Sms sıralaması sonuçları survivor sms sonuçları acunn survivor – 2015

  • 01 Mayıs 2015
  • 553 kez görüntülendi.
Sms sıralaması sonuçları survivor sms sonuçları acunn survivor – 2015
Reklam

2015 Survivor All Star kim elendi? Turabi, Hasan, Taner, Özlem ve Sahra mı yoksa Begüm mü? SMS sonuçları 7 Nisan acunn.com ile eş zamanlı yayında! Survivor All Star’da bu hafta kim elenecek?
Survivor SMS sonuçlarına göre Begüm’mü elenecek, Sahra mı? SMS sıralama sonuçları elenecek ismi belirleyecek! 7 Nisan gecesinde SMS birincisi açıklanıyor.Survivor All Star ’da birinci olan kişiyi öğrenmek için tıklayınız. Bu haftanın SMS sonuçlarına göre birincisi  kim oldu. Acun Ilıcalı tarafından 7 Nisan 2015 tarihinde TV 8 canlı yayınında açıklanıyor. 

Noter huzurunda sayımı ve kontrolü ile gerçekleşen oylama ile belirlenen sonuçlarına göre Ünlüler takımından en çok oyu alarak bu haftanın birincisi kim olacak? Ünlüler takımının birincisi yine Anıl olacak mı?

KİM KİMİ YAZACAK?
Bu hafta zorlu geçti, Turabi’nin takımı Begüm’Ü yazacak gibi, Hasan’ın takımı ise büyük ihtimalle Taner’i yazacak, ancak sonucun değişmesi mümkün görünmüyor. Sonuçta birinci çıkacak isism Hilmicem veya Turabi olur. Hatırlanacağı gibi geçen oylamada Hasan 5. olmuştu.  Bu hafta Hilmicem 1. olur ise Sahra’yı çıkaracaktır. Bu hafta büyük ihtimalle SAHRA elenebilir.
Yarışma için Hasan her zaman gerekli! . Sahra’nın adaya huzursuzluk veriyor ve oyun alamıyor, bu da Sahra’nın SMS oylamasından çıkamayacağı analamına geliyor! Eğer;
Turabi birinci olursa HASAN diyecektir!
Hasan birinci olursa Taner diyecektir!
Özlem birinci olursa Sahra diyecektir!
Otoriteler Begüm veya Sahra’nın gideceğini Sahra’nın kaldığını söylemişti.
SMS SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.