyla ilgili değişimlere işaret ediyor. İşinizi değiştirebilir yeni deneyimler yaşayabilirsiniz. Siz veya yakınlarınız çocuklar kardeşler vb 1/11 Nisan arası yurtdış ve yabancılardan sıradışı mali anlamda fırsatlar kapınızda.

12 Nisan’dan sonra venüs ikizler burcunda seyredecek. Hükumetler, güçlü kişiler sayesinde beklenmedik maddi kazançlar elde edeceksiniz. Önceden ektiklerinizi şimdi biçme zamanı…

Duygusal hayatınız Venüs’ün 11 Nisan’a kadar burcunuzda seyretmesi nedeniyle bazı yeni ilişkilere, aşklara, dostluklara yelken açabilirsiniz daha sonra kendinizi geri çekip vicdan azabı gibi bir durum yaşayabilirsiniz seçimlere dikkat!!

Bir ihtimalde sır olarak saklayacağınız bir ilişkiye girip sonra da böyle bir durum için zamanın geç olduğunu düşünebilirsiniz yine önce de dediğim gibi seçimler önemli… Evlileride uyarmam gerekirse ikilemde kalıp gidip gitmeme arası davranışlar ayrılığa kadar gidebilir dikkat!!

Ayın ikinci yarısı duygusal manada oldukça karışık herkes hikayesine göre ayın son günleri yakın akraba tartışmalarına münakaşalarına girmeyin daha sonra pişman olacağınız sözler sarfetmeyin gökyüzünün uyarısı… Dikkatli olun!!

*****

TERAZİ GENEL 2015

Bir çok terazi burcu insanı  son dört yıldır büyük deneyimler yaşadılar çok büyük sınavlardan geçtilerçok büyük değişiklikler yaşadılar 2014 yılındada şampiyonluklarını ilan ettiler devrim niteliğindeki köklü değişiklikler artık rahata ermelerini kaostan çıkmalarını sağladı.

Bu yıl günyüzüne çıkıyorsunuz. Özgür, ferah ve mutlu yeni ufuklara doğru şimdi çizeceğiniz seçeceğiniz yollar geleceğiniz için önemli sert zemin üzerine kuracağınız geleceğiniz sizi kamuya ait tüm işlerinizde ön sıraya çıkaracak Sanatçı siyasetçi vbiç sesinizi dinleyin bu yıl geçmiş yıllardan çok daha fazla verimli olacak tüm rakiplerinize fark atacaksınız.

Büyük şans gezegeni Jüpiter ağustos ayına kadar size destek verecek koruma altına alacak uygun zamanda uygun mekanlarda ol anızı sağlayacak kısaca büyük şanslardan illaki yararlanacaksınız  hemde fazla kendinizi yormadan üzmeden sadece gelen fırsatların farkında olup değerlendirerek.

Ancak yılın ilk beş ayı işle ilgili konularda dikkatli olmanızı öneririm özellikle Şubat Mart Nisan aylarına yine Temmuz ayına illerinizle siyasi görüşünüz birbiriyle ters düşebilir ve siz zarar görürsünüz en iyisi siyaset adamı değilseniz bu konu ve tartışmalardan uzak olmalısınız yılın son aylarında tüm kayıplarınız ve sıkıntılarınız telafi olacak seneyi çok mutlu bitireceksiniz yepyeni bir sayfa açacak kendinizle iftihar edeceksiniz Bu sürprizleri ödülleri İstikrarlı düzenli çalışarak elde edeceksiniz vede tek başınıza çalışarak değil grup çalışmaları başarıya götürecek inandığınız sevdiğiniz dostlarınızla çalışmak çok işinize yarayacak dost gibi görünen düşmanlarınızada dikkat edin hayali projelerle başınıza olmadık işler açmasınlar.

Bu yıl geçen yılda rahatsızlık veren nerdeyse herşeyden kurtulacaksınız bazı baskılar sizi yormuş ve üzmüştü yılın ilk aylarında kendinizi daha özgür hissedecek yeni hedeflere odaklanacaksınız.

