Mango’dan büyük beden Violeta!

  • 01 Nisan 2015
  • 613 kez görüntülendi.
Mango’dan büyük beden Violeta!
Reklam

Mango,  büyük beden koleksiyonu hazırladığını basına duyurdu.

Hazır giyim markasının Violeta adını verdiği koleksiyon, Avrupa standartlarına göre 40-52 beden aralığında, Amerika standartlarına göre de 8-20 beden arasında hazırlanacak. 

Mango’nun fazla kilo sorunu yaşamayan kadınlara bile zar zor olan kalıplarının büyük bedenlere nasıl yansıyacağı ise merak edilen bir nokta… 

Büyük beden koleksiyonları hazırlayan önde gelen giyim markaları genellikle bu alana tamamen girmeden, standart bedenlerinde ufak değişiklikler yapmayı tercih ediyorlar ve bu nedenle büyük beden müşterisinin ihtiyaçlarına cevap veremeyen koleksiyonlar ortaya çıkarıyorlar. 

Mango’nun Violeta koleksiyonu ise, özellikle büyük beden müşterilerinin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak hazırlanacak. 

Mango, yeni bölümü Violeta için 40 kişilik özel bir ekip görevlendirdi. Bu ekip koleksiyonun tasarımından mağazalara kadar her şeyle yakından ilgilenecek ve büyük beden müşterisinin göz bebeği olmayı hedefleyecek. 

Violeta, 2014’ün Ocak ayının başlarında sadece Fransa, Almanya, Hollanda , İtalya ve Türkiye’de satışa sunulacak. Ayrıca, Mango’nun büyük beden koleksiyonu, markanın web sitesinde de yer alacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.