Şöförlü Araç Kiralama

  • 08 Ocak 2017
  • 804 kez görüntülendi.
Şöförlü Araç Kiralama
Reklam

Şöförlü Araç Kiralama Ve Gerekli Olan İşlemler

 

Araç kiralamanın almaktan daha avantajlı olduğu bu günlerde, her türlü işleriniz için şoförlü olarak araç kiralayabilir ve daha az masrafla işlerinizi bitirebilirsiniz. Şoförlü olarak araç kiralama tüm işletmeler ve şahsi kişiler için daha cazip olup bu alanda yavaş yavaş sektör haline gelmeye başlamıştır. Bizde şöförlü araç kiralama firması olarak her türlü işleriniz için personelimiz ile beraber araç kiraya vermekteyiz. Bu işi alanında en iyi şekilde sunan firmamız geniş araç kadrosu ve uzman personelleri ile tüm müşterilerimizi beklemektedir.

 

Şoförlü araç kiralamak için yapılması gerekenler nelerdir?

 

Şoförlü araç kiralamak için yapılması gereken tek şey sözleşme yapmaktır. Firmamıza şöförlü araç kiralama için gelen tüm müşterilerimiz ile kira sözleşmesi yapmaktayız. Bu sözleşmemiz yasal nitelikte olup her iki tarafın haklarını güvence altına almaktadır. Bu sözleşmemiz içerisinde kısaca şu bilgiler yer almaktadır. Kiralama işinde ne kadar süre ile yapılacağı, araç ve personelin günlük giderleri, kira ödemeleri gibi çeşitli bilgiler yer almaktadır. Sözleşme esnasında kiralayan firma ise vergi levhası fotokopisi, şahsi ise tc kimlik fotokopisi gerekmektedir.

 

Şoförlü araç kiralamanın günlük fiyatı nedir?

 

Şoförlü araç kiralamak için sektörde en iyi fiyatlar şüphesiz firmamıza aittir. Alanında kaliteli hizmeti amaç edinen firmamız bu özelliğini fiyatlarına da yansıtmış durumdadır. Firmamızdan şöförlü araç kiralama için günlük olarak ödenmesi gereken para 250 Türk lirasıdır. Araçların ve şoförün günlük giderleri kiralayan tarafına ait olup, araç personelimiz tüm istekleri yerine getirmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.