Çok yeni işler fırsatlar kader yeni karlı bir yatırıma işaret ediyor pazarlıklar anlaşmalar imzalar hepside çok hayırlı  Uranüsün ters etkileri sona erdi engelleri bitti Jüpiter Aslanda seyrederkende 11 Ağustos’ta Başak’ta yolculuğuna başladığında her türlü yardımcı ve destekçiniz yeni çareler ve bol maddi kazançlara işaret ediyor  Bazı değişik fırsatlardan yararlanabileceksiniz buyıl mesela bir kurumun içindeki kargaşa veya olumsuz bir durum size hayırlı bir iş bir proje ve kazanç olarak dönecek !!!!  Gökyüzü yılboyu büyük maddi kazançlara işaret ediyor güçlü nüfuzlu kişilerinde desteği olacak bu kazançlarda belki aileden de gelen bazı maddi sürpriz kazançlar olabilir.

Satürn Yay’da seyrediyor size destekler yağdıracak konumu size göre çok uygun 11 Ağustos’a kadar Aslan’da seyredecek olan Jüpiter’le de çok uyumlu… Her türlü yeniliğe başlayabilirsiniz özellikle kamuya ait işlerde yıldızlaşacaksınız siyaset sanat medya…

Birinci devre Teraziler Uranüs’ün ters etkilerinden kurtulacaklar İkinci devre Teraziler de büyük olumlu değişiklikler yaşayacaklar Üçüncü devre Teraziler Satürn’ün sert açılarından kurtuldular belki yazın birkaç aylığına tekrar Satürnün Akrep’e dönüş yapmasıyla bazı eski sorunlar kısa süreliğine tekrar meydana gelsede süreç geçici endişe etmeyin!!

Özel hayatınıza gelince sağlıkla ilgili sorunlarınız sona eriyor Maneviyatınız güçleniyor  bekarlar kendilerine uygun ruh eşleriyle karşılaşma ihtimali çok yüksek duygularınız tazelenecek sanki yeniden doğmuş gibi.  Bir dostunuzun kaybı sizi üzebilir; yokluğunu hissedeceğiniz biri olabilir. Aklınıza hemen ölüm gelmesin belki sudan bir sebeple bir tartışma sonucu ayrılıkta olabilir…

Aşk bu yıl kapıda mutlu olacaksınız bazılarınız gizli bir ilişki yaşayabilir Dikkat!! Beklenmedik bir ayrılığa boşanmalara sebep olacak olaylara karşı temkinli olmalısınız !!!

Venüs Aralıksız dört ay aslan burcunda seyrederken sizede duygusal anlamda büyük fırsatlar güzellikler sunacak vede değişiklikler  bir sayfayı kapatıp yepyeni bir sayfa açmanıza destek verecek gökyüzü çok güzel bir yıl olacak Müjdeler Olsun!

TERAZİ NİSAN 2015

Ay tutulması 4 nisanda burcunuzda gerçekleşecek, bazı değişikliklere hazır olun ancak bu değişikliklerin sizin için hayırlı ve olumlu olduğunu söylemem gerek…

Hatta bir yerden veya kişiden ayrılığa neden olsa bile yine de olumlu bir tutulma.

Nerdeyse tüm size zarar vermiş aldatmış kandırmış kişileri hayatınızdan çıkarmayı düşüneceksiniz çıkarın sizin için böylesi daha hayırlı…

Gezegenlerin konumu özel iş ve sosyal hayatınıza ışık tutuyor son kararlarınızı vermeniz gerekecek hedefe varmak için bazı fedakarlıkları göze alacaksınız.

Yurtdışına bağlı bazı takılmış işleri yoluna koyabilirsiniz. Yurtdışı sizin için işleriniz ve maddi konular için uygun! Acil karar vermeyin herşey istediğiniz gibi olmayabilir ama netice güzel olacak fırsatı kaçırmayın!!

