Temple Run 2 Çıktı

  • 17 Ocak 2013
  • 1.024 kez görüntülendi.

Uygulama mağazalarında adını popüler oyunların arasına yazdıran ve oyunseverler arasında bir fenomen haline dönüşen Temple Run’ın ikinci bölümü yayınlandı.

Imangi Studios tarafından geliştirilen ve koşan adamın maceralarına yer verilen Temple Run 2′de, birçok yenilik bulunuyor. Oyunun karakteri, birinci bölümden farklı olarak ipe tutunup maden arabasıyla yol alabiliyor. Grafik ayrıntılarını başarılı bulduğumuz oyunun özellikle hızlı grafikleri dikkat çekiyor.

Birinci bölümde olduğu gibi ücretsiz olarak yayınlanan oyunda farklı gelir modelleri hayata geçirilmiş. Oyun parasının yanı sıra ‘elmas‘ın da kullanılmaya başlandığı Temple Run 2′de, oyun karakteri duvara çarptığında veya aşağıya düştüğünde kullanıcılar elmas satın alarak oyuna devam edebiliyor. İlk bölümdeyse gelir modeli olarak sadece oyun parası kullanılıyordu.

Temple Run’ın ilk bölümü, uygulama mağazalarında 170 milyon adet indirme sayısıyla oldukça başarılı bir tablo çizmişti. Hatta Apple, uygulama mağazası istatistiklerini açıklarken Temple Run’a da yer vermişti. Bu bilgilere göre App Store’da 2012 yılı içinde en çok indirilen uygulamaların birincisi Temple Run olmuştu. 75 milyondan fazla indirilen uygulamanın 100 milyon dolardan fazla hasılat yapmış olduğu açıklamada belirtiliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