Küçük gelin 73.bölüm son bölüm STV canlı izle – 74.bölüm çıktı mı ? – 5 Nisan Pazar

  • 01 Mayıs 2015
  • 618 kez görüntülendi.
Küçük gelin 73.bölüm son bölüm STV canlı izle – 74.bölüm çıktı mı ? – 5 Nisan  Pazar
Reklam

Heyecan dolu dizi Küçük Gelin, yeni bölümüyle bu akşam 20.50’de Samanyolu Tv’de ekrana geliyor. Her hafta ayrı bir gelişmenin yaşandığı Küçük Gelin yeni bölümde, yaşanacak gelişmeler izleyiciyi ekrana bağlayacak. Küçük gelinlerin yaşadığı hayatı ve çocuk annelerin dramını konu alan Küçük Gelin 73. bölümde Melek’in konaktan atılması için Leyla ve Behiye’nin oynadığı oyunlar sonuçsuz kalır. Öte yandan Kadim ise zorla da olsa büyük bir sırrı kağıda döker.
KÜÇÜK GELİN 73. BÖLÜM ÖZETİ
Melek’in konaktan atılması için Leyla ve Behiye’nin oynadığı oyunlar sonuç vermez. Konaktakilerden Nujin Ana ve diğerleri çevrilen dolaplardan habersiz olduğu için Melek’e düşman kesilir. Küçük Gelin yeni bölümde bu sırada Zehra, bildiklerini Devran’a anlatır ve konakta sürpriz olaylar yaşanır.
Diğer bir yanda Devran, kanlısını arayan Şiyar’ın yaptığı araştırmalarla iyice köşeye sıkışır. İyileşme sürecine giren Kadim ise zorla da olsa büyük bir sırrı kağıda döker. Melek, kağıda yazılanları görür ve konakta anlatmaya başlar. Devran, Behiye ve Fatma ise şoktadır. Küçük Gelin 73. bölümde olayların üstünü kapatmaya çalışan Leyla ile Behiye’nin Melek ve Kadim’i öldürmekten başka çaresi kalmaz.KÜÇÜK GELİN 73. BÖLÜM 2. FRAGMANI İÇİN TIKLAYINIZ

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.