H&M 2014 bahar koleksiyonları!

  • 01 Nisan 2015
  • 451 kez görüntülendi.
H&M 2014 bahar koleksiyonları!
Reklam

H&M, 10 Nisan 2014 ’te mağazalarda olacak iki yeni koleksiyonla – Conscious ve Conscious Exclusive – daha sürdürülebilir bir moda konusundaki kararlılığına devam ediyor. Her iki koleksiyonda da, sürdürülebilirliğe yönelik ilgisiyle tanınan süper model Amber Valletta yer alacak.
Conscious koleksiyonu, her biri organik pamuk, Tencel, kenevir ve geri dönüştürülmüş materyaller daha sürdürülebilir malzemelerden yapılmış temel moda parçaları içeriyor. Bu ürünler, tüm H&M mağazalarında satışa sunulacak.

Amber Valletta, “H&M ile sürdürülebilirlik konusunda aynı değerleri paylaştığımızdan, H&M Conscious kampanyasında çalışacağım için çok heyecanlıyım. Bu koleksiyon, moda konusunda olduğu kadar, insanlar ve çevre konusunda da bilinçli olabileceğinizi gösteriyor. Hem tasarımları hem de organik, geri dönüştürülmüş ve selüloz kumaşlarla yapılmış tüm parçaların sürdürülebilirlik için modadan ödün vermeye gerek olmadığını göstermesini seviyorum” diyor.
H&M, bu yılın Conscious Exclusive koleksiyonu için sürdürülebilir moda ve tasarım ekibi Ever Manifesto ile çalışıyor. Ever Manifesto, H&M ’in moda için daha sürdürülebilir bir geleceğe yönelik kararlılığını paylaşıyor.

Esin kaynağı olarak flamenko ve bohem görünümlerinin bir arada kullanıldığı Conscious Exclusive koleksiyonundaki dramatik ve karışık detaylı parçalar sürdürülebilir malzemelerle neler yapılabileceğini gösteriyor. Conscious Exclusive dünya çapında seçili 150 H&M mağazasında satışa sunulacak.

Ever Manifesto ’dan Elizabeth von Guttman ve Alexia Niedzielski, “H&M gibi zaten sektörünü daha sürdürülebilir moda akımına taşımaya çalışan bir markayla, özellikle de böyle özenle hazırlanmış ve yenilikçi bir koleksiyon aracılığıyla etkileşime geçmek harika. Conscious ekiplerini destekleyebilmek ve olumlu bir değişikliği uygulayıp esin kaynağı olabilmek gerçekten heyecan verici bir deneyim” diyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.