Karşılaştırmalı oylamada Samsung Galaxy S6’nın kamerası iPhone 6’ya fark attı

  • 22 Haziran 2015
  • 526 kez görüntülendi.
Karşılaştırmalı oylamada Samsung Galaxy S6’nın kamerası iPhone 6’ya fark attı
Reklam

Apple ve Samsung. Hemen hemen her alanda birbirine rakip iki dev isim. Şu sıralar son model akıllı telefonlarıyla kıyasıya rekabet eden ikili, tam anlamıyla birbirine üstünlük kuramıyor. Birinin işletim sistemi veya kamerası beğenilirken, diğerinin tasarımı veya pili ağır basıyor. Ancak yapılan PhoneArena‘nın yaptığı son karşılaştırmaya göre en azından kamera konusunda kazanan belli.
PhoneArena ’nın düzenlediği ankete göre Samsung Galaxy S6 ’nın kamerası, iPhone 6 ’nın kamerasını geride bırakıyor. İnternet sitesi onun yerine iki telefonla da aynı fotoğrafları çekti ve hangi fotoğrafın hangi telefona ait olduğunu belirtmeden kullanıcılardan oylamasını istedi. Altı farklı fotoğraf üzerinden düzenlenen anket sonucunda Galaxy S6 toplamda S6 27.063 puan alırken, iPhone 6 yalnızca 3.033 oy alabildi.
Şimdiye kadar kamera performansının üstünlüğü konuşulan iPhone PhoneArena karşılaştırmasına göre geriye düşmüşe benziyor. Daha fazla yorum yapmadan sizi karşılaştırmalı fotoğraflarla baş başa bırakıyoruz. PhoneArena‘nın web sitesinden fotoğrafların daha büyük hallerini görebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.