Tinder Kullanım Oranı Dikkat Çekiyor

  • 07 Temmuz 2015
  • 617 kez görüntülendi.
Tinder Kullanım Oranı Dikkat Çekiyor
Reklam

Page Six ’in gerçekleştirmiş olduğu habere göre yaklaşık olarak 2012 yılın da kullanım sürecine alınan Tinder uygulamasından bu zamana kadar yaklaşık olarak toplam bir rakamla sekiz milyardan fazla eşleştirme gerçekleştirildi.

Dünya nüfusuna bakacak olursak 7.3 milyar olduğunu varsayarsak ortaya çıkan bu rakamın oldukça etkileyici oluğunu fark edebiliyoruz. Ortaya çıkan bu rakama ulaşması sonucun da he r saniye başında yaklaşık olarak 300 kişinin birbiriyle eşleşmenin payı da büyük bir şekilde yer alıyor. Kullanıcıların gün içerisinde toplam da 1.4 milyar saniye içerisinde 16 bin kişi arasından gerçekleştirmiş olduğu geçiş sayesinde etkileşim sürecine giriyor.

Tinder üzerinde bir kişinin ise gerçekleştirmiş olduğu zaman dilimine baktığımız da 11 dakika olduğunu görülüyor. İnsanların arasından bu tarz bir bağlantı kurulabilmesi için de engellerin yok edilmesini dile getiren Tinder ’in kurucu ortaklarından Sean Rad, Her arkadaşlığın ve ilişkinin başlarında Tinder ’ın olmasını dile getiriyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.