“Kapalı” Plaj(!)

  • 26 Ağustos 2012
  • 1.138 kez görüntülendi.
“Kapalı” Plaj(!)
Reklam

Karamürsel’in Ereğli Sahili’ndeki plaj bayanlar için özel olarak kapatılmış! İnsan ayırmak ya da gündem yaratmak için bizim insanımız ne güzel yaratıcı fikirler buluyor. Bu yaratıcılığını teknolojiye yatırsa şimdi ülkemiz dünyanın önde giden ülkesi olurdu.

Tuhaf tuhaf fikirler ortaya koyan insanlar burada aklınca kapalı bayanlara iyilik yapıyor ve orası burası görünmesin erkek görmesin diye burayı çevirmiş. Dikkat edin bunu dini açılardan düşünerek yapmışlar ve bunu yaparken orada evi, yazlığı olan onlarca insanın ailesiyle denize girme ya da o plajda yürüme hakkını çalıyorlar dini açıdan söylemek gerekirse “KUL HAKKI” bunun hesabını nasıl vereceksiniz dini bütün arkadaşlar? Hepimiz müslümanız ancak oradaki bir damla su , bir kum tanesi sana ait değil oraya gelip denize girmek isteyen herkesin. Bu yapılan ülkenin ayıbıdır. Şu görüntüye bir bakar mısınız ne kadar normal gözükecek gözünüze? Böyle bir uygulamayı dünyanın neresinde gördünüz eşek beyinliler!

Boş arkadaş boş ne söylersen söyle boş. Adam olmaz bizim insanımız yani durup durup illaki bir şey çıkartacak yok pembe metrobüs, kadınlar sağda otursun erkekler solda, kadın veznesi erkek veznesi şimdide plaj.. Kökünüz kurusun sahtekarlar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.