Özer’den gençliğe büyük yatırım

  • 28 Mart 2015
  • 453 kez görüntülendi.
Özer’den gençliğe büyük yatırım
Reklam

Trabzonsporlu Özer Hurmacı, memleketi Trabzon’ un Akçaabat ilçesinde spor salonu yaptırmak için dün Trabzon Valiliği ile protokol imzaladı.

Valilik makamında Özer Hurmacı, eşi Mihriban Hurmacı ve Milli Eğitim Müdürü Hızır Aktaş’ın katılımı ile gerçekleştirilen spor salonunun yapımı protokolünün imzası öncesinde konuşan Vali Abdil Celil Öz, “Özer Hurmacı memleketinde başarılı çocuklar, başarılı gençler, yarınların zeki gençleri ve sporcuları yetişsin diye spor salonu yapma arzusunu dile getirdi. Biz de bu arzusundan çok mutlu olduk. Akçaabat ilçemizde gerekli araştırma ve yer seçimini yaptık. Spor salonu yaklaşık 800 bin liraya mal olacak. Burada çocuklar her türlü spor yapma imkânını bulacak. Bu örnek davranışından ötürü Özer’i kutluyor ve teşekkür ediyorum” dedi.ÖZER: ÇOCUKLUK HAYALİMDİTrabzonspor’un başarılı futbolcusu Özer Hurmacı ise, bu yatırımın çocukluk hayali olduğunu kaydederek şunları söyledi:
“Çocukluktan böyle bir şey yapabilmek hayalim vardı. Burada yetişecek çocukların spor anlamında kendilerini geliştirmek için katkı sağlamayı hayal etmiştim. Bu hayalimi memleketim olan Trabzon’da, Akçaabat’ta yapmak büyük bir gurur. İnşallah bu güzel şeylerin başlangıcı olur. İnşallah, arkadaşlarım da kendileri için böyle bir hedef belirler. Çünkü bu tür hedefler ülkemizde spor için çok önemli. İnşallah buralardan gelecek yeteneklerimiz ülkemizi Avrupa’da ve dünyada en iyi şekilde temsil edecektir. Bu da bizi onurlandırır.”
Konuşmaların ardından Trabzon Valisi Abdil Celil Öz ile Özer Hurmacı, spor salonunun yapımı için hazırlanan protokolü imzaladı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.