Tarkan Monaco Prensi’ne resti çekti!..

  • 02 Nisan 2015
  • 451 kez görüntülendi.
Tarkan Monaco Prensi’ne resti çekti!..
Reklam
Takvim’in haberine göre Prenses Grace Kelly Vakfı’nın yardıma muhtaç çocuklar yararına her yıl Monako’da yapılan Le Bal de la Rose (Gül Balosu), önceki akşam yine dünya jet sosyetesini buluşturdu. Dünyaca ünlü tasarımcı Karl Lagerfeld’in organizasyonuyla Monaco Prensi 2. Albert ile Hannover Prensesi Caroline’in ev sahipliğinde yapılan baloya, bu yıl yaklaşık 40 Türk katıldı. Etel Baler, Yasemin ile Nedret Taciroğlu’nun katıldığı baloya, Tarkan’ın da davet edildiği ancak gitmediği konuşuluyor.

FESTİVALDE SAHNE ALMIŞTI

Prens Albert’in özel isteğiyle geçtiğimiz yıl ‘Monte Carlo Summer Festivali‘nin kapanış konserini veren Megastar, herkesi kendisine hayran bırakmıştı.

Prens Albert, dedikodulara göre Gül Balosu’ndan önce de Tarkan’ı bu özel gecede görmek istediğini kendisine iletti. Ancak Megastar, yeni albümünün hazırlıklarını gerekçe göstererek Monaco’daki geceye katılmadı.

Bu arada geçtiğimiz sene Prens Albert, aynı baloya Sibel Can’ı davet etmişti. Prens’in davetini hiç düşünmeden kabul eden Can, balodan sonra özel izinli yine Monaco’da albüm fotoğraflarını çektirmişti. 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.