PS3 yazılım güncellemesi

  • 30 Haziran 2015
  • 575 kez görüntülendi.

Sony, PlayStation®3 sistem yazılımı sürümü 4.30 ’u 24 Ekim 2012, Çarşamba günü itibariyle yayınladı. Yeni güncelleme Türkçe dil desteği ile birlikte geldi.
 
Türkiye oyun pazarının yaklaşık yüzde 83 pazar payı ile lider, en yenilikçi, öncü ve hareketli oyuncusu olan Sony, PlayStation®3 için yeni sistem yazılımı güncellemesini yayınladı. PlayStation®3 sistem yazılımı sürümü 4.30 ile birlikte oyun konsolu sahiplerini birtakım değişiklikler de bekliyor.
 
Buna göre; *  Trophy Collection Yenilenmesi gerçekleştirildi
*  Trophy Collection, PSN kategorisinden Game kategorisine taşınacak
*  PS Vita trophy ’leri PS3 sisteminde görünecek
*  Ayarlar menüsünde Türkçe dil desteği bulunacak
*  SingStar kurulum ikonu Eklemesi yapıldı
*  Yeni kullanıcılara, artık, “Life with PlayStation” hizmeti sunulmayacak ve bu servis, Kasım 2012 tarihi itibariyle halihazırdaki kullanıcılar için de tamamen kaldırılacak. Türkiye ’de 851 bin hanede oyun konsolu bulunuyor TÜİK ’in (Türkiye İstatistik Kurumu) 2011 tarihli raporunda, Türkiye ’deki 18,5 milyon hanenin sadece 3,8 ’inde taşınabilir konsollar da dahil olmak üzere en az bir adet oyun konsolu bulunurken, son verilere göre bu oran yüzde 4,6 ’ya yükselmiş durumda. Dolayısıyla 18,5 milyon haneden 851 bini oyun konsolu sahibi. Bunların yüzde 83’ü Sony ürünü.  

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.