Nokia N1 Tableti Çin’in Dışındaki Ülkelerde Satışa Hazır!

  • 22 Haziran 2015
  • 522 kez görüntülendi.
Nokia N1 Tableti Çin’in Dışındaki Ülkelerde Satışa Hazır!
Reklam

Sponsorlu Bağlantılar

Son dönemin en çok konuşulan üreticilerinden efsane Nokia, son olarak yaptığı akıllı telefon pazarına tekrar girmeyeceğine yönelik açıklamalarla bir çok kişiyi üzmüştü.

Daha önce büyük bir sürprizle Nokia N1 isimli Android tabletini duyuran firma, Nokia N1 Tablet ’i hızla tüketmiş ve büyük başarıya imza atmıştı.

Her ne kadar akıllı telefon üretmeyeceğini söyleyen Nokia, bu zamana kadar sadece Çin ’de sattığı tableti Nokia N1‘i artık Çin ’in dışındaki diğer ülkelerde de satmaya hazır.

İlk olarak Tayvan ’da satışa sunulacak Nokia N1‘in Avrupa ’da da satışa sunulup sunulmayacağı büyük merak konusu. Nokia N1 Tablet Türkiye ’ye gelse siz alır mıydınız?

Sponsorlu Bağlantılar
FacebookTwitterGoogle+

Tabletler içinde barındırdığı uygulamalar için satın alınıyor, giriş çıkış portları bluetooth desteği otg için değil.Google, tablet için geliştiricilerle işbirliği yapıp kaliteyi arttırmadığı sürece Apple ipad ’i battaniyeye sarıp satsa yine bundan 800 misli fazla satar.Bu cihaza 2k değil 5k çözünürlükte koysan faydası yok markette bu cihazın çözünürlüğüne uygun program bir elin parmaklarından az.GooglePlay ’deki uygulamaların %98 ’i telefon uygulaması yatay dikey ölçeklendirmesi sorunlu neredeyse tüm uygulamaların.Bunu ancak yaşayan bilir ben gördüm biliyorum.Siz tableti yatay modda tutarken uygulama sadece dikey modda çalışınca içinizden etmediğiniz küfür kalmıyor.Birde tabi ilk olarak ipad için yazılmış oyunların ne zaman geleceğini düşünüp durmanızda cabası.Telefon kullanıcılarına bir derece hak verebilirim ama tablet 700.000 den fazla uygulamanın tam desteklediği ipad ’tir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.