Terazi burçları bu ay yeni bir projeyi hayata geçirebilirler bu sıradışı bir iş siyaset medya sanat ticaretle ilgili olabilir hünerlerinizi sergileyecek beğenileceksiniz…

Duygusal olarak Venüs 12 Nisan’dan itibaren çok uygun konumda güzel günler romantik saatler vadediyor. Bekar Teraziler bu nisanda bağlanabilirler bunun da yakın arkadaşları vasıtasıyla olma ihtimali yüksek…

Yine bu süreçte uzun zamandır söylemek istemediğiniz içinizde bir sır gibi sakladığınız bir durumu açığa çıkaracak konuşacak itiraf edeceksiniz.

Tutulmanın arkasından kardeşler varsa çocuklar arasında bir soruna işaret ediyor siz sükunetle arayı bulup barışı sağlayabilirsiniz…

*****

AKREP GENEL 2015

Bu sene geçmiş son üç yılın Satürn’ün verdiği zorluklarından kurtuluyorsunuz. Engelleri aşıyorsunuz. Yazın; Haziran-Eylül arasındaki devrede eski bir sorunun gündeme gelmesi sizi biraz huzursuz etse de üstesinden gelme gücünü bulacaksınız.

Değerli fırsatları yakalamaya yardımcı olacak olan hislerinizin yükseldiğini farkedeceksiniz. Jüpiter Ağustos ayına kadar ters konumda bulunduğundan acele kararlar vermeniz gerekir. Bu devrede sözlerinizi özenle seçmenizde hayır vardır.

Sosyal yönden harekerli bir yıla gireceksiniz. Tanışacağınız kişiler gerek maddi durumunuza gerek iş durumunuza katki sağlayacak pozisyonda olacak. Duygusal yönden beğenip seveceğiniz biriyle tanışıp hayatınızı birleştirme kararı alıp; evliyseniz eşinizin maddi kazanımlarından faydalanacaksınız.

Yılın ilk ayları eğitimle ilgili kariyerinizde yükselme şansı görünüyor. Sağlığınızla ilgili sorunları göz ardı etmeyin. Nisan ve Mayıs’ta karşılaşacağınız zorluklar hariç bu yıl uzun yolculuklar için uygun bir yıl olacak.

Ağustos’tan sonra karşınıza çıkacak hukuksal sorunlarla başa çıkmak zorunda kalabilirsiniz. Tehlike ve risklere karşı hazırlıklı olun.

Duygusal açıdan bu yıl özellikle Haziran-Ekim arasında hayatınızda kimin kalıp kimin gitmesi gerektiğine karar verebilirsiniz. Kendi ailenizde ya da yakın çevreden çocukla bağlantılı bir habere sevinebilirsiniz. Bu yıl sizi seveni seçip, sevmeyeninizi hayatınızda çıkarma yılı olacak.

AKREP NİSAN 2015

Mars burcunuza göre sert açıda olduğundan öncelikle malınıza mülkünüze sahip çıkmanız gerektiğine işaret etmek isterim. Yine bulaşıcı hastalıklara, kazalara veya rahatsızlıkların ilerlemesine ya da nüksetmesine karşı dikkatli hareket etmeniz gerektiği konusunda uyarıyorum. Önümüzdeki mayıs ayına kadar tedbiri elden bırakmayın kendinize iyi bakın!

Sosyal veya iş veya özel hayatınızda da yargıya hükumetlere nüfuzlu kişilere karşı olumlu ve ılımlı davranmanız gerektiğini hatırlatmak isterim önemli! Süreç pazarlıklar devrimler karşı durmalar hak hukuk savunmak için uygun değil bu durum Mayıs ayının onuna kadar geçerli!!

Sadece olumsuz etkiler marstan gelmiyor yine ayın ilk yarısı koçta ikinci yarısı boğada seyredecek merküründe etkileri çok olumlu değil. İletişimde zorluklar anlaşmalarda engeller gecikmeler yanlışlar bazı düşmanlıkları gündeme getirirken marsın etkisiyle de siz daha hiddetli bir biçimde davranışlar sergileyebilir ve konumunuzu sarsabilirsiniz aman Dikkat!!

Nisan 4 Ay tutulması terazi burcunda yeni kanunlara veya iş yerinizde yeni kararlara işaret ediyor.

