Sevgiliyle yapılabilecek aktiviteler

  • 18 Nisan 2013
  • 1.224 kez görüntülendi.
Sevgiliyle yapılabilecek aktiviteler
Reklam

timthumb.phpBir sevgiliniz var ve sürekli olarak aktivite bulmak da zorluklar yaşıyorsunuz. O zaman size verdiğimiz önerileri uygulayabilirsiniz. Bu sayede ilişkiniz hem monotonlaşmaz hem de birbirinize daha da yakınlaşabilirsiniz. İşte sevgilinizle yapabileceğiniz güzel aktiviteler :

  • Açık sinema : Eskiden açıkta izlenen sinemalardan büyük keyif alınırdı. Fakat bu artık pek de mümkün olmuyor ancak bunu gerçekleştirmek sizin elinizde. Alın yanınıza atıştırmalık bişeyler ve dizüstü bilgisayarınızı. Bir parka gidin ve yeşilliklere oturun. Hem doğayla iç içe hem de sevgilinizle güzel bir film izleyin.
  • Bowling : Eğer sevgiliniz varsa mutlaka arkadaş çevrenizde başka sevgili olan çiftler de vardır. Onlarla birlikte bir bowling turnuvası düzenleyebilirsiniz. Böylelikle hem hoş vakit geçirmiş olacak hem de sevgilinizle daha da yakınlaşacaksınız. Çünkü kızlar sosyal erkeklerden daha çok hoşlanır.
  • Hayvanat bahçesine ziyaret : Bu fikir çok çocukça gözükse de bir hayvanat bahçesine gittiğinizde çocuklardan çok çiftleri göreceğinize emin olabilirsiniz. Hayvanat bahçesinde de çok eğlenebilirsiniz.
  • Canlı müzik : Bir cafeye veya bara gidip sevgilinizle birlikte canlı müziğe eşlik edebilirsiniz. Özellikle arkadaş çevreniz ile beraber gittiğinizde bu çok daha zevkli olabilir.
  • Nargile keyfi : Bu fikir daha çok İstanbul’da yaşayanlar için olsa da artık her şehirde hemen hemen her cafede nargile bulunmakta. Tophane’de sevgilinizle birlikte nargile keyfi yapabilirsiniz. Gerçekten sizin için harika bir gün olacaktır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.