(Özel Haber) Tir Şoförünün DÜğünü Böyle…

  • 21 Temmuz 2015
  • 488 kez görüntülendi.
(Özel Haber) Tir Şoförünün DÜğünü Böyle…
Reklam

Adana ’nın Kozan ilçesinde TIR şoförlüğü yapan bir damat, düğününde gelin arabası olarak ekmek teknesi olan çekiciyi tercih etti. Esengül Kaçmaz ile hayatını birleştiren Sabır Kaçmaz ’ın düğününe katılanlar, “TIR şoförünün düğünü böyle olur” dedi.
Sabır Kaçmaz, gelin ile birlikte Selvi Boylum Al Yazmalım yazısını yazdırdığı gelin arabası TIR çekicisiyle düğün yerine geldi.
Damat Sabır Kaçmaz, 10 yıllık TIR şoförü olduğunu belirterek, “Böyle mutlu bir günümde TIR ’ı yanımdan ayırmak istemedim. Eşim Esengül ’e de söyledim. Hoşgörüyle karşıladı. Mutluyuz. İki bayramı bir arada yaşıyoruz” dedi.
Gelin Esengül Kaçmaz da önce şaşırdığını sonra mutlu olduğunu ifade ederek, “Eşimin işi sonuçta. On yıllık TIR şoförü. Mutlu oldum böyle bir şey için. Çok güzel bir anı olacak bize” diye konuştu.
Damadın patronu iş adamı İdris Çevikalp de, Sabır ile beş yıla yakın birlikte çalıştıklarını belirterek sözlerini şöyle sürdürdü: “İyi bir arkadaşımız. Sabır ile gurur duyuyorum. Sabır evlenmeye karar verdi. Esengül hanım ile birlikte bu uzun yolculuğa gitmek için bu çekiciyi gelin arabası olarak tercih ettiler. Bende seve seve kabul ettim. Bir ömür boyu mutlu olmalarını diliyorum.”
Gelin arabası olarak genç çiftin TIR ’ı tercih etmesi ile birlikte düğüne katılan damadın meslektaşları da TIR ’ları ile konvoy halinde korna çalarak genç çifte eşlik etti. Sabır ve Esengül Kaçmaz çifti ilk olarak TIR ’la şehir turu yaptıktan sonra düğün evine geldi. Burada davetlilerin şaşkınlıkla karşıladığı genç çift mutluluklarını sevenleriyle paylaştı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.