iPad Air 2 Görüntülendi!

  • 22 Haziran 2015
  • 445 kez görüntülendi.
iPad Air 2 Görüntülendi!
Reklam

Sponsorlu Bağlantılar

Apple ilk nesil iPad ’i 2010 yılında bizlere sunduğunda özellikle mobil dünyada bir şeylerin büyük ölçüde değişeceğini anlamıştık. Steve Jobs elinde tablet ile ilk göründüğünde salonda yer yerinden oynamış ve bu eşsiz ürüne herkes şapka çıkartmıştı. Tablet konusunda markanın üstüne çıkan bir üne sahip olan iPad ’i tablet dünyasının “Sana Yağı” olarak adlandırmaktayız.

İlk nesil iPad ile geçtiğimiz yıl çıkan iPad Air arasında 8 kata varan performans farkını Apple 4 yılda 5 farklı iPad ile yakalamıştır. iPad Air 2 ile ise Apple hem performans hemde kullanılabilirlik ve işlevsellik farkını arttırmayı amaçlamaktadır. Apple iPad Air 2 ile perçinleşen başarısını daha da yukarılara çıkartmayı hedeflerken tüm dünyada tabletlere karşı ilginin büyük ekranlı telefonların artmasından dolayı düşüş eğilimine girdiğini görmekteyiz.

Bu düşüş eğilimini iPad Air 2 ile canlandırmayı hedefleyen Apple ’ın bu konuda başarılı olup olamayacağını zaman içinde öğreneceğiz. Hemen hemen tüm iPhone 6 sızıntılarının tek adresi olan Nowhereelse.fr sitesi iPad Air 2 olduğunu iddia ettiği yeni görselleri paylaştı. Bu görsellere göre iPad Air 2 ’nin daha ince bir yapıda olacağını, ses ızgaralarının daha büyük olduğunu ve ilk olarak iPhone 5S ’te kullanılan TouchID sensörünün bu cihazda da kullanıldığını görmekteyiz. Fotoğrafları aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
FacebookTwitterGoogle+
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.