Kayan Yazı

  • 05 Temmuz 2013
  • 9.244 kez görüntülendi.
Kayan Yazı
Reklam

Kayan yazı imalat senelerdir verdiği hizmetin karşılığını almanın gururunu yaşamaktadır. Maliyetlerimiz imalat fiyatından olduğu için diğer bir çok kayan yazı firmasına göre çok daha uygundur. kayan yazı tabelalar çok sayıda yazı fontunun bulunduğu , yazı boyutunun ayarlanabildiği,gif, bmp, jpg, avi uzantılı görsellikleri destekleyen,renk ayarlarını istediğiniz gibi yapabileceğiniz,elektrik sarfiyatı düşük, dikkat çekiciliği en üstlerde gece gündüz ayrıcalığı olmadan görünürlüğünü koruyan,
kampanya, fiyat, menü,indirim,promosyon, ilanlarınızı isteğe bağlı olarak sergileye bileceğiniz, kurulumu ve kullanımı çok kolay ve eğlenceli olan prgramıyla sizin yükleyebileceğiniz,müşteri artışına % 100 garanti verebilecek bir reklam sistemidir.
kayan yazı imalat olarak bu kadar altarnatifi olan tabelayı müşterilerimize uygun fiyattan vererek hem kendimizi ispatlamak hemde siz müşterilerimizi memnun etmeyi kendimize ilke edindir. bunun yanı sıra bozulmuş olan tabelalarınızın onarımınıda üstlenen kayan yazı imalat bakım, onarım,montaj, 7 / 24 teknik destek vermektedir.

Kayan yazı imalat olarak internet sitesinden ve telefonla gece gündüz saat sınıırı olmadan hizmet veren firmamız genç deneyimli güler yüzlü ekibiyle her zaman siz müşterilerimizin yanında dır.kayan yazı tabelaların bir led, pixel olarak adlandırılır. pixellerin çok olması çözünürlüğü artırır. Yüksek çözünürlük görünümü artırmaktadır.
Kayan yazı da kullanılan ledlerin açısı önemlidir. kayan yazı tabelada geniş açılı led kullanılmalıdır. kayan yazı tabelalarda en iyi görselliği veren 90 derecelik oval ledler ve 120 derecelik modüllerdir.Led grafik modül sistemlerinde kullanılan her bir modül değişik renklerde üretilmiş olabilir.tek renkli modüller 5 amper . 3 renkli modül 10 amper akım çeker.

Kayan yazı tabelalar renk secenekleri arasında kırmızı, beyaz, yeşil, mavi,lila, sarı, üç renk, full renk seçenekleri mevcuttur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.