Saçaklı Kuaför – Kartal, Yakacık

  • 27 Mayıs 2012
  • 1.408 kez görüntülendi.
Saçaklı Kuaför – Kartal, Yakacık
Reklam

1995′ den beri kuaförlükte tecrübelerini ispatlamış olan Saçaklı Kuaför, 1998 yılında Saçaklı markasını oluşturmuş ve yoluna bir çok yenilikle beraber devam etmiştir.Saç t

asarım ve makyaj üzerinde harikalar yaratan sabit müşteri potansiyeline sahip firmamızın güçlü bir ekip ruhu ve istikrarlı çalışma disiplini vardır.İşimizi severek yapıyor, müşterilerimizin tüm isteklerini karşılıyoruz.

2000 Yılında dövme sektörüne de açılmış olan Saçaklı, sitemizden de takip edebileceğiniz sayısız referansları ile dövme konusunda tartışmasız bir üstünlükle harikalar yaratmıştır.Kusursuz işçilik, ekonomik ve sağlıklı bir ortamda hijyen kurallarını ön planda tutarak müşterilerine hizmet vermektedir.

Saçaklı Kuaför, güçlü ekipmanları ile boya, makyaj, gelin paketleri ve diğer tüm kuaför hizmetlerinin yanı sıra dövme konusunda uzman ekibi ile profesyonel işçilik sergileyerek bakmaktan sıkılmayacağınız dövmeler çizmektedir.

Saçaklı Kuaför’ ü facebook sayfasından da takip edebilirsiniz.Takip ederek %70′ e varan kampanya günlerini yakalayabilir şanslı kişi olabilirsiniz. Kartal Yakacık bölgesinde ustalığını ispatlamış olan Saçaklı Kuaför yaptığı kaliteli çalışmaların bir çoğunu resim galerisi olarak web sitesinden ve Facebook sayfasından yayınlamaktadır. Çalışmaları güncel olarak takip edebilir, çalışma sistemini yine web sitesi üzerinden canlı yayın şeklinde görebilirsiniz.

Çalışan personelin tamamı ustalık belgesine sahip ve konusunda uzmandır.Kartal’ da kuaför önerisi sadece Saçaklı Kuaför‘ dür.Ümraniye, Üsküdar ve çevre semtlerden randevulu, randevusuz hizmet vererek alanında güvenilir olmayı başarmıştır.

Saçaklı, salonunda dekorasyona özen gösterip daha iç açıcı sıkılmayacağınız dekoru ile en gözde kuaför salonlarından biri olmuştur.

Saçaklı Kuaför, tüm ürünleri piyasada bulunan en iyi ürünleri seçerek kullanır. Kuaför havlusundan saç boyasına kadar tüm ürünler birinci kalitedir.

Sizin yapmanız gereken, sadece koltuğunuza oturup işinizin bitmesini beklemek ve daha sonra aynaya bakmak..

—-

Saçaklı Kuaför
www.sacakli.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.