SMSlerinizi Bilgisayardan Kontrol Edin – MightyText Android

Akıllı telefonlar ne kadar akıllı derken bi an, abi bu telefonlarda mesaj atmak tam bir ölüm..Bunun bilgisayardan mesaj atan cinsi filan yok mu diye araştırmaya başladım..Sonunda on numara,5 yıldız bir uygulama denk geldi..

Kısaca uygulama nedir,ne işe yarar derseniz..Uygulama ANDROID telefonlar için cep telefonuna gelen mesajları saklama,gönderme,gelen mesajları okuma ve kişi listenizi yedekleyip kolaylıkla mesaj atmaya yarıyor..

SMSlerinizi Bilgisayardan Kontrol Edin | MightyText   Android

Bu uygulama sayesinde benim gibi mesaj yazmak özürlü bir insan için harika oldu diyebilirim..Uygulama ayrıca chrome da eklenti sayesinde anlık mesajların bildirimini sağlıyor..Yani gelen mesajlarınızı anlık olarak msn gibi sağ tarafta görebiliyorsunuz.

Google Play Uygulama Adresi | MightyText Sitesi 

Öncelikle sistemin kısaca en kullanışlı ve kolay tarafı google account sistemiyle çalışması..Zaten tüm android telefonlar google mail sistemiyle çalıştığı için önce uygulamayı kurup,ardından uygulamanın hesabınıza erişim yetkisini vermeniz yeterli.

Ardından size bir mail gelicektir..Gmail den maili açtığınızda bir siteye girmenizi yada chrome eklentisi yüklemeniz istenecektir..Chrome eklentisini yüklediğinizde sağ üst bölümde mightytext iconuna tıkladığınız anda oradanda google hesabınıza girdiğinizde karşınıza tüm mesajlarınız + kişi listeniz gelicektir.

SMSlerinizi Bilgisayardan Kontrol Edin | MightyText   Android

Uygulamayı açıkcası çok sevdim..Özellikle telefon şarjda takılı olduğu süre içerisinde ve bilgisayar başında olduğum zamanlarda sinir oluyordum..Ama artık uygulama sayesinde bilgisayar başındaykende telefonumuzu aktif olarak kullanabilicez..Whatsapp da desktop özelliğini çıkarsa keşke diyerek şimdiden android kullananlara kolay gelsin diyorum 🙂

cane® hakkında

1990 yılında İstanbul 'da doğdu. 2008 yılında Tıp doktoru, 2009 yılında Nöroloji uzmanlığını aldı. 2010 yılında, Beyin Araştırmaları Derneği araştırma Teşvik Ödülü, 2011’de TÜBİTAK-Beyin Araştırmaları Derneği Araştırma Teşvik Ödülü ve 2012’de de Türkiye Gazeteciler Cemiyeti, Sedat Simavi, Sağlık Bilimleri Ödülü almıştır. Türk Nöroloji derneği altında hizmet veren, Nörolojik Yoğun Bakım ve Kognitif Nörobilim Grubu Çalışma Üyesidir. Yok daha neler (:
Bu yazı Lidermax Genel kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir