İnternet Sıkıntısı!

  • 08 Ağustos 2012
  • 782 kez görüntülendi.
İnternet Sıkıntısı!
Reklam

Merhaba arkadaşlar,

Uzun süredir siteye giremiyordum ve bu sürede pr1e düşmüş. Bunun sebebi sevgili Vodafone Net Ttnet’in meşhor yavaşlığı ve tahhütümün bitmesi sebebiyle  Vodafone Net’ ten gelen “daha hızlı ve daha kaliteli hizmet” sözü üzerine vodafone net e geçiş yaptım. Ayın 15 inde tahhütüm bitti ve 16 sı itibarıyle vodafone net kullanıcısı oldum  modem 19 unda elime geçti ve 19′ unda bunların internetini kullanmaya başladım ilk gün tahhüt ettikleri hızı alamadım üstelik daha önce kullandığım TTnet’ ten daha yavaştı!

Aynı gün içinde arayıp hızımın gün içinde yükseltilmesini bunu yapamıyorlarsa iptal edilmesini istedim . Bana o bölgede çalışma var vs. vs. vs. saymaya başladılar ve 1 gün daha bekledim ertesi gün yine aynısı olunca arayıp kesinlikle iptal ettirmek istediğimi belirttim.

İptal ettiler karşılığında kimlik fotokopisi ve dilekçeyi merkeze göndermemi istediler bir an önce yapılsın diye aps ile gönderdim ertesi gün ellerine ulaştığını takip sisteminden gördüm. İki gün geçti hala ses çıkmadı portlarım boşalmamıştı tekrar aradım elimize ulaşmadı dediler. Tekrardan faksladım  yine ses çıkmadı. Son aramamda yasal yollara başvuracağımı belirttim ve aynı gün içinde işlemim halledildi.

Yani öyle böyle derken iptal işlemi için 20 günden fazla uğraştım ve yeni internetim Süperonline dün aktif olabildi bugüne kadar Vodafone Net Biri adsl mağduru oldum. 7 Günlük yasal süreci geçirmek için ellerinden geleni yaptılar ancak istedikleri gibi olmadı ve modemi hala bende duruyor 7 gün içinde iptal ettiğim için hiç bir cayma bedeli ödemem gerekmiyor. Modemi almaya gelmediler bunun içinde iki defa kayıt oluşturdum artık bu modem başıma bela olmazsa iyidir.

Sonuç olarak diyeceğim şu ki; Vodafone Net’ e TTNet’ten geçiş yapmak isteyen arkadaşlar kesinlikle TTNet’ te kalın!

Vodafoneyi en az 100 defa aramışlığım vardır bu süreç içerisinde iptal ederken hiç bir şekilde muhattap bulamıyorsunuz ve işleminiz en uzun süre içerisinde yapılıyor. Süperonline ‘ den şu anda memnunum bakalım durum ne gösterecek yine TTNet’ e mi elimiz mahkum olacak 🙂

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.