Microsoft’tan Ücretsiz Antivirüs Programı

  • 08 Mart 2012
  • 1.374 kez görüntülendi.
Microsoft’tan Ücretsiz Antivirüs Programı
Reklam

Microsoft aslında bunu yıllar önce yapması gerekiyordu. Kendi hataları ve açıklarından dolayı bulaşan virüslerden sistemi yeniden kurarak virüs programı satın alıp saatlerce virüs temizleme ile uğraşarak yıllarca kullanıcılar cezalandırıldı.

En sonunda Microsoft ücretsiz virüsten koruma yazılımını çıkardı. Tabi ücretsiz olması umarız sonsuza kadar sürer. İlk denemelerimizde gayet başarılı çalıştığını tespit ettik. Zaten başarısız olması imkansız! Diğer programlara göre bir çok avantajı bulunuyor. Birkere kendi sistemi üzerinde çalışıyor. Nerede ne var tüm windows mimarisi elinde başarı oranı diğer yazılımlara göre daha da yüksek olacaktır.

Bu arada Microsoft Security Essentials en fazla 10 bilgisayarın bulunduğu küçük işletmelerde de kullanılabilir!
Microsoft Security Essentials Hakkında
Microsoft Security Essentials, ev veya küçük işletme bilgisayarlarınızda virüslere, casus yazılımlara ve diğer kötü amaçlı yazılımlara karşı gerçek zamanlı koruma sağlar.

Microsoft Security Essentials kolayca yüklenebilen, kolayca kullanılabilen ve bilgisayarınızı en son teknolojiyle korumak üzere otomatik olarak güncelleştirilen ücretsiz* bir Microsoft yüklemesidir.

Microsoft Security Essentials arka planda sessizce ve etkili şekilde çalışır ve böylece Windows tabanlı bilgisayarınızı, kesilmeler veya uzun bilgisayar bekleme süreleri olmadan istediğiniz gibi, özgürce kullanabilirsiniz.

Microsoft Security Essentials’ı yüklemeden önce, bilgisayarınızda çalışmakta olan diğer virüsten koruma yazılımlarını kaldırmanızı öneririz. Aynı anda birden çok virüsten koruma programı çalıştırmak, bilgisayarın performansını olumsuz etkileyen çakışmalara neden olabilir.

Başlıca Özellikler
Kötü amaçlı yazılımlara karşı kapsamlı koruma
Basit ve ücretsiz karşıdan yükleme*
Otomatik güncelleştirmeler
Kolay kullanım

Microsoft’tan Ücretsiz Antivirüs Programı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. sosyofikir dedi ki:

    acaba diyorum bu virüs programları önce virüsleri cıkarıyorlar sonrasında mı antilerini çıkararak para kazanıyorlar

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.