Ikinci El Vidalı Kompresör

  • 18 Ocak 2014
  • 883 kez görüntülendi.
Ikinci El Vidalı Kompresör
Reklam

Çeyrek asırlık tecrübe ve uzman personel kadrosu ile Yakut Kompresör ikinci el vidalı kompresör satışında en çok memnun müşteri kitlesine ulaşmıştır. Yakut kompresörden satın almış olduğunuz ikinci el kompresör ler firma garantisi altında olup herhangi bir sorunda 7/24 acil hattından çağrı merkezine bağlanabilir ve anında kompresörünüz için destek ekip talebinde bulunabilirsiniz.

Günümüzde bir çok firmanın satışını yaptığı kompresörler Yakut Kompresör ile daha kaliteli hizmet vermektedir. Satın alacağınız ikinci el vidalı kompresörler size satışı yapılmadan önce tüm ağır bakımlardan geçer ve hatasız bir şekilde kurulur. Çağrı merkezimizden istediğiniz zaman ücretsiz danışmanlık hizmeti alabilir, ekiplerimizin gelmesini isteyebilirsiniz. Yakut Kompresör olarak tüm marka ve model kompresörlerinizin tamirini ve bakımını kaliteli ve garantili bir şekilde üstlenir yapılabilecek en iyi bakımı yaparız. Ayrıca Komsan Kompresörün yetkili bayisi olan firmamız uzun yıllardır Komsan marka kompresör tamirlerini yapmıştır ve yapmaya devam etmektedir.

Sizin yapacağınız sadece bir telefon açmaktır. Aradığınız anda yola çıkılır ve adresinize gelinir. İlgili birimler ve çağrı merkezimize ulaşmak için web sitemizin iletişim sayfasını kullanabilir, mutlu müşteri yorumlarımızı okuyabilir ve referans firmalarımızı görebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.