Nokia Akıllı Telefon Pazarına Tekrar Girmeyeceğini Söyledi!

  • 21 Haziran 2015
  • 588 kez görüntülendi.
Nokia Akıllı Telefon Pazarına Tekrar Girmeyeceğini Söyledi!
Reklam

Sponsorlu Bağlantılar

İlk olarak Apple ’ın iPhone ’u çıkarmasının ardından, Google ’ın Android ile akıllı telefon pazarına hakim olmasıyla birlikte İflas etmenin eşiğine gelen ve 100 küsür milyar dolarlık değerini kaybederek sadece 5 milyar dolara Microsoft tarafından satın alınan Nokia ’nın mobil birimine yönelik hala bir çok kullanıcının beklentisi büyüktü.

Nokia N1 tabletin başarısına istinaden, 2016 yılı itibariyle Microsoft ’la aralarındaki anlaşmanın bitmesinin ardından yine telefon üreteceğine yönelik söylentiler, Nokia sevenlerini umutlandırıyordu. Hatta, Nokia ’ya yönelik bundan birkaç gün önce Çin kaynaklı bazı haber kuruluşlarının paylaştığı haberlerde, Nokia ’nın 2016 yılında tekrar akıllı telefon pazarına gireceği haberleri yayılmış ve bu bir çok kişiyi ümitlendirmişti. Ta ki bugüne kadar.

Nokia ’nın resmi yetkilileri tarafından yapılan, “şuanda piyasada yer alan, Nokia tekrar akıllı telefon pazarına girecek haberlerinin aksine, tekrar akıllı telefon pazarına girmeyi düşünmüyoruz” şeklinde açıklamalarıyla sevenlerini üzdü.

Sponsorlu Bağlantılar
FacebookTwitterGoogle+

İPhone,Samsung,htc,LG,Sony vb babalar dururken Nokia telefon çıkarsa kaç yazar,çıkarmasa kaç yazar. “Yıkıldı yolunu bekleyen şehir artık gelsende biiir gelmesende bir”

yıkıldı yolunu bekleyen şehir artık gelsende biiir gelmesende bir.

Nokia ’nin isletim sistemi Android olmadikca cikaracaklari telefonlar ucma yetenegine sahip olsada pazarda asla yer sahibi olamazlar.

Microsoft ne zaman amiral gemi cikaracak haberinizi bekliyoruz… inceledim lumia lar gercekten cook hizli

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.