Mozilla Firefox 11 Yayımlandı

  • 08 Nisan 2012
  • 1.457 kez görüntülendi.
Mozilla Firefox 11 Yayımlandı
Reklam

Sonunda beklediğim firefox yayımlandı. Hoş geldin Firefox 11! Mozilla‘nın internet tarayıcısı Firefox‘un 11. sürümü kullanıcılarla sonunda buluştu. Yaklaşık bir aydan uzun bir süre önce beta sürümü indirilebilir hale gelen Firefox 11‘in, tam sürümü de Mozilla tarafından yayımlandı.Eğer firefox kullanıyorsanız bence hemen güncelleyin, yada hemen kullanıma geçin. Çünki çok fena özellikler geldi!


Firefox 11 ile birlikte Mozilla‘nın, kullanılan bellek miktarında önemli gelişmeler kaydettiği söyleniyor. Test ettiğimizde herhangi bir değişiklik farkedemesek de, uzun süreli kullanımda değişimler olabileceğini de göz ardı etmeyelim.
Ayrıca Firefox 10‘a göre çok daha az hata ve çökerek kapanma ile karşılaşacağımızın da garantisi veriliyor. Bu söylenenden emin olmak için de yine uzun süreli kullanım gerekiyor. Yani kullanıcılardan gelecek şikayetlere göre bunu da göreceğiz.

Son olarak Firefox 11‘in artık ezeli rakibi Google Chrome‘dan da geçmiş, sık kullanılanlar ve çerezleri alabiliyor. Ezeli rakiplerin böylesine dayanışma içerisinde görmek, gözlerimizi yaşatmadı değil.

Eğer Firefox 11 Türkçe‘yi indirmek istiyorsanız, aşağıda yer alan işletim sistemlerinden birine tıklamanız yeterli.

Windows

Mac OS

Linux

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.