Tek kişilik dev sosyal medya: Kendim.com

  • 30 Mart 2015
  • 610 kez görüntülendi.
Tek kişilik dev sosyal medya: Kendim.com
Reklam

Farklı mobil çözümleriyle kişilerin ve kurumların tüm sosyal medya hesaplarını tek bir uygulamada toplayan Kendim, internet dünyasında kişi ve kurumların kendi isimlerini kullanarak oluşturduğu yepyeni, hedef odaklı bir sosyal ve mobil
profil oluşturuyor.
 
Mobil uygulama fabrikası olarak kurulan Genel Bilgi Teknolojileri ’nin yeni markası Kendim.com, “mobil kartvizitinize sahip olun!” sloganıyla Ağustos ayında faaliyete geçtiğinden bu yana, iş dünyasının yeni mecrası haline gelen mobil platformların tüm avantajlarını kullanarak Türkiye ’de bir ilke imza attı. Türkiye ’nin ilk ve tek “kişisel mobil uygulaması” sıfatıyla geçtiğimiz günlerde piyasaya sürülen Kendim; Standart, Profesyonel, Kurumsal ve Siyasetçi kategorilerine ayrılan farklı mobil çözümleriyle hedef odaklı kişi ve kurumlara yeni bir iletişim kanalı sunuyor.  
 
Sosyal iletişim ağları tek mobil uygulamada!
Aktif kullanıcı istatistikleri, reklam-tanıtım, mobil pazarlama, sınırsız anket ve sınırsız ürün/hizmet ekleyebilme gibi pek çok özellikle donatılan mobil y, Twitter, Instagram, Foursquare ve diğer sosyal paylaşım sitelerini tek bir çatı altında topluyor. Android ve IOS (iPhone, iPad, vb.) cihazlar ile uyumlu hale getirilen Kendim, artık gündelik yaşamın ayrılmaz bir parçası olan sosyal medyayı, kişiler ve kurumlar için kişiselleştirirerek sosyal medya ve mobil dünyaya daha aktif bir şekilde katılmalarını sağlıyor.
 
Mobil teknolojilerde geleceğin liderliğine soyunan Genel Bilgi Teknolojileri ’nin çatısı altında Kendim.com ’un geliştirdiği özel çözümler ve detayları şu şekilde:
 
Standart Çözüm
Yaş, sektör, meslek ve cinsiyet farketmeksizin tüm bireysel kullanıcılar için tasarlanan Standart Çözüm; Twitter, Facebook, Foursquare, Instagram, Google+ ve Linkedin hesaplarını profilde tanımlama seçeneği sunuyor ve kullanıcılarına 50 adet ileti gönderebilme şansı tanıyor. Bu çözüm, profil-kapak fotoğrafı yükleme ve güncelleme özellikleri sayesinde kişilerin gerçek isimleriyle kendine ait ayrı bir sosyal profil oluşturmasına yardımcı oluyor.
Profesyonel Çözüm
Profesyonellere yönelik geliştirilen Kendim Pro, Standart Çözüm ’den farklı olarak sınırsız anlık ileti gönderebilme ve alabilme özellliğiyle kesintisiz hizmet garantisi sunuyor. Aktif kullanıcı istatistikleri, analiz, raporlama ve Müşteri Teknik Destek Hattı ile zenginleştirilen mobil uygulama, Twitter, Facebook, Foursquare, Instagram, Google+ ve Linkedin hesaplarıyla senkronize edilebiliyor.
 
Kurumsal Çözüm
KOBİ ’lerden köklü şirketlere kadar her ölçekteki işletmenin ihtiyaçlarına göre tasarlanan Kurumsal Çözüm, firmaların yeni mecrası olan sosyal medya ve mobil platformlarda daha aktif rol almasını sağlıyor. Ürün, randevu ve takvim modülleriyle kurumların ve beyaz yakalıların şirket içinde de daha etkin iletişim kurabilmesine yardımcı olan çözüm, sınırsız ürün ve hizmet ekleyebilme özelliğine sahip. Twitter, Facebook, Foursquare, Instagram, Google+ ve Linkedin şirket profilleri, Kurumsal Çözüm ’de de aktifleştirilebiliyor.
 
Siyasetçi Çözümü
Kendim.com’un standart, profesyonel ve kurumsal çözümleriyle aynı anda piyasaya çıkan Siyasetçi Çözümü, seçmenlere mobil cihazlar üzerinden ücretsiz ve sınırsız anlık bildirim gönderebilme olanağı tanırken, aynı anda uygulamaya sahip seçmenler ile paylaşımda bulunma, mesajları en hızlı şekilde kitlelere iletme görevini de üstleniyor. Kendim.com’un gelişmiş mobil pazarlama teknolojisi sayesinde seçim bölgesindeki akıllı telefon kullanan seçmene ulaşıp kişisel uygulamasını kitlelere tanıtabiliyor. Siyasetçi Çözümü, uygulamayı mobil cihazına indiren tüm seçmenlere de, destekledikleri siyasetçileri gerçek hesapları üzerinden takip edebilme olanağı sağlıyor.
 
Kendim çözümleri hakkında daha detaylı bilgi almak isteyen kullanıcılar, www.kendim.com adresini ziyaret edebilir, 444 38 31 no ’lu telefonu arayabilir ya da bilgi@kendim.com adresine e-posta yoluyla ulaşabilirler.
 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.