KULAĞI OLAN İŞİTSİN!..

  • 03 Eylül 2012
  • 875 kez görüntülendi.
KULAĞI OLAN İŞİTSİN!..
Reklam

Silahla çözüm olmaz” diyen susak kafalılar, bile bile, isteye isteye yalan söylüyorlar..

 

“ Partiler anlaşırsa ev hapsi olabilir,” “ Toplumsal mutabakat”, “Akil adamlar komisyonu” “ Meclis uzlaşma 

komisyonu”,  “ Müzakere ve mücadele”, “ ABD ile anlaşma”, “ Barzaniyle mutabakat”  laflarıyla milleti uyutanlar PKK’nın siyasi amaçlarına hizmet edenler, geviş getirerek güneşte yatanlardan farksızdır.. 

Her türlü imkan ve kabiliyet ellerindeyken şu son Dağlıca-Yeşiltaş Jandarma Karakolu baskınında verilen 8 şehit 16 yaralı meselesi akıllara ziyandır.. Yeşiltaş Karakolu sınırda değildir. Sınırla karakol arasında yüksekliği 3870 molan İkiyaka Dağları vardır. Bu ne demek PKK’lılar bu dağları aşmışlar,; Yüksekova bölgesindeki iç gruplarla da birleşerek bu baskını gerçekleştirmişlerdir.. Böyle bir baskının ön keşifleri haftalarca sürdürüldükten sonra, ancak yapılabilir. Hani neredeler bu insansız hava araçları? Hani nerelerde muhteşem dinlemeler? PKK siyasi gücünü nereden alıyor? Toplamı 5000 kişiyi geçmeyen adamlardan!.. PKK’nın etkisi ve hüneri sürekli asker ve polis şehit etmekten gelmiyormu?.. Yani her etkiyi ve sonucu silahla alıyor.. PKK’nın silahla yarattığı neticeler olmasa herkes kendini huzurlu, hissetmeyecek mi? Hissedecek.. O zaman sıkı durun! Devletin elinde PKK’nın silahlı gücünü en geç 365 günde yok edecek yetenek PKK’dan 100 bin kadar daha fazla iken neden işi bitiremiyor? Çünkü siyasi irade sıfır, istihbarat sıfır, mücadeleye sürülen askeri örgütlenme kötü de onun için. 

“Silahla çözüm olmaz” diyen susak kafalılar, bile bile, isteye isteye yalan söylüyorlar..

Millet artık yıllardır devam eden bu yalanlardan bıktı ve iğrendi.. Dağlarda gayri nizami savaş, mayalı hamur gibi yatan, sülük beyinler ve aşırı şişen kurbağların b
ecerebileceği iş değildir.. Kartalın keskin çığlığı; olmadan avare kasnak, dolanıp durmaya devam edeceksiniz!.. ;Ortadoğu coğrafyası kaosunda ve PKK meselesinde mevcut düzen partilerine bel bağlayanlar bunlardan medet umuyorlarsa, onlara da bizden selam olsun.. 

Türk ulusu! Bölgende ve topraklarında “BAŞI DİK DEVLET VE ONURLU BİR MİLLET” olarak yaşamak ve çıkış için; TEK YOL HEPAR.. 

Siyasete, iyilerle doğrular gelecek… 

Osman PAMUKOĞLU 
Hak ve Eşitlik Partisi 
Genel Başkanı
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.