Tumblr Takipçi Arttırma

  • 19 Haziran 2015
  • 737 kez görüntülendi.
Tumblr Takipçi Arttırma
Reklam

 Takip etmiş olduğunuz blogların içeriklerini tekrardan bloglama aynı zamandan beğenme ek olarak yorum yapma gibi işlemler sunan mini bir blog platformudur. Bu tarz bir bloğa sahip olmak için ilk olarak yapmanız gerekenler oldukça özgün ve sıra dışı fikir düşünmeniz gerekiyor. Bu fikirleri hayata geçirerek oldukça başarılı olabilirsiniz. Yapılan tasarımsal sonuçların da ortaya atılan özellikler sizleri bir adım daha öne taşıyacaktır.

Bu sistem üzerinde yüksek sayıda takipçi arttırmak için yapmanız gerekenler sadece doğru içeriği yayınlamanız olacak. Aynı konuya sahip olan içerikler yer alırken pek fazla başarıya sahip olamazsınız yapmanız gerekenler sadece doğru orantıya sahip beraberinde ise kelime sayısına iyi odaklanarak mini bloğunuza günlük içerik girişi sağlamalısınız. Yapılan bu işlemler sonucunda gün geçtikçe takipçi sayınız artacak aynı zamanda Google firmasının Search Engine Optimization alanında da oldukça başarılı olabileceksiniz.

Sitenize giriş yapmış olduğunuz konularla ilgili olan tüm blogları tekrardan yayınlayarak hit çekme sürecine girebilirsiniz. Hazırlamış olduğunuz konulara dikkat ederek üzerinde meydana gelen eksiklikleri ortadan kaldırılarak kısa süre içerisinde tamamlayabilirsiniz böylece tekrardan sitenize geri döngü olarak hit kazanabilirsiniz. Başlangıç sürecinde aynı hedef kitleye seslendiğiniz süre zarfında takipçi yükseltme için kesin olarak bu blogların yazılarını tekrardan yazarak bloglayın ve beğenin. Yazı içerisinde yer verilen hastagleri sizlerde kullanarak bloğunuzun üzerinde ilgili alanlarına sahip olan kişilerin bilgilere ulaşmasına kolaylık sağlayabilirsiniz.

Aynı zamanda sosyal medyadan da son derece yararlanarak yapmış olduğunuz paylaşımlar sayesinde hızlı bir şekilde geri döngü kazanarak tekrardan sitenize hit getirebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.