Tesettür şıklığında bir klasik: Mevlana Elbiseler

  • 21 Temmuz 2015
  • 2.322 kez görüntülendi.
Tesettür şıklığında bir klasik: Mevlana Elbiseler
Reklam

Tesettür şıklığında bir klasik: Mevlana Elbiseler

Tesettür modasının en gözde parçaları arasında yer alan Mevlana elbiseler, gerek gündelik gerekse abiye modellerinde sıklıkla tercih ediliyor.

Mevlana elbiseler, belden itibaren genişleyerek kloş kesimde inen eteği ile oldukça gösterişli parçalardır. Mevlana elbiselerin kuplu kesimi, beli daha ince göstermektedir. Kloş kesimi balon etek  formunda olan modeller, özellikle genç hanımlarımız tarafından rahatlıkla kullanılacak bir modelken, eteği evaze tip Mevlana elbiseler, son derece zarif çizgilere sahip modellerdir.

Mevlana elbiseler, özellikle basen bölgesinde kiloları olan hanımlarımızı daha iri göstereceği için bu hanımlarımız mevlana elbiselerde çok hareketli parçaları giymekten kaçınmalıdır.

Çift pileli Mevlana elbiseler
Kloş eteğinde yanlardan çift pile ile hareketlendirilen Mevlana elbiseler, uygun kombinlerle gecelerde de kullanılabilecek şıklıkta. Topuklu klasik ya da sivri burunlu ayakkabılar ve zarf çantalarla çok hoş bir uyum yaratan pileli Mevlana elbiseler, tesettürlü hanımlarımızı çok zarif göstermektedir.

Danteli ve Güpürlü Mevlana Elbiseler
Abiye şıklığında tesettür modasının olmazsa olmazları arasında yer alan güpür detayları, Mevlana elbiselerde de çok hoş bir eti yaratıyor. Uzun dantelli Mevlana elbiseler, çok şık birer abiye alternatifi.

Kemerli ve Kuşaklı Mevlana Elbiseler
Belde kemer detaylı, kloş formlu Mevlana elbiseler, tesettürlü hanımlarımız üzerinde çok hoş görünmektedir. Bedeni daha formda gösteren kalın kuşaklı Mevlana elbiselerde kumaşın kendinden ya da deri kuşak kullanılabilmektedir.

Tesettür şıklığında bir klasik: Mevlana Elbiseleri Resimleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.