Bu kararlar veya kanunlar canınızı sıkabilir işlerinile bağdaşmayabilir siz yinede olumlu olmaya çalışın hiçbir merciyle ters düşmeyin bırakın süreç sonlansın yaklaşık kırk gün sessiz sakin olmanız gerektiğini unutmayın!

Ailenizden veya dahil olduğunuz grup veya parti veya cemaat veya işyerindeki kişilerle ilgili bazı haberler alacaksınız umarım iyidir. Ay tutulması terazide olduğuna göre bu tutulmanın etkileri Sağlık, iş, hatıralar, gizli düşmanlar, gizli kalmış bir konunun su yüzüne çıkması hakikatin bilinmesi…

Kaderin nasihati: illegal hiçbir işe konuya sıcak bakmamanız! Size tuzak kurabilirler ve bunlar daha önce yazdığım gibi gizli düşmanlarınız olabilir.Tekliflere de Dikkat!!

Duygusal hayatınızda çalkantılı… Bir yakınınız veya dostunuzdan şüphe duyacak sizden birşeyler sakladığına şahit olacaksınız. Bir ilişki veya arkadaşlığa bu ay son verme ihtimali çok yüksek. 12 nisandan sonra hava durumu daha iyi… Hakiki dostlarınızla, çevrenizle daha iyi hissedeceksiniz. Eski eş veya sevgili tekrar gündeme gelebilir. Size dönüş yapmak isteyebilir…

*****

YAY GENEL 2015

Bir devreyi kapatıp yeni bir devreye başlayacaksınız Satürn yaklaşık ikibuçuk yıl burcunuzda seyredecek ve değişik deneyimlere sınavlara değişikliklere tabi tutulacaksınız ve bu sayede eskiye eski anlayış ve düşüncelerinize bir sünger çekip yeni ufuklara yeniliğe doğru yönünüzü değiştireceksiniz Bundan böyle sizi mutlu etmeyen anlayış ve adetlerinize ters dülen herşey ve herkesten vazgeçeceksiniz.

İşlerinizde ve özel hayatınızda büyük ani değişikliklere maruz kalacak önce üzülecek ama daha sonra sizin için ne kadar hayırlı olduğuna şahit olacaksınız.

Satürn yatırımlarla ilgili sizi uyarıyor enine boyuna düşünmeden etüd etmeden hiçbir girişimde bulunmayın malınızı mülkünüzü koruyun paranıza sahip çıkın hayali projelerle sizi kandırmasınlar…

Haziran ortasından 18 Eylül’e kadar Satürn yine eski konumunda olacak yani akrep burcunda
Büyük sorumluluk altında hissedeceksiniz kendinizi daha olgunlaşmış olaylara daha değişik bakan biri bu yüzden sıkıntılı kuruntuluda hissedebilirsiniz Zaten Satürn’ün görevi de olgunlaştırmak alışılagelmişi değiştirmek değil mi??

Fakat güzel haber yine Satürn’ün diğer gezegenlerle uyum içinde olması Ağustos’a kadar yeni işler büyük maddi kazançlar işyerinde ek gelirler veya mutlu haberler uzun yollarda büyük şanslar yeni ev yeni ikamet yeri belki de yeni şehir yeni ülke…

Talebeyseniz büyük başarı sağlayacaksınız Bir siyaset adamıysanız veya sanatçı veya medyada bir isimseniz gözler üzerinize çevrilecek Burda en önemli konu şanslı süreçleri takip edip ona göre şansınızı iyiye kullanmak!!!!

Jüpiter sizin gibi ateş burcu olan dost burcunuz Aslan’da seyredecek 11 Ağustos’a kadar bu konum büyük fırsatlar sunacak yollar ve ilişkiler yurtdışı hiç beklenmedik kazançlar sürpriz gelişmeler olacak hayatınızda şaşıracaksınız yeni güçlü kişilerle tanışma fırsatları bulacaksınız bu gelişmeler yılın ilk yedi ayında süratle yaşanacak gelişmeler belki de hiç aklınızda yokken yurtdışında yaşamaya başlayacaksınız ve bulunduğunuz konumdan çok daha önemli konumlara getirileceksiniz. Özelikle de İkinci ve Üçüncü devre Yay burcuysanız Mart ayı tüm yaylar için dönemeç ayı olacak yeni ufuklara açılma süreci…

Haziran ayında bazı engellerle karşılaşsanız da Ağustos ve Eylül arasındaki süreçte çok olumlu işler haberler sağlığınızda bu süreçte özellikle uzun süre hasta olanlara müjdeli haberler olacak…

Ağustos 11 gökyüzünde önemli bir gelişme yaşanacak oda Jüpiterin aslanburcundan ayrılıp Başak burcunda seyretmesi!! Satürnle birlikte burcunuza göre sert açısı olacak !!! Bu yüzden bu tarihten itibaren öncelikle sağlık ve selametinize ayrıca yatırımlarınıza malınız mülkünüz ve paranıza Dikkat!! Yine jüpiterle neptünün birbiriyle ters etkileşimlerinden dolayı işlerinizde bazı aksaklık anlaşmalarda terslikler işyerinizde yeni düzenler hiç hoşunuza gitmeyecek gelişmeler!!

Ekimde bu konum dahada sertleşebilir daha sonra Kasım ortasından itibaren rahat bir nefes alacaksınız Aralık ayında yeni çareler arayışında olacaksınız. Gökyüzünün sert açılarından en fazla Birinci devre Yaylar rahatsızlık duyacaklar…

İkinci devre yaylar ve üçüncü devreler olumsuz etkilerden muaf olacaklar…

Duygusal hayatınıza gelince sonbahara kadar bir yıldız gibi bütün gözlerin üzerinize çevrileceği bir süreç bekarlara söz nişan evlilik vadediyor .. Sizi üzen rahatsız eden vede artık istemediğiniz kişileri tek tek hayatınızdan çıkarıp rahatınıza bakıyorsunuz…

Sıradışı kişiler ilginizi çekecek yabancılar başka ırktan başka dinden birisi hayatınıza girebilir…

Birden evlilik kararı verebilirsiniz … Venüs kesintisiz uzun bir süre aslan burcunda seyrederken sizde ve ailenizde sürpriz gelişmeler yaşanacak yeniden uyanma ve bazı konulara olaylara başkaldırma ve özgürlük arzuları gündemde olacak Yine çocuk isteyenler bu süreçte güzel bir müjde alabilirler…

Kaderin nasihati sizi üzecek yoracak kişilerin peşine gitmeyin samimi olmayan hiç kimseye yanaşmayın karşınızdaki kişinin sözleriyle duyguları birbirine senkronize olsun…

YAY NİSAN 2015

Aytutulması 4 Nisan’da terazi burcunda… Belki işleriniz ve mesainiz yoğun ama moraliniz maneviyatınız çok yüksek! Tutulma size dokunmuyor tam tersi beklenmedik kazançlar, işte yükselme vadediyor.

15 nisandan önce çok güzel sürprizler var bazı hakikatler su yüzüne çıkacak. Tutulma dost burcunuz terazide gerçekleşecek. Bu da grup çalışmalarına işaret ediyor. Yay burçları bu nisanda istedikleri desteği yardımı alabilecekler özellikle maddi konularda…

İşyerinizi değiştirebilir veya aynı işyerinde konumunuz değişebilir belki acil bir durumdan dolayı işinden ayrılan birinin yerine geçebilirsiniz belki de isteğinizle işten ayrılıp tazminatınızı talep edeceksiniz yani ay içinde değişikliğe hazır olun!

Venüs yedinci evinizde son noktayı koyma zamanı. 12 Nisan’dan sonra evlilikte ayrılıkta yaşanabilir son kararınızı vereceksiniz karşı tarafa tüm isteklerinizi sıralayacaksınız ve anlayış göstermesini talep edeceksiniz bu istekleriniz her neyse herkes kendi hikayesine göre…

Yine akraba arasındaki ihtilaflara el atacak ve barışı sağlayacaksınız.

