Kemik Erimesi Doğal Tedavi Yöntemleri

  • 04 Nisan 2015
  • 529 kez görüntülendi.
Kemik Erimesi Doğal Tedavi Yöntemleri
Reklam

Bilhassa da ilerleyen yaşlarda kadınlarda görülen bir sağlık sorunudur kemik erimesi. tıp literatüründe osteoporoz olarak isimlendirilen bu soruna bitkisel yöntemlerle çare bulmak mümkündür. Osteoporoz doğal tedavisi sizlerle.

Kemik yoğunluğunu azaltan, kemikleri zayıflatan ve zaman içinde kolayca kırılabilir hale gelmesine neden olan osteoporoz (kemik erimesi), çok ciddi yaşlılık hastalıklarından biridir. Kadınlarda daha sık rastlanan kemik erimesine, erken yaşlarda kalsiyum ağırlıklı beslenme ve kemikleri güçlendirici egzersizler yapma ile önlem alınabilir.

Kemik erimesinin belirtileri

Sınırlı hareket kabiliyeti Boyun giderek kısalması Kamburlaşmaya başlama Sırt ve eklem ağrıları

Bu tür şikayetleri yaşamaya başladıysanız, kemik erimesi kapınızı çalıyor demektir. Unutmayın ki her sağlık sorununda erken teşhis, başarılı bir tedavi demektir. Önlem almak her zaman hastalıklara yakalanma riskini azaltır. Ancak bazen yeterli önlemler alınamayabiliyor ve genetik yatkınlık nedeniyle bir takım hastalıklara yakalanmaktan kurtulmak mümkün olmayabiliyor. erken teşhis ve tedavi ile hastalıkların ortadan kaldırılma ihtimali bulunur. Bu ihtimal kemik erimesi içinde geçerlidir. Kemik erimesine tedavisine ek olarak bitkisel ve doğal tedavi yöntemleri de uygulanabilir.

Kemik erimesi doğal tedavisi

Kemik erimesi bitkisel tedavi 1

* 1 Bardak sütün içine bir avuç kavurduğunuz ardından da ezerek tozu hale getirdiğiniz susamı katın. İyice karıştırın. Günde 3 kez için

Kemik erimesi bitkisel tedavi 2

* 7 tane bademi geceden suya koyun. Sabah olunca sudan alıp rendeleyin. Sütle karıştırıp bunu hergün tüketin.

Forumda Tartışın
Sagliksiteniz.Com

2 Nisan 2015 – 18:04:03 Yorum Yok 1 okunma 0 beğeni
Etiketler: kemik erimesi bitkisel tedavi, kemik erimesi doğal tedavi, kemik erimesi tedavisi, kemik erimesine bitkisel kür, kemik erimesine iyi gelen bitkiler
Yorum yaz Yararlı buldum0
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.