Vodafone’de cepte Wi-Fi” ile Wi-Fi cebe giriyor

  • 30 Mart 2015
  • 484 kez görüntülendi.
Vodafone’de cepte Wi-Fi” ile Wi-Fi cebe giriyor
Reklam

Dünya çapında en son mobil teknolojileri aboneleriyle buluşturan Vodafone Türkiye, mobil interneti özgürleştiren Vodafone Cepte Wi-Fi ’yi tanıttı. İçinde 6 GB internetiyle aylık 40 TL ’ye ister evde ister dışarıda 10 farklı cihazı kolayca internete bağlayan Cepte Wi-Fi ayrıca ayda 2 TL ek ödemeyle Türkiye ’nin en popüler tabletlerinden Casper VIA ’yı Vodafone aboneleriyle buluşturuyor.
 
Türkiye ’nin dijital dönüşümüne liderlik etme hedefiyle faaliyet gösteren Vodafone Türkiye, mobil internet kullanımını kolaylaştıran yenilikçi çözümlerine bir yenisini daha ekledi. İçindeki SIM kartla Vodafone ’nun 3G Süper İnternetini kablosuz bağlantıya çeviren Vodafone Cepte Wi-Fi, aynı anda 10 cihazı nerede olursa olsun internete bağlıyor.
 
Akıllı telefondan tablete, dizüstü bilgisayardan müzikçalara kadar aynı anda 10 cihazı kablosuz olarak internete bağlayabilen Vodafone Cepte Wi-Fi, içindeki SIM kart aracılığıyla Vodafone ’un çift taşıyıcılı 3G şebekesiyle 81 ilde Süper İnternet deneyimini yaşatıyor. Evde ya da dışarıda kullanılabilen Vodafone Cepte Wi-Fi sadece 70 gramlık ağırlığı ve 4 saate ulaşan pil ömrüyle internet keyfinin her an her yerde sürmesini sağlıyor.
 
Ayda 6 GB internet paketiyle Wi-Fi bağlantı seçeneği olan her cihaza Vodafone ’un 3G Süper İnternetini ulaştıran Cepte Wi-Fi ’nin bilgi ekranı, internet kullanımını kolayca takip etme imkanı sunuyor. Apple Store ve Google Play Store üzerinden iOS ve Android ’li cihazlara indirilebilen özel uygulamasıyla Cepte Wi-Fi ’nin internet kullanımı akıllı cihazlar üzerinden ayrıntılı şekilde takip edilebiliyor.
 
Her yerde internete Casper VIA tablet hediyesi
 
İçinde 6 GB internetiyle gelen Vodafone Cepte Wi-Fi ’ye ayda sadece 40 TL ’ye sahip olunabiliyor. Vodafone ’un özel kampanyasında ayrıca Türkiye ’nin en popüler tabletlerinden Casper VIA hediyesi de bulunuyor. Vodafone Cepte Wi-Fi ile mobil internete kavuşan aboneler, ayda sadece 2 TL ek ödemeyle Casper VIA tablete sahip oluyor.Casper ile her an her yerden dijital dünyaya bağlanılabiliyor. 7 inçlik ekrana sahip Casper VIA,ceket cebine sığan kompakt yapısıyla iş yapmayı ve eğlenceyi kolaylaştırıyor. Android 4.1 işletim sistemine sahip, çift çekirdekli Cortex A9 işlemcili Casper VIA, 16GB dâhili belleğe ve 1 GB RAM ’e sahip. 0.3 megapiksel ön kamerayla internet üzerinden görüntülü konuşma ve telekonferansa imkan tanırken, 2 megapiksellik arka kamera unutulmaz anları yakalamayı sağlıyor. Casper ’ın 1024×600 ekranı, mobil interneti bir keyfe dönüştürüyor. Vodafone Cepte WiFi ile Casper VIA tablete sahip olan Vodafone ’lulara ayrıca silikonkoruyucu kılıf, kapasitif kalem ve kulaklık hediye ediliyor.
 
Vodafone Türkiye Pazarlama Direktörü Fatih Uysal, konu hakkında şunları söyledi:
 
“Vodafone Türkiye olarak,dijital dönüşümün lideriolma vizyonuyla mobil iletişimin imkanlarını abonelerimiz için kolaylaştıranteknolojiler geliştiriyoruz. Mobil internetözgürlüğünü abonelerimize yaşatmak için yenilikçi cihazlar geliştirerek, akıllı teknolojileri Türkiye ’yle buluşturuyoruz. En son teknolojiyi dünyayla aynı anda abonelerimize sunma vizyonuyla, her an her yerden Vodafone ’un 81 ilde kapsaması bulunan, çift taşıyıcılı 3G Süper İnternetine erişimi kolaylaştıran Vodafone Cepte Wi-Fi ’yi abonelerimizle buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Sadece 70 gram ağırlığındaki bu küçük cihaz, içindeki 6 GB internetiyle ister evde, ister dışarıda her an 10 farklı cihazı kablosuz olarak internete bağlayabiliyor. Ayda sadece 40 TL ’ye mobil internet keyfi yaşatan Vodafone Cepte Wi-Fi ayrıca ayda sadece 2 TL ek ödemeyle Türkiye ’nin yerli en popüler tableti olan Casper VIA ’yı hediye ediyor. Bu vesileyle tüm abonelerimizi, her an her yerden 3G mobil internete erişerek çalışmayı ve eğlenmeyi kolaylaştıran Cepte WiFi ve Casper VIA tabletle tanışmak üzere Vodafone Cep Merkezleri ’ne davet ediyoruz.”
 
 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.