Sürpriz bir taşınma veya bir yerden diğerine geçme gibi bir durum söz konusu bu durumda sizin için çok hayırlı çocuğunuzla ilgili sizi endişelendiren bir konu varsa oda olumlu bir şekilde yok olacak.

Ayın ikinci yarısında çok güzel haberler sürprizler var!!

*****

OĞLAK GENEL 2015

Çok önemli bir yıl olacak 2015! Sizin için geçen dört yılın olumsuzlukları son buluyor yepyeni bir sayfa açacaksınız hayatınıza kara bulutlar dağılmaya 2014 ün son aylarında dağılmaya başladı ama buyıl tamamen özgürlüğünüze kavuşacaksınız Beklentinizin fevkinde kazanç ve başarılar sizi bekliyor.

Beğenileceksiniz, takdir görecek alkışlanacaksınız bulunduğunuz yerden ayrılarak çok daha güzel yerlere taşınacak belkide başka bir ülkeye gideceksiniz hepsi sizin için hayırlı…

Kısaca son yıllarda kapanan kapılar yeniden açılıyor sosyal hayatınız hem renkleniyor hemde genişliyor. Satürn geçen yılın son haftasında Yay burcundaki yolculuğuna başkadı bu konumun size hiçbir olumsuz yönü yok hatta çok yararı olacak çok iyi düşünerek karar verdiğiniz sürece
Yılın ilk haftaları ayları size bir ölçü olmasın Bazı gecikmeler engeller yerinde saymalar sizi yıldırmasın Sabırla silahlanın Nisan ayı geldiğinde bu satırları hatırlayın istediğinizi elde edecek kendinizle iftihar edeceksiniz.

En önemli haberimde 11 Ağustos’ta büyük şans gezegeni Jüpiter dost burcunuz başakta yıllık seyrine başkayacak bu knum size başarı ve fırsatlar ve büyük maddi kazançlar sunacak Burcunuzdaki plutonla balıktaki neptünle tüm büyük gezegenler size olumlu etkiler gönderecek maddi konular gündemde olacak yatırımlar yapacaksınız çok güzel mallarınız lacak tekrar eski neşeniz güveniniz yerine gelecek ve bu sürprizleri çokta mücadele cermeden yorulmadan elde edeceksiniz Sonbahara kadar gerçekleşecek olaylar peşpeşe…

Bütün bu sürprizleri olumlu olayları yaşayacaksınız ama hiç bir sorun yaşanmayacak diye birley yok!!! Bazı kanuni konular mahkemeler davalar bazı engeller gecikmeler tabii ki canınızı sıkacak bu tip olaylar mart ayında yaşanabilir bazı moral bozuklukları hassasiyetler!!

Yine Temmuz ayı bazı zorluklarla karşılaşabilirsiniz ve engeller daha sonra Ağustos ve Ekim büyük sürprizler sunacak büyük kazançlar elde edecek mutlu olacaksınız. 11 Ağustos’tan sonra hayatınız değişiyor projeleriniz hayata geçiyor işlerinizi yoluna koyuyor orta yolu buluyorsunuz şans sizden yana yeni gelişmeler olacak hayatınızda ödüller alacak çok sevineceksiniz şöyle izah edeyim düşüncenizin üstünde bir başarı ve kazanç elde edeceksiniz fırsatları kaçırmadan değerlendirecek…

Ailenizle ilgili kişi ve çevreden fazlasıyla istifade edeceksiniz. Alım satım işlerindede başarılı olacaksınız. Bazı oğlaklar mirasla ilgilide şanslı olacaklar veya bir miras konusunu idare edecekler Duygusal anlamda istikrarlı ilişkileri geçicilere tercih edeceksiniz. Maceralardan uzak bir hayatı tercih edeceksiniz şartlar eski sevgiliye dönüşü işaret ediyor. Şubat ayı sosyal hayatınızın canlanması açısından çok önemli ancak enşanslı ay ağustos ayı olacak ilişkiler açısından Ekim ayıda şanların yükseleceği bir ay ama Aralık yıldızlaşacağınız ve kendinizden farklı biriyle kültürel din ülke açısından yeni bir aşk hikayesine yelken açabilirsiniz.

