Ödüllü Tasarımcı Fatma Sevildi Türbanlı Abiye Modelleri

  • 21 Temmuz 2015
  • 610 kez görüntülendi.
Ödüllü Tasarımcı Fatma Sevildi Türbanlı Abiye Modelleri
Reklam

strong>Kapalı abiye modelleriyle ismini duyuran tasarımcı Fatma Sevildi‘nin göze en çok çarpan modelleriyle karşınızdayız. Abiye modelleri, kapalı açık bayanların özel gecelerde ve davetlerde tercih ettikleri dış kıyafetlerdir. Her sene değişen moda ve modelleriyle bayanların şıklığını ortaya koymaları adına oldukça elverişli bir giyim modeli olan abiye, tasarımcıların harika dokunuşlarıyla daha bir güzelliğini ortaya koyar.

Ödüllü Tasarımcı Fatma Sevildi Türbanlı Abiye Modelleri arasında en çok beğenilen renk kavuniçi rengi oldu. Farklı renklerde ve modellerde de abiye modasına damgasını vuran tasarımcı, muhafazakar bayanların en çok tercih ettiği tasarımcılar arasına girmeyi başardı. 

Muhafazakar bayanların daha önceleri kendilerine uygun gece kıyafeti bulamamaları elbette zor bir durumdu. Ancak kapalı moda tasarımcılarının yapmış olduğu çalışmalar neticesinde günümüzde tesettür modası, diğer modalara göre daha zengin ve daha fazla modele sahiplik yapıyor.

Tesettürlü bayanların özel gece davetlerinde kolaylıkla ve beğenerek giyecekleri abiye modellerinden en çok göze çarpan modelleri sizin için sitemize ekledik. Çok sayıda modeli olan tasarımcıya ulaşarak dilediğiniz ve beğendiğiniz abiye modelini çok kısa bir sürede sipariş edebilirsiniz.

Tesettüre dair sitemizin her gün güncellenen konularını ziyaret ederek, yeni giyim modasından haberdar olabilirsiniz. Kendini farklı hisseden bayanlar için sunduğumuz en güzel modellerden birini beğenerek farkınızı fark ettirebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.