Lil Wayne Mirror ft. Bruno Mars

Geçtiğimiz günlerde twitter üzerinde bir arkadaşım bu şarkıyı paylaşmış ve kesinlikle dinlememiz gerektiğini söylemişti. Bende canım sıkılıyordu ve açıp dinleyeyim, belki beğenirim diye düşündüm. Gerçekten de şarkı çok güzel olmuş. Lil Wayne dünya çapında bir yıldız ve böyle bir şarkısı olduğunu bilmiyordum. İnsanı kendine dinlettiren bir havası var ve tam da ruh halimi anlatıyor bu şarkı.

Şarkının arka planı zaten çok başka bir şey. Sözler ile o kadar uyumlu yapılmış ki, şarkıyı tekrar tekrar dinleyesim geliyor. Sizin de bu şarkıyı dinlemenizi tavsiye ediyorum. Kesinlikle bağımlısı olacaksınız, eliniz replay tuşundan çekilmeyecek…

[youtube]http://youtu.be/OZLUa8JUR18[/youtube]

cane® hakkında

1990 yılında İstanbul 'da doğdu. 2008 yılında Tıp doktoru, 2009 yılında Nöroloji uzmanlığını aldı. 2010 yılında, Beyin Araştırmaları Derneği araştırma Teşvik Ödülü, 2011’de TÜBİTAK-Beyin Araştırmaları Derneği Araştırma Teşvik Ödülü ve 2012’de de Türkiye Gazeteciler Cemiyeti, Sedat Simavi, Sağlık Bilimleri Ödülü almıştır. Türk Nöroloji derneği altında hizmet veren, Nörolojik Yoğun Bakım ve Kognitif Nörobilim Grubu Çalışma Üyesidir. Yok daha neler (:
Bu yazı Müzik kategorisine gönderilmiş ve , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir