Kurumsal Tanıtım – Lion Tasarım

  • 26 Kasım 2016
  • 817 kez görüntülendi.
Kurumsal Tanıtım – Lion Tasarım

Lion Tasarım

Firmanın misyonu günümüzün teknolojisini sıkıcı olmayan bir şekilde kullanarak yeniliklere ve güzelliklere imza atmaktır. 2012’den itibaren bu misyonu üstlenmiş, sektörün yeni web ajans sitelerindendir.

 

Lion Tasarım’ın Genel İmkanlar’ı

Lion Tasarım teknolojiyi takip eden ve buna göre atılımlar yapan bir şirkettir. Çağımızın en popüler alanlarından biri olan e-ticaret, web tasarım gibi alanlarda ki çalışmaları ile ilgililere istedikleri imkanı sunuyor. İsteyenler için web tasarım, stand tasarımı, grafik tasarım, e-ticaret, hosting & domain gibi alanlarda hizmet vermektedir. Her nokta da müşteriye destek olup bilgi alışverişini aksatmaması, kolay ulaşılması ve yüksek müşteri memnuniyeti ile ilgi çekiyor.

 

Firma Genel Bilgileri

Firma müşteri memnuniyeti için sürekli yenilikçi ve geliştirilen projelerle karşılarına çıkıyor. Haftalık 144 saat mesai de kalması ise bunun için ne kadar uğraştıklarını gösteriyor. Bu çalışmalarının karşılığını da %95lik müşteri memnuniyeti ile alıyorlar. Tamamen hak ettiklerini söyleyebilirim. Made Mutfak, Yörükali, Medlife, Bursa TV gibi güçlü referanslarla güven konusunda bir sıkıntı yaşamayacağınızı garanti ediyorlar adeta.

Bir web tasarım firmasının önce kendi sitesine bakmak elzemdir kanımca. Girdiğimiz de gözü yormayan, kendine baktıran, aradığınızı kolayca bulabileceğiniz bir site. Şahsımın beğenisini toplamıştır. Sekmeler de ise ana başlıkları ayırıp bilgi edinmemiz sağlanmış. Web tasarım, stand tasarımı, gibi hizmetlere rahatça ulaşabiliyoruz.

 

Stand Tasarımı Nedir?

Firmanın hizmetlerinden stand tasarımı üzerinde durmak istiyorum. Firma; sizlerin fuar, sergi ve kongre gibi işleriniz de sizlere destek ve yardımcı olabilmek için bu işi gayet iyi yapıyor. Kendi bünyesinde bir araya getirdiği Mimari Tasarım Grubu, Profesyonel İmalat ve Montaj ekipleri ile sizlere ulusal ve uluslararası fuar, sergi ve kongrelerinizde proje tasarım, uygulama ve imalat imkanlarını sunuyor.

 

Fuar Standı Hakkında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Basitçe tanımını yaparsak fuar standı sizin fuarınız da ki işyerinizdir. Standın tasarımı hiç kuşkusuz insanları çekmek konusunda en önemli husustur. Tasarım göze ne kadar hoş gelirse, ne kadar işlevsel olursa sizlerin o kadar yararına olacaktır. Bu denli önemli bir şeyin tabi ki de profesyonel ellerce yapılması çok daha iyi olacaktır. Lion Tasarım bu noktada bu yükü sizden alıp işlerini layıkıyla yapacak bir firma.

Elbet her şeyin çeşitleri, seçenekleri olduğu gibi fuar standının da çeşitleri vardır. Siz de amacınıza uygun bir çeşidini seçmelisiniz ki maksimum faydayı görebilesiniz. Bu konuda firma ile konuşursanız size en uygun fuar standı çeşidini belirleyebilirsiniz. Fuar standları; Ahşap fuar standları ve modüler fuar standları olarak ikiye ayrılır. Stand açacaksanız bu işi en iyi bilenlerden biri olan Lion Tasarım sizi yolda bırakmayacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