Kayan Yazı İmalat

  • 28 Eylül 2013
  • 2.177 kez görüntülendi.
Kayan Yazı İmalat
Reklam

Kayan Yazı

kayanyaziimalat.org penajans tarafından tasarlanan kayan yazı imalat ekibi tarafında içerikleri girilen bir web sitesidir. Bu sitelerde, kayan yazı tabelanın imalatında kullanılan malzemelerin özellikleri, görselleri ,ölçüleri, gifleri, kayan yazı tabela ürünleri ,hizmetlerimiz, kayan yazı programı, bunlar ne işe mi yarar? Sizler için çok bir anlam ifade etmese de kayan yazı imalat olarak bizler için önemli çünkü yaptığımız ürünlerin nelerden oluştuğunu hangi özelliklere sahip olduğunu sizlerle paylaşacak kadar şeffaf olduğumuzun kanıtıdır.

Biz kayan yazı tabelaları siz müşterilerimize değil kendimiz yaparız çünkü yaptığımız tabelaları gördüğümüzde ne kadar doğru bir iş yaptığımızı görerek kendimizle bir kez daha gurur duyuyor ve bir sonraki tabelanın çok daha güzel olması için çaba gösteriyoruz.Kayan yazı fiyatları renk seçeneklerine, tabelanın boyutuna göre değişmektedir iç ve dış mekanda kullanıma uygun olan kayan yazı tabelalar su geçirmeyecek şekilde üretilmektedir.
Dik olarak ve yan olarak kullanılabilen kayan yazı tabelar özellikle hava kararınca çok fazla dikkat cekmektedir kayan yazının gün ışığındada görünürlüğü %100 netliktedir.

Kayan yazı tabela sparişlerinde istanbul içinde yer tespitinden sonra en fazla 24 saat içinde kayan yazı tabelanız takılmaktadır. Şehirdışı kayan yazı led tabelalarda 24 saat içinde kargoya teslim edilir kargo şirketinin teslimat süresine göre elinize geçmektedir fiyatlandırma ister peşin ister kredi kartınıza 12 aya kadar vadeli taksitlendirme olarak yapılmaktadır kayan yazı zengin görselliği, renklerdeki canlılığı,hareketli ve sabit resimleriyle insanların dikkatini araçlarıyla gecerken bile çekeceği için iş yerinizde % 100 müşteri artışına sebep olacaktır.

Kayan yazı olarak yurt içinde 81 ile ve 1500 ilçeye eğitimli teknik ekibinizle hizmet vermekteyiz Bunun yanı sıra KKTC ve yurt dışınada(almanya,fransa,azerbaycan,)kayan yazı tabela imaledip ihraç etmekteyiz.Kayan yazı imalat genç ,dinamik,eğitimli, teknik ekibimizle 7/24 hizmet vermeketeyiz özellikle okul ,AVM, hastane,restorant,cafe,banka, gibi gündüz yoğunluğu olan mekanlarda gece çalışmaları yapılmaktadır.

Kayan yazı tabelaları nerelerde nasıl kullanabiliriz
-okullarda duyuru panosu
-dövizcilerde dövizkur panosu
-otobüs,minübüs,dolmuşlarda güzergah panosu
-işyerlerinde hareketli tabela
-büyük marketlerde reyon panosu
-ezcanelerde nöbetci ezcane panosu
-cafe ve restorntlarda menü panosu
-kültür merkezlerinde günlük aktivite listelenmesinde
-fuarlara tanıtım panosu
-gar havaalanı terminallerde yön, saat uyarı panasu
-hastane ve bankalarda sıra numarası panosu
-mağazalarda indirim ve kampanya panosu
-eğlence merkezlerinde ışıklandırma
ve aklınıza gelebilecek her mekanda çeşitli aktivite ,reklam, duyuuru panosu olarak kullanılabilir.

Sitemize kayanyaziimalat.org adresinden ulaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.