Kürt Paketi Mi ? Vıııyyy O Da Ne ?

  • 03 Haziran 2012
  • 1.710 kez görüntülendi.
Kürt Paketi Mi ? Vıııyyy  O Da Ne  ?

Kürt meselesi,Kürt sorunu,Kürt açılımı derken şimdi de başımıza CeHaPe’nin Genel Başkanı Hazretleri’nden Kürt paketi çıktı.Artık nasıl bir paketse…Ne paketi,kimin paketi,kimin eli kimin paketi’nde bilemedim açıkçası.

Efendim,ampul logolu parti’nin genel başkanı ile Beşinci kol ile çökertilen ve bitirilen sözde ana muhalefetin genel başkanı terör konusunda görüşme kararı almışlar.

Yakında bekliyorum bu konular için paketçik,açılımcık,meselecik denmesini..

Ayrıca bu iki Türkiye Cumhuiyeti vatandaşı, daha seçim zamanları birbirlerine ana avrat küfür etmiyorlar mıydı ? Önemli olan boy değil soy diyerek soysuz demiyorlar mıydı ?

Şimdi hangi yüz ve sıfatla birbirleri’nin yüzlerine bakacaklar ?

Aslında yüzlerine baksalar bile çözümde ortak nokta da buluşamıyorlar.Artık keyfi mi diyeyim,rahatlık mı diyeyim,rant mı diyeyim,BECERİKSİZLİK mi diyeyim ? Ne diyeyim ?

He birde bu Kılıçdaroğlu’nun  “Türk’te demem Kürt’te demem.”  “Toplumsal mutabakat, genel af, Kürt demedim Türk de demedim” laflarını herkes kanıksadı ve “vicdanı red” için kanun teklifi vermeye hazırlanırlarken birden aşağıdaki kanun teklifini meclise sundular: “Siyasi partiler Türkçe’den başka dillerde de faaliyetler de bulunabilirler.”

Pekeke Habur’dan indiğinde hatırlarsınız bunların Avukatlığını Sezgin Tanrıkulu denen,CHP’nin sözde Genel Başkan Yardımcısı yapmıştı.Hangi sorununu çözeceksin bu terörün ? Önce kendi içinde temizle bakalım şu eşkıyaları !

Senin daha seçim zamanı dağdan inipte teslim olan eşkıyaları Milletvekili adaylığına koyduğun günleri unutmadık,popoları’nın altına gazete,kağıt yerine Türk bayrağını alıp oturan şovenistleri’ni de  !

Bir de diğeri var 2 numaralı zat. Fakat ne yazık ki ismi gibi bir efeliği yok..

Bu da yıllar öncesinde,yani 1999’da bir işi beceremedi.Şimdi de gelmiş Kandil’e bayrak dikelim diyor.Sen önce bir düz yolda yürüsene bakalım..

Bırak Kandil’i ! Varsa yüreğin terörün bitmesi için uğraş.Anadolu’yu kurtar ! Kandil eksik kalsın şimdilik…Eşkıya reisi Abdullah’ı zamanın da sen ipten almadın mı ? AKP’li Abdullah’ı Çankaya’ya sen çıkarmadın mı ? Mecliste eşkıyaların siyasi uzantısı ile sırıta sırıta sen tokalaşmadın mı ?

İşte sözün bittiği nokta..!

“Korku çok büyük bir silahtır, karar verme özgürlüğünü elinden alır.

                                                           BURAK MANAP

https://twitter.com/#!/burakmanap

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