Kayan Yazı Tabela

 • 17 Nisan 2013
 • 3.108 kez görüntülendi.
Kayan Yazı Tabela
Reklam

Kayan Yazı

KAYAN YAZI TABELA

Yeni nesil led tabelalar üreten firmamızın, kayan yazı led tabela imalat,bakım ve onarımında kullandığı tüm ürünker standartlara uygun olup kayan yazı firmamızın garantisi altındadır.

Kayan yazı tabelalarımızda 1 satırdan sınırsız satıra kadar genişletebilme özelliğiniz mevcuttur. Sınırsız efekt uygulayabilirsiniz ve sizin bilgisayarınıza kuracağımız kayan yazı programı ile birlikte kendi kayan yazınızı yazabilir bu yazılarınıza efekt verebilirsiniz. Üstelik bunları tabelanıza bir usb aracılığı ile kendiniz basit bir şekilde yükleyebilirsiniz.

Kayan yazınızı sağa, sola, aşağı, yukarı kaydırabilme özelliği olup sınırlama olmadan dilediğiniz şekilde düzenlemesini yapabilirsiniz. Yeni nesil kayan yazı panelleri dış cephede yağmura ve soğuğa dayanıklı olup hiç bir şekilde su geçirmez ve soğuktan etkilenmez. Böylece uzun yıllar boyu mevsimsel arızalar oluşmaz ve bir kere alır ömür boyu kullanırsınız.

Ledlerin aydınlatması gün ışığında da tıpkı gece aydınlatması gibidir, yazılarınız güneş altında dahi aynı parlaklığı gösterir ve insanlar tarafından rahat bir şekilde okunmasını sağlar. Tüm kayan yazı tabela ürünlerimiz elektrik tasarrufunu çok iyi yaparlar. Bir ampül kadar elektrik harcar ve yüksek bir aydınlatma performansı gösterir, sürpriz elektrik faturalarıyla karşılaşmazsınız. Tüm ürünlerimiz tasarruflu elektrik harcaması yapar. Kırmızı, yeşil, sarı, beyaz, mavi, üç renk, çok renk seçenekleriyle tasarımımızı sizin hayalinizdeki renklerle yapıyoruz.

Kendi tasarımınızı ve yazılarınızı oluştururken 300 adet kendi yazı fontlarından birini seçebilir ya da ekstra kendi istediğiniz fontları yükleyip dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Aynı şekilde kendi bünyesinde bulundurduğu 70 adet hareketli yazı animasyonu mevcuttur. Siz kendi logonuzu ya da herhangi bir hareketli gif resmide program aracılığıyla basit bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. İsteğe bağlı olarak bilgisayarınızın tek tuşu ile tabelanıza derece, tarih ve saat gibi ek modülleri ekleyebilirsiniz. Gün ışığı ya da gece karanlığındaki parlaklık ayarlarınıda istediğiniz gibi yapabilirsiniz.

Ürünlerimizin pixel yoğunluğu 1000px/m2′ dir. Parlaklık kontrolü 256 kademe (manuel) 8 kademe otomatik olup görünme açısı yatay 140 derece, dikey 60 derecedir. Minimum ve maximum görünme uzunluğu ise 2mt,300 mt/125tir. Yenileme hızı 900 hz, giriş voltajı 220 v Aal/50 hz 110v.AL/60 HZ.

Tabelanın hata oranı <0,00001, kullanım ömrü 100.000 saattir, (7/24 çalıştığı süre için) yani yaklaşık 11 yıl aralıksız çalışmasıdır. Kayan yazınız 2 yıl firmamız tarafıından garantilenmektedir. 2 yıl içerisinde her türlü teknik donanımsal sorunlarınızı aynı gün gelip gideriyoruz.

Kayan yazı imalat 11 yıllık tecrübesine ve referanslarına dayanarak bütün ürünlerini teşhir etmektedir. İsteyen herkes kayanyaziimalat.org web sitesinden referans bilgilerini görebilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. ahuuuuu dedi ki:

  kocam için kayan yazı yaptırmak istiyorum. fakat biraz küçük 8 cm civarında olacak yazı kayarken titreyecek bide tene yapışacak tarzda ince olcak göbek altı diye tabir edebiliriz. yazı da sadece “KAYAN” olacak. fiyatı ne kadar olur. elinizde örnekler var ise mail adresime örnek resimler gönderirseniz sevinirim. lütfen resimler göbek altına uygulanmış olsun. hareketli resim de kaydırabiliyor musunuz. ilginize şimdiden teşekkürler. iyi çalışmalar.

  1. kayan yazı dedi ki:

   Ahu hanım yazıyı biraz dikkatli okursanız.Yapılan kayan yazı tabelalerın fantazi değil ticaret için olduğunu anlicaksınız. ama eğer beni eşim ticari diyosanız o zaman biraz dha büyüğünü yaptının boynuna asın

 2. Özcan ARAS dedi ki:

  Güzel paylaşım teşekkrüelr…

 3. Sezer dedi ki:

  teşekkürler +

 4. Anıl dedi ki:

  Güzel anlatım eyv’ALLAH.

 5. çiçek dedi ki:

  Güzek Anlatım Teşekkürler…

 6. İç Dekorasyon dedi ki:

  şirketim için değerlendirebilirim. Teşekkürler…

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.