Ailenizin etkisini bu yıl üzerinizde epey hissedeceksiniz size bazı değişikliler yaşatacaklar yer değiştirmek taşınmak gibi bazı tartışmalar münakaşalar aile içinde yaşanabilir. İstemediğiniz konu kişi mekanları artık hayatınızdan silme zamanı…

OĞLAK NİSAN 2015

Rahat bir nefes alma zamanı! Aylardır hertürlü işinizde bazı sorunlarla karşılaştınız. Nisan ayı yeni vaadlerle geldi bazı sorumluluklar ve engeller ve düğümlenmiş çözümü zor olan işerinizden kurtuluyorsunuz!

Bazı gelişmeler sizi sevindirecek yüksek şans gümüş bir tepside kader tarafından size sunuluyor. Hayallerinizi gerçekleştireceksiniz. Kapalı tüm kapılar açılıyor istifade edin! Büyük bir borcu kapatacaksınız. Belki eşinizle belki çocuğunuzla ilgili maneviyatınız çok güçlü, şanslar yüksek!

Mars tamda size uygun bir konumda çok güçlü kararlar alacaksınız. Özgüveneniz tam ancak bazı tartışmalar gündeme gelebilir. Daha önce söylemekten çekindiğiniz konuları açık açık konuşup tartışabilirsiniz.

Yeni anlaşmalar gündeme gelecek. Eski sert tavrınızı yumuşatacak, konulara daha olumlu yanıtlar vereceksiniz. Ayın ikinci yarısı daha da eğlenceli, mutlu, olumlu geçecek ve kararlarınızı daha güçlü vereceksiniz!!

Duygusal anlamda 1/12 nisan arasında havaya romantizm hakim olacak bağlanmaktan kaçıyor olsanızda hoşunuza gidecek arkadaşlıklar, birliktelikler, ilişkiler gündeme gelecek.

Belki de geçmişte yaşanmış ve sizi üzmüş bir ilişki tekrar gündeme oturacak ama siz yeniye doğru yelken açtınız. Ancak 13 nisandan sonra (olduysa) yeni ilişkinizi de sorgulayacaksınız yine belki eşinizi bazı konularda pasif davrandığı için suçlayacak belki de siz eşiniz tarafından suçlanacaksınız.

4 Nisan’da terazideki ay tutulması işlerinizde değişikliğe işaret ediyor. Ayrıca ebeveynlerinizle bazı maddi kriz tartışmalarına, eşinizle ilgili bazı sorunların sonlanmasına… Çok yönlü bir ay tutulması ve çok iyi algılamak gerekiyor işaretleri!!!

*****

KOVA GENEL 2015

Bu yıl güçlü etkiler sözkonusu Satürn’ün sert açılarından kurtulacaksınız yaklaşık iki yıl süren istikrarsızlık dönemi sona erdi. Sadece Jüpiter’in sert açıları bazı olumsuzluklar yaratabilir buda yaz aylarının ortasına kadar sürse de diğer gezegenler dostça davranacak ve tüm konularınızda destekçi olacak Siz sadece sağlığınızla ilgilenin dinlenin stresli ortamlardan kaçın! Yılın son aylarına yaklaştığınızda sorunların çözüldüğünü yok olduğunu göreceksiniz kendinize olan güveniniz artacak ve sanki yeniden doğmuş gibi hissedeceksiniz. Acıları yaşanmış olumsuzlukları geride bırakarak…

Bu yıl sezgiler çok güçlü olacak işlerinize dört elle sarılacaksınız üstleriniz müdürleriniz ve işlerinizde söz sahibi kişilerin dikkatini ve beğenisini ve takdirini kazanacaksınız.

Size güvenecekler beğenecekler destekleyecekler dini siyasi ve yargıyla ilgili mercilerle ters düşmemeye gayret edin tartışma yaratacak konulara girmeyin!!

İstediğiniz değişiklikleri Şubat Mart ayı arasında yapabilirsiniz daha sonra Haziran ayında.

Kader uyarıyor temmuz eylül arası sessiz sakin süreci geçirmeye bakın daha sonra yılın son üç ayı sürprizlerle dolu ödüller peşpeşe çalacağınız tüm kapılar açılacak ve gönlünüzün istediği gibi projelere imzalar atacaksınız yıllar önce başlattığınız işler konular şimdi hayat bulacak.

2015 büyük fırsatlar sunacak başarıyı yakalayacaksınız.

Yılın ilk 8 ayı sizden beklenen aceleci olmadan sakin çalışmak sakin kararlar vermek sizi hedefinizden uzaklaştırmak isteyenlerden uzak durmak yasalara aykırı hiçbir işe yaklaşmamak bedeli ağır ödememek için Ağustos ayından itibaren kendinizi özgürleşmiş hissedecek ve yeni gelişmeler yaşayacaksınız şanslar yükselecek özellikle ikinci devre kovalar Uranüs Venüs ve Jüpiterin uyumundan faydalanacaklar ziyadesiyle !!! Belki önemli bir ortaklı ortak başarılı işler veya geçmişte yapmış oldukları çalışmaların meyvelerini toplayacaksınız büyük kazançlar yolda yaz ayları en şanslı zaman dilimi sizin için…

Üçüncü devre kovalar çevrelerindeki güçlü ve başarılı kişilerin desteğiyle güzel iş teklifleri alacak çok olumlu anlaşmalara imzalar atacaklar buda hemen yılın ilk aylarında gerçekleşecek.

Birinci devre kovalar Satürnden en çok yararlanacak kişiler olacaklar hem özel hem işleriyle ilgili büyük gelişmeler kaydedecekler. Yepyeni bir proje yaz aylarında hayata geçecek yine de Ocak Haziran arasında gelecek fırsatları değerlendirmek gerek…

Tüm kovalara uyarım hayali proje satanlara illegal işlerle uğraşanlara prim asla vermeyin sadece zaman kaybedersiniz…

Duygusal hayatınıza gelince artık size göre olmayanı silecek bir daha hayatınıza sokmayacaksınız en ufak bir sorununuzda eşinizle tartışmaya başlayacaksınız…

Bazılarınız ikilem yaşayacak veya olaylar sizi o yöne itecek bazılarınız eşlerinin rahatsızlıklarıyla veya moral bozukluğuyla ilgilenecek Bekarlar sıradışı  ilişkilere yelken açacak Venüs gezegeninin aynı konumda uzun süre kalması çok büyük bir aşkı müjdeliyor veya evliliği..Tüm kovalar için!!!
Yine çocuk isteyen kovalara bu yıl sürpriz bebek…

Yine rutin beraberliklerden hoşlanmayan kovalar için kader hayallerindeki kişiye rastlama imkanı olduğunu müjdeliyor 2015 duygusal anlamda çok güzel başlayacak venüs burcunuzda seyrederken tadını çıkarın  daha sonra Şubat sonu Mart ortasına kadar  Ve nihayet yılsonuna doğru Ekimden aralık sonuna kadar nerdeyse tüm hayalleriniz gerçekleşecek!!!

KOVA NİSAN 2015

Çok dikkatli, temkinli olmanız gereken bir aya girmiş bulunuyorsunuz. Gecikmeler sinirinizi bozabilir. Neticeler sizi tatmin etmeyebilir. Feleğin nasihati: Sakın bazı anlaşmalar zamanında olmuyor acaba beni kandırıyorlar mı acabalarla beyninizi yükleyip köşeye çekilmeyin!

Bu süreçte kazalara da açıksınız. Sağlığınız da bozulabilir.. Herşeyinizde dikkatli ve farkında olun!

En güzel huyunuz zaten hemen pes edip köşeye çekilmemeniz sonuna kadar mücadeleci tabiatınız. Böyle de kalın bu Nisan’da bu huyunuz çok işinize yarayacak!

Büyük işlerin büyük insanı siz sevgili kovalar bu ay sorumluluklarınız daha da fazlalaşacak. İletişim zorluğu yaşayacak, kendinize yeni bir üslup yeni bir konuşma stili yaratacaksınız. (İşleriniz

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.