Türk F16 Uçağını Suriye Düşürdü Açıklaması!

  • 23 Haziran 2012
  • 1.237 kez görüntülendi.
Türk F16 Uçağını Suriye Düşürdü Açıklaması!
Reklam

Teknoloji sıçıyoruz ama bir f16 uçağımızdan haber alınamadığında yapılan açıklama “f16 ile iletişim kesildi” oluyor.Nedir lan bu? Sanki oyuncak uçak kayboluyor.

Aradan o kadar zaman geçiyor başbakan ve ekibi toplantılar düzenliyor uçağın suriye tarafından düşürüldüğü açıklama olarak gösteriliyor.Ne kadar basit bir olay yanlışlıkla düşmüş. Biri gelir çuval geçirir, biri gelir uçak düşürür, biri sayıca fazla gelip 8 askerimizi şehit eder. Hep bir sebep var’

Şu bir gerçek ki; Türkiye hiç bir iktidar döneminde bu kadar aşağılanıp, gururu, onuru, şerefi ayaklar altına alınmamıştır.Bütün tarihi araştırın güç olarak bu gün olduğundan daha zayıf olduğumuz dönemlerde dahi bu kadar ayaklar altına alabilecek cesareti kendinde bulamamıştır ve yapamamışlardır.

Şu dönemde artık göz göre göre dalga geçiliyor ve bunu bütün insanlarımız biliyor keşke sadece biz bilseydik diğer ülkeler arasında gülüşmelere , kahkahalara alay etmelere maruz kalmazdık.!

Buyrun orjinal metni okuyun.

Başbakan Erdoğan, Dışişleri, İçişleri ve Savunma bakanı ile Genelkurmay Başkanının katıldığı güvenlik zirvesi sona erdi. Zirve 2 saat sürdü.

Toplantıya Başbakan Erdoğan’ın yanısıra Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel, Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin, Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Mehmet Erten ve MİT Müsteşarı Hakan Fidan katıldı.

Zirve sonrası yapılan açıklamada, uçağın Suriye tarafından düşürüldüğü bildirildi.

Ayrıntılar geliyor…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.