Selen Görgüzel’den Canan Hoşgör açıklaması

  • 10 Nisan 2015
  • 575 kez görüntülendi.
Selen Görgüzel’den Canan Hoşgör açıklaması
Reklam

Selen Görgüzel geçtiğimiz günlerde Hamdi Alkan’ın ilk evliliğinden olan kızı Ayşe için doğum günü partisi hazırlamıştı. Görgüzel partiye, Hamdi Alkan’ın eski eşi Canan Hoşgör’ü de davet ederek mutluluk pozu vermişti. Ünlü oyuncu sürpriz buluşmanın perde arkasını katıldığı 2. sayfa programında anlattı; “Hamdi ile Canan Hanım’ın evliliğinin bitmesine neden olan kişi ben olsaydım bu durum çok anormal olabilirdi ama çok alakasız. Ortada çocuklar var. Ben Ayşe ile Zeynep’i çok seviyorum. Onları çok seviyorum. Hele Ayşe ile büyük bir aşk yaşıyoruz. Onun için böyle özel olanbir günde annesinin yanında olmaması çok büyük saçmalık olurdu. Biz de bu doğum günü vesilesiyle tanışmış olduk. Benim zaten canan Hanım ile irtibat halinde olmam gerekir” Hamdi Alkan’ın eski ve yeni eşleri bir arada-Foto Galeri
“Ben organizasyonu yaptım ve Hamdi’ye ‘burada Canan’ın olması gerekir, gerekirse ben gelmeyeyim ama o olmalı. Lütfen davet et hem tanışalım’ dedim. O da davet etti, Canan Hanım geldi sağolsun” “Hamdi bizi tanıştırdı partide. ‘siz birbirinizi tanıyorsunuz ama ben de sizi tanıştırayım ‘ dedi. Sonra oturduk sohbet, muhabbet. Çok doğal bir ortam oldu.” “Hamdi de çok rahat ve doğaldı. Onun o an neler düşündüğünü hiç düşünmedim. Eski eşinin varlığı, güzelliği o an orada bulunması beni de temsil eden bir şeydir. O yüzden çok onur duydum. “Benden çok önce yaşanmış İyi ki de yaşanmış bir ilişki. İki tane de çocukları olmuş. Ama bitmiş.”
“Canan’a da söyledim ‘ne kadar hoşmuşsunuz’ dedim. Çünkü gerçekten hoş ve güzel bir kadın. Hamdi’ye ‘Seni mutlu gördüm. Çok hoşuma gitti’ dedi.” “Bırakın Hamdi’yi, beni, Canan’ı; Ayşe, Zeynep ve İlknaz o kadar mutlu oldular ki. Doğum gününden sonra Canan’ın cep numarasını aldım. O da 4 Nisan’da Ayşe için bir organizasyon yaptı. O da beni çağırdı gittim, sizin haberiniz olmadı.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.