Twitter Lightning Uygulaması Hakkında Açıklama Yaptı

  • 21 Haziran 2015
  • 442 kez görüntülendi.
Twitter Lightning Uygulaması Hakkında Açıklama Yaptı
Reklam

Twitter ’ın geliştirmiş olduğunu yeni bir sistem üzerinde “Lightning” adını vermiş olduğu uygulamaya baktığımızda Twitter kullanıcıları, Üyeliği olmayan sosyal medya takipçileri için bu sistemden yararlanabilecek. Farklı internet platformlarının yapmış olduğu açıklamaya göre, Geliştirilen sistemin en büyük önemli özelliği olarak gerçekleştirilecek olan etkinlikleri hızlı bir şekilde öne çıkartması olarak dile getiriliyor.

Bu özelliğe yakından bakaca olursak ise gerçekleşecek olan konserleri beraberinde sergileri ya da ödül törenleri gibi etkinlikler için gerçekleştirilen paylaşımlar, Lightning ’de karşımıza hızlı bir şekilde oluşturulacak olan hesaplar sayesinde kullanıcıları kısa süre içerisinde fotoğrafları ya da videolarla oluşacak olan etkinliği takip edebilecek.

Twitter firmasının ürün müdürü bünyesi altında yapılan açıklama da, Geliştirilen sistemin yeni bir devrim olmadığı, Sadece sosyal medya sürecinde etkinlik tabanlı bir platform oluşturmayı aynı zamanda oldukça hızlı bir şekilde takip etmeyi açıkladılar.

Sistem üzerinde oluşacak olan bir etkinliğin son tarihi yaklaştığında ise kullanıcıların takip etmiş olduğu bu içerikler sistem üzerinde hızlı bir şekilde silinecek. Aynı zamanda kullanıcılar takip etmiş olduğu kullanıcıları ve etkinliklerden hızlı bir şekilde çıkış yapabilecek.

Bir diğer yararlı özelliğe yakından bakacak olursak sistem üzerinde bir kullanıcıdan bilgi almanız gerekiyor onu takipçi listenize etkilemenize gerek yok. Lightning yaklaşık olarak 2015 yılının sonlarında hizmete girecek. 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.