Türkiye’ye Bonzai’yi sokan örgüt : “RESORAS”

 • 17 Ağustos 2014
 • 6.136 kez görüntülendi.
Türkiye’ye Bonzai’yi sokan örgüt : “RESORAS”
Reklam

Bonzai kimyasal bir silah mı?

sıvı kimyasalların karışımıyla elde edilen uyuşturucu olan bonzai’nin biyolojik bir silah olabileceği iddia edildi.

prof. dr. tayfun uzbay, kısa sürede onlarca genci öldüren bonzai için “biyolojik silah olabilir” diyor!.. türkiye’de son yıllarda artan sıvı kimyasal maddelerin karıştırılmasıyla elde edilen bonzai ölümlerinin, doğrudan doğruya genç nüfusa yönelik olarak yapılan, biyolojik bir silah olabileceği belirtildi. uyuşturucu bağımlılığına karşı ilaç geliştirme çalışmaları yapan üsküdar üniversitesi nöropsikofarmakoloji uygulama ve araştırma merkezi müdürü prof. dr. tayfun uzbay, bonzai adı verilen sentetik uyuşturucu kullanımı sebebiyle meydana gelen ölümlerin “salgın” olarak adlandırılabileceğini belirterek, “bunun basit bir uyuşturucu meselesi olarak değerlendirilmemesi gerekir” dedi.

eski istihbarat şube müdürü erol demirkan son yıllarda gençlerimizi alan bonzai tuzağının son raporlarda adı geçen resoras adlı örgütün işi olabileceğini ve örgütün amacının türkiye’nin genç nüfüsüna darbe vurmak olduğunu belirtti

Resoras kimdir ?
resoras, tarihteki adıyla deo filii (türkçe: tanrı’nın oğulları) 15 nisan 1100’de hıristiyanlığın korunması ve kutsal şehir’in yönetimi için kurulmuş gizli şövalye topluluğu.

günümüzde hakkında tartışmalar sürse de, amacından saptığı ve farklı bir örgüt haline geldiği düşünülür. bazı komplo teorisyenleri resoras’ı illumunati ve masonluk ile bağdaştırırlar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 16 YORUM
 1. Excalibur dedi ki:

  Devlet nerde peki?

  1. ahmet Şık dedi ki:

   Onlar da bunlara çalışıyor. Obama bile içindeymiş.

 2. Emre dedi ki:

  Kesinlikle katılıyorum. Araştırdığım kadarıyla bu gizli örgüt günümüzde yaşanan diğer toplumsal olayların arkasındaymış diyorlar. Karanlık Örgütlerden biri.

 3. ahmet Şık dedi ki:

  Bonzai satanlar yakalanırken bunu resorasa ödeyeceksiniz diyorlardı, korkak kanallar yayınlamadı tabi.

 4. mahmut erbey dedi ki:

  devletn belli kademeleri bu örgütün esiri olmuş durumda paralel yapı vb gibi günübirilik siyasi kaygılarla örgütün üstü örtülmek steniyo devletin bu işin üzerine gitmesi lazım

 5. Excalibur dedi ki:

  Ağabeyim narkotikte çalışıyor. O da böyle bir şeyden bahsetmişti. Bir de silah kaçakçılığıyla mı ne uğraşıyorlarmış. Farkında mısınız ama adamlar ülkede kol geziyor. İnternette okuduğuma göre sadece burada değil her yerdelermiş. İsteyn ulliminati bloglarını gezebilir.

 6. samet dedi ki:

  illuminatiden sonra bir de bu çıktı başımıza. bildiğim kadarıyla bunun gibi bir çok işin arkasındaymış

 7. mübariz dedi ki:

  adamlar bambaşka bi oluşum aga dünyanın anasını ağlatmaya ant içmiş bi kaç kanı bozuk silah tüccarı ve borsacıdan oluşmakta sanayiden nükleer tıp ve dermatolojiye kadar yaygın bi alana hükmediyorlar.medya ayakları da çok sağlam kimilerine göre ikinci dünya savaşında hitleri finanse ettikleri bile söyleniyor.duyduğum kadarı ile bonzai uyuşturucu ve esrar gibi uyuşturucu maddelerle kendilerine mürid topluyorlar ve bunları ışid gibi sağlam kafayla hiçbir insanın yapamayacağı vahşeti yapan örgütlere eleman topluyorlar birde kendilerine bağlı hale getiriyorlar.gençlik bunlarla oyalanırken teknoloji ve bilim ile kimse uğraşmıyor ve bunlar teknoloji ve bilimi kendi tekellerinde tutuyorlar .yine duyduğuma göre mercan adasında yeni bulunan çok nadir bir inciden yeni bir biyolojik silah imal etmeye başlamışlar ve bunu atmosfere yayarak insanları hipnotize yoluyla gayliğe yöneltiyorlarmış…çok ciddi duyumlara dayanmaktadır bu yazdıklarım

 8. Emre Bilici dedi ki:

  Son günlerde iyice gündeme geldi bu gizli yapılanma.Allah ülkemizi bundan korusun son haberlere göre Türkiye de de yapılanıyorlarmış.Bir an önce önlemimizi alalım.İlgili yayın kuruluşlarında bilinçlendirici yayınlar yapılsın.

 9. oğuz bey dedi ki:

  Bu çok büyük bi örgüt ben yakından gördüm gerçekten türkiyedeki gençliği mahvedicekler çok büyük bi örgüt bundan acilen kurtulmamız lazım yoksa vay halimize ):

 10. Ali dedi ki:

  Allah bu ve bu gibi örgütlerin belasını versin çocuklarımızı milletimizin zehirliyorlar neden kimse dur deniyor neden kimse engellemiyor!!

 11. berke dedi ki:

  Babam milletvekili ismini veremem başına bela almasını istemiyorum.Yemek yerken bahsetmişti hedeflerinden biri 2023 türkiyesini 1 numaralı uyuşturucu tüketicisi yapmakmış bu sayede boğazlar vb geçşleri kontrol edeceklermiş.Sonumuz hayırlı olsun diyelim

 12. Burak dedi ki:

  Peki devlet napıyo bu resorasa karşı?

 13. Zeynep dedi ki:

  Oha ya bu nasıl örgütmüş böyle

 14. ismet dedi ki:

  bu örgüt gerçekten çok tehlikeli

 15. ahmet dedi ki:

  mossad, mı6 ve cia bunların elinde. büyük ihtimalle ışid i bölgeye musallat eden de bu örgüt. çünkü amaçlarının önceden de olsa misyonerlik olduğu biliniyor. ışid de bölgeyi islamdan soğutmak için kurulmuş olabilir.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.