Okulun Merdivenlerinden Çıkarken Türkçe ve Tarih Dersi Görmek

Adamlar harbiden çok iyi düşünmüş Türkçe ve Tarih dersleriyle ilgili şeyleri okulun merdivenlerine kısa kısa yazmayı.Yani bu şekilde derste anlatılandan daha kalıcı olacağına eminim.Özellikle de bizim milletin derste başka şeylerle oyalanarak dersi dinlemediğini var sayarsak bu fikrin oldukça yerinde olduğu görülüyor.okul merdivenlerinde tarih ve türkçe dersi

Bu uygulamanın riskleri de yok değil hani.Mesela yazıları okuyarak yukarı doğru çıkan bir kişi yukarıdan gelenler tarafından ezilebilir :)).Artık yazıları okuyarak yukarı çıkan kişi her basamakta yukarıyı kontrol ederek devam edecek.

cane® hakkında

1990 yılında İstanbul 'da doğdu. 2008 yılında Tıp doktoru, 2009 yılında Nöroloji uzmanlığını aldı. 2010 yılında, Beyin Araştırmaları Derneği araştırma Teşvik Ödülü, 2011’de TÜBİTAK-Beyin Araştırmaları Derneği Araştırma Teşvik Ödülü ve 2012’de de Türkiye Gazeteciler Cemiyeti, Sedat Simavi, Sağlık Bilimleri Ödülü almıştır. Türk Nöroloji derneği altında hizmet veren, Nörolojik Yoğun Bakım ve Kognitif Nörobilim Grubu Çalışma Üyesidir. Yok daha neler (:
Bu yazı Lidermax Genel kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir