İşte Sararan Dişlere Kesin Çözüm

  • 25 Şubat 2012
  • 1.644 kez görüntülendi.
İşte Sararan Dişlere Kesin Çözüm
Reklam

WhitePen Diş Beyazlatma Kalemi Nedir ?

White Pen Diş Beyazlatma Kalemi, muhteşem sonuçlar yaratan diş hekimleri tarafından da kullanımı tavsiye edilen kolay kullanışlı ve etkili diş beyazlatma kalemidir. WhitePen Diş Beyazlatma Kalemi güvenli, ucuz ve en önemlisi gerçekten işe yarayan bir diş beyazlatma sistemidir! Diş beyazlatmada farklı çözüm; her yerde her zaman kullanılabilir. Cebinizde veya çantanızda taşıyabileceğiniz boyuttadır. Profesyonel diş beyazlatma işlemlerinin bir parçası olarak WhitePen Diş Beyazlatıcı Kalem; Dişlerinizi bir yıl boyunca beyaz tutar.Diş beyazlatma sistemlerinden yararlanamayacak kadar meşgul, dişleri sararmış olan kişiler içindir. WhitePen Diş Beyazlatma Kalemi dişlerdeki tartar oluşumunu temizler Yiyecek, kahve, çay, şarap, asitli alkolsüz içecekler, tütün ürünleri ve yaşlanma süreci gibi nedenlerle rengini kaybeden doğal dişlerinizi beyazlatmak için kullanabilirsiniz.

WhitePen Diş Beyazlatma Kalemi Nasıl Kullanılır ?

WhitePen Diş Beyazlatma Kalemi dişteki lekeleri etkili bir biçimde beyazlatır. Kalemin altını çevirin ve jelin fırçaya çıkmasını sağlayın. Dişlerinizin üstüne ince bir tabaka uygulayın ve beyazlatıcı jelin diş üzerinde kuruması için 60 saniye bekleyin. Beyazlatma işlemi jel dişlerin üstüne uygulandığı anda başlamaktadır. * Dişlerinizi beyazlatmak için 4 hafta süreyle günde bir kez kullanın. * İlk üç gün ara vermeden kullanın. * Jelin etkisini göstermesi için dişlerinizin kuru olmasına özen gösterin. * 2.2 ml kalem formu 30 uygulama içindir.

Uyarılar:

* Bu sistem doğal dişleri beyazlatmak üzere tasarlanmıştır. Kaplama, takma dişler, dolgu ve köprüleri beyazlatmaz. * Ürün tetrasilin kullanımında oluşan lekeleri temizlemez. * Diş eti hastalığınız veya diş eti çekilmeniz varsa kullanmadan önce diş doktorunuza başvurun.

Önlemler:

* Çocukların ulaşabilecekleri yerlerden uzak tutunuz. — 16 yaşından küçükler kullanmadan önce diş doktoruna başvurmalıdır. * Hamile veya emziren kadınlar kullanmamalıdır.

JEL İÇİN ÖNLEMLER

* Gözle temasından kaçınınız. Temas halinde gözlerinizi bol su ile yıkayınız. * Geçici rahatsızlık ve beyazlamaya yol açabileceğinden deri ile temasından kaçınınız. Jeli kullandıktan sonra ellerinizi sabunlu su ile yıkayınız. * Giyecek veya kumaşlarla temasından kaçınınız. – Jeli güneş ışığından uzak kuru ve serin bir yerde muhafaza ediniz.

Sık Sorulan Sorular

1) Eğer WhitePen diş beyazlatma kalemi bu kadar hızlıysa, dişlerim için zararlı değil midir?

WhitePen diş beyazlatma kalemi, dişçilerin kullandığı diş minesini koruyan peroksit içerir.

2) Ya diş etlerinde bir rahatsızlık yaşarsam, diş etlerinde beyazlama olursa veya diş duyarlılığı yaşarsam?

Bazı insanlar diş beyazlatma kalemleriyle bu problemleri yaşayabilirler. Bunlar geçicidir ve zararlı değildir. Eğer büyük çapta duyarlılık veya rahatsızlık oluşursa, daha az jel kullanmayı deneyin, kalemi daha az süre kullanın veya beyazlatma seansları arasındaki zamanı uzatın.

3) Ya dişlerimde beyaz noktalar oluşursa?

Bazı dişlerde beyazlatma esnasında geçici olarak beyaz noktalar oluşur. Bunlar birkaç saat içerisinde geçer ve zararlı değildir.

4) Dişlerim ne kadar beyazlayacak?

Dişlerdeki beyazlama leke düzeyine ve dişinizin doğal rengine göre değişir.

5) Dişlerim istediğim kadar hızlı beyazlamıyor. Ne yapabilirim?

Bazı dişlerin beyazlaması diğerlerinden fazla zaman alır. Diş beyazlatma süresini artırabilirsiniz.

6) Diğer diş beyazlatma ürünlerini kullandım. Bu ürünü de kullanabilir miyim?

Evet. Ürünü ek beyazlık sağlamak veya tekrar beyazlatmak için kullanabilirsiniz.

7) Jelin içeriği nedir?

Glicerin, Aqua, Povidone, Silica, Sodium Hydroxide, Doğal tatlandırıcı, Sodium Saccharin, K12, Sorbitol, EDTA

Daha Ayrıntılı Bilgi ve Satın Almak İçin Burayı İnceleyin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.