Sitenize Binlerce Özgün İçerik Girin

  • 30 Haziran 2015
  • 3.004 kez görüntülendi.
Sitenize Binlerce Özgün İçerik Girin
Reklam
wordpress-botu

WordPress Sitenize Binlerce Özgün İçerik Ekleyin

Bir çok blog sahibinin yapmak istediği, sitesini içerikle doldurmak, içeriği özgün girmek ve ziyaretçi çekmektir. Site sahipleri için güzel bir proje yapan Botextra ekibi, bugüne kadar görülmemiş bir bot sistemi oluşturmuş.

Hemen hemen tüm hazır yazılımlara göre uyarlanmış olan Botextra İçerik Botu sistemi, farklı kategorilerde onlarca web sitesinden kendi sitenize içerik çekmenizi sağlıyor. Üstelik ek modüller sayesinde bir çok özellik ile daha özgün olmanıza imkan sağlıyor ve sitenizi arama motorlarında daha güçlü pozisyona getiriyor.

Havuz Sistemi

Bu sistem ile bir kota alıyorsunuz örneğin havuz kotanız 100 olursa, seçtiğiniz 100 adet içeriği havuza aktarırsınız ve havuzda belli zaman aralıkları ile sitenize aktarırsınız. Her 1 saatte bir havuzdan 5 içerik siteye ekle komutu verirseniz 1 saatte bir havuzdan 5 içeriği sitenize ekler, böylece sitenizin başında beklemek zorunda kalmazsınız. Havuz sizin yerinize otomatik şekilde içerikleri sitenize eklemeye devam eder.

Botextra İçerik Botu

Botextra İçerik Botu

Otomatik Takipçi Sistemi

En güzel sistemlerden biri olan Otomatik Takipçi Sistemi ile içerik çekmek istediğiniz sitenin herhangi bir kategorisine takipçi ekleyebilirsiniz. Takipçi, seçmiş olduğunuz bu kategoriye bir içerik girildiğinde anında sitenize ekler. Dolayısıyla o kategorideki içeriği hemen sitenize almış olursunuz. Takipçi ile özgünleştirme sistemini birlikte kullanabilirsiniz. Özgünleştirme sistemi ile kullanıldığında o siteye içerik eklendiği anda sistem devreye girer girilen içeriği özgünleştirerek sitenize ekler.

Wordpress İçin Sorunsuz Konu Botu

WordPress İçin Sorunsuz Konu Botu

Cloner Sistemi

Cloner sistemi ile içerik çekmek istediğiniz siteyi seçerek, o sitedeki tüm içerikleri tek tuşla sitenize aktarabilirsiniz. Binlerce içerik olması farketmeksizin a’dan z’ye tüm içerikleri sitenize kopyalar. Eğer tüm içeriği birden almak istemiyorum derseniz, içerikleri önce havuza aktarır havuzdan belli aralıklarla sitenize eklenmesini sağlayabilirsiniz.

Script Desteği

Bu sistem, 30’dan fazla yazılımı destekleyecek şekilde tasarlanmıştır. En çok kullanılan yazılım olan WordPress ile tam entegre çalışmaktadır ve tüm WordPress temalarına uyumludur. Piyasada bulunan wordpress içerik botu sistemlerinden farkı ise yüzlerce içeriği sorunsuz bir şekilde hangi temayı kullanırsanız kullanın sorunsuz kullanabilmenizdir. Desteklediği scriptler ise;

WordPress, Drupal, Phpbb, Vbulletin, Smf, Lugesoft, Labidufilm, Labiduvideo, Labidudizi, Inforesim, TurkiyePiyasa, Devyerasa, Webloaderv8, Alpvideo, Webloaderv9, Aktekno, Webloaderv7, Bogazcom, Gazisoft, Onarcade, Sysoft, Medasoft, Phphaberci, Habersistemicom, Onarcadev11, Antalyagundem

botextra3Keyword Finder

Keyword Finder özelliği ile eklenilmek istenilen içerik ile ilgili Google’ de en çok aratılan anahtar kelimeleri bulup doğru anahtar kelime eklemenizi sağlar. İçerik açıklaması ve en popüler anahtar kelimeleri bularak sizi yanlış anahtar kelime seçiminden kurtarır.

Spinner Sistemi

Spinner sistemi ile içeriklerinizi olduğu şekilden daha farklı yapabilirsiniz. Bir içerikte geçen yüzlerce kelimeyi eş anlamlı kelimelerle değiştirerek yeni bir içerik oluşturulmasını sağlar. Dolayısıyla arama motorlarında kopya içerik olarak görünmez ve tamamen özgün içerik girmiş olursunuz. Bence en önemli ve hiç bir bot sisteminde bulunmayan bir özellik olduğu için çok fayda sağlayacaktır.

Kendi Botunu Kendin Yap

Kendi botunu kendin yap özelliği ile yazılım ve kodlama bilgisine sahip olmadan istediğiniz şekilde bir bot oluşturabilir ve kendi bot kataloğunuzu yaratabilirsiniz. Bu oluşturduğunuz botlara takipçi atayabilir takipçinin topladığı konuları otomatik siteye ya da havuza aktarabilirsiniz.

Sosyal İmleme

Botextra sosyal imleyici ile twitter hesabınızı eklemeniz mümkündür. Aynı zamanda botextra ya birden fazla twitter hesabı ekleyebilir bunları isterseniz aynı isterseniz farklı botlardan çalışmasını sağlayabilirsiniz. Örn : x.com sitenize eklenen içerikleri 5 farklı twitera ekleyebilir bu 5 twitterı farklı farklı facebook, foursquare, linkedin vs.. hesaba bağlayabilirsiniz. Böylelikle bot extra ile eklediğiniz tüm içerikler sosyal ağlarda yayılır.

Replacer Sistemi

Replacer sistemimiz ile içerikler içerisinde istediğiniz gibi değişiklik yapabilirsiniz, örneğin Kurtlar Vadisi İzle olan bir başlığı Kurtlar Vadisi HD kalitesi ile izle olarak değiştirebilirsiniz.Replacer sistemi cloner, takipçi ve havuz sistemi ile tam entegre olarak çalışmaktadır.

Gelişmiş Loglama Sistemi

Loglama sistemi ile otomatiğe aldığınız takipçi ve havuz sisteminin kayıtlarını tutar. Siz site ile ilgilenmiyorken hangi takipçi hangi siteden hangi içeriği aldı, siteye ya da havuza ekledi tek tek detayları ve tarihleri ile birlikte görebilirsiniz.

Kalıp Sistemi

Botextra kalıp sistemini çok ilerilere almaya devam ediyor, kalıp olarak kullanabileceğiniz değişkenlere inanamayacaksınız, imdb verilerinden tutun da resime basliga, oyun swfsine kadar pek çok alan mesela içeriklerinizi Imdbden {imdb} alan {baslik} filmi, mükemmel oyuncu {oyuncu} ile yonetmen {yonetmen} ile sizlerle. Şeklinde kalıp girebilir, bunu spinner özelliği ile bağdaştırabilirsiniz.

Botextra’ yı incelemen için buraya tıklayın.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.