WordPress 3.8.2 Sürümü

Hassaslaştırılmış tema yönetimi

Yeni temalar ekranı tüm temalasınıza bir bakışta göz atmanıza olanak sağlıyor. Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var. Keşfet bağlantısına tıklayın. Daha sonra arkanıza yaslanın ve klavye ok tuşları ile temalarınız arasında gezinin.
Daha iyi bileşen deneyimi

Sürükle, sürükle, sürükle. Kaydır, kaydır, kaydır. Bileşen yönetimi yeri geldiğinde çok karmaşık olabiliyor. Yeni tasarım ile bileşenler ekranını çok daha iyi bir hale getirdik.

Büyük bir monitörünüz mü var? Var olan alanı kullanmak için bileşen alanlarını yan yana sıralayın. Tablet mi kullanıyorsunuz? Bir bileşene tıklayın ve eklensin.

 

Modern estetik

Yeni WordPress başlangıç ekranı taze, düzenli tasarımı ile anlaşılırlığı ve basitliği kucaklıyor.

 

Her cihazda WordPress

Hepimiz internete farkı cihazlardan ulaşıyoruz. Akıllı telefonlar, tabletler, dizüstü bilgisayarlar, masaüstü bilgisayarlar — ne kullanırsanız kullanın WordPress uyum sağlayarak evinizde hissetmenizi sağlar.

Yüksek hızlarda yüksek çözünürlük

Yeni vektör tabanlı ikonlar ile WordPress hiç olmadığı kadar keskin. Piksellerden kurtularak sayfa yüklenme hızını da büyük ölçüde artırdık.

 

Temiz tipografi

Open Sans yazı biçimi sade, arkadaş canlısı bir metin arabirimi ile hem masaüstü hem mobil görünüm için ideal. Hem de WordPress gibi açık kaynak kodlu.

 

Arıtılmış kontrast

Güzel bir tasarımın okunabilirliği öldürmemesi gerektiğini düşünüyoruz. Gelişmiş kontrast ve büyük, rahat tipi ile yeni tasarım okuması kolay, dolaşması keyifli bir hale dönüştü.

cane® hakkında

1990 yılında İstanbul 'da doğdu. 2008 yılında Tıp doktoru, 2009 yılında Nöroloji uzmanlığını aldı. 2010 yılında, Beyin Araştırmaları Derneği araştırma Teşvik Ödülü, 2011’de TÜBİTAK-Beyin Araştırmaları Derneği Araştırma Teşvik Ödülü ve 2012’de de Türkiye Gazeteciler Cemiyeti, Sedat Simavi, Sağlık Bilimleri Ödülü almıştır. Türk Nöroloji derneği altında hizmet veren, Nörolojik Yoğun Bakım ve Kognitif Nörobilim Grubu Çalışma Üyesidir. Yok daha neler (:
Bu yazı Wordpress kